چرا مربیان همیشه برنده


Oklahoma State football coach Mike Gundy shakes hands with player Chuba Hubbard in a video after the two had had a public feud.

مایک Gundy و Chuba هوبارد را تشکیل می دهند.

عکس Chuba هوبارد
@Hubbard_RMN

نشستن در مقابل یک صفحه نمایش ویدیو های مزین با Oklahoma State, لوگو, سر مربی تیم فوتبال مایک Gundy خیره به دوربین در روز سه شنبه و سعی در سرکوب ملی بحث خود را ساخت.

یک روز پیش Gundy مواجه شد تمام عیار شورش پس از یک عکس از او با پوشیدن یک تی شرت با آرم راست یکی آمریکا شبکه خبر منتشر شده در رسانه های اجتماعی. در میان دیگر جرائم یکی از شبکه مجریان توصیف کرده است سیاه زندگی مهم جنبش به عنوان یک “جنایتکار جبهه” و دیگری آن را به نام “مسخره است.”

Gundy بهترین بازیکن در حال اجرا به عقب Chuba هوبارد در پاسخ با تهدید به تحریم فعالیت های تیم و به سرعت به دست آورده حمایت از تعدادی از هم تیمی های سابق ایالتی اوکلاهما بازیکنان.

هوبارد سلف زمان Baltimore Ravens در حال اجرا بازگشت عدالت تپه را بازتوییت کرد هوبارد و افزود: “OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده. 100 ٪ پشتیبانی brotha.”

بیش از حد بد خود را نوپای قیام به طول انجامید بیش از دو ساعت است.

بعد از آن روز Gundy و هوبارد به نظر می رسد در یک فیلم با هم—دومی سلاح خورده در ظاهر موضع دفاعی برای تمامیت خود را اما هنوز هم او وجود دارد. “من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات” Gundy گفت: به دوربین “و آن را در بالا شروع می شود با من.”

این که چگونه Gundy در بر داشت خود را ضبط انفرادی خود را mea culpa روز سه شنبه تنها 26½ ساعت پس از برنامه های خود را تهدید به از هم جدا. “این جلسات با تیم ما شده اند با چشم باز و در نتیجه تغییرات مثبت برای Oklahoma State football,” او گفت: پوشیدن قطعا مناسب تر, سیاه, Oklahoma State تی شرت یقه دار. “من صمیمانه امیدواریم که به Oklahoma State خانواده دور و نزدیک را قبول فروتن من عذرخواهی همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

و فقط می خواهم که این برنامه به سرعت بسته صف در اطراف Gundy. این تیم حساب توییتر را بازتوییت کرد چندین تصویب پیام از بازیکنان از جمله هوبارد. “یک گام در مسیر درست” هوبارد به نام آن.

این تردید. هوبارد ممکن است هیچ راهی برای دانستن آن—او تنها 21 و از ادمونتون, کانادا بعد از همه — اما او و هم تیمی های خود در حال حاضر از دست دادن مقدار زیادی از قدرت خود را توسط عموم آمرزنده مربی خود را به سرعت و موافقت خود را برای بازگشت به کار. “هم تیمی های من و من همه موافقت کردند ما را به جلو بروید و از سرگیری تمرینات و فعالیت های ایم” آمین Ogbongbemiga ارشد linebacker به زودی پس از Gundy ویدئو عذرخواهی.

این نوع خاص از بیهودگی آشنا است. در اکتبر 2013 Grambling امور خارجه تیم ملی فوتبال حاضر به هیئت مدیره اتوبوس برای بازی در دانشگاه ایالتی جکسون. این تیم شکایت مختصر و مفید ورزشی سفرهای طولانی اتوبوس و عدم نهادی پشتیبانی در میان چیزهای دیگر. بازیکنان تحریم مجبور به جریمه بازی یک حرکت جکسون دولت بود که جشن بازگشت به خانه است که آخر هفته—ادعا کرد هزینه مدرسه میلیون ها دلار.

آن بود تا آنجا که هر کسی می تواند بگوید در آن زمان بی سابقه فلکس کالج ورزشکار قدرت. و آن را به نظر می رسید که حاکی از موج بزرگتر و حتی بیشتر موثر عبارات بازیکن همبستگی. “هر کس در این تیم بازی می خواستم اما برای به دست آوردن آنچه که ما احساس می کنیم درست است ما تا به حال به موضع و مطمئن شوید که صدای ما شنیده شد” Naquan اسمیت رهبر تیم را تحریم کنند گفت: پس از آن. اما تحریم نمی گذشته است.

چند هفته بعد من سفر به Grambling به گزارش در مورد آنچه که تا به حال تبدیل شدن به بازیکنان و وضعیت وخیم. آنها در حال حاضر بازگشت به تمرین و حتی دو بازی بیشتر بازی ها از جمله اولین پیروزی خود را از آنچه شده بود واقعا افتضاح فصل است.

Grambling—کوچک تاریخی سیاه و سفید در جنوب لوئیزیانا—یک بار شده بود یکی از کشور بهترین فوتبال برنامه. افسانه ای سر مربی ادی رابینسون به پایان رسید کار خود را در سال 1997 به عنوان winningest مربی در تاریخ فوتبال کالج و او با ارسال بیش از 200 بازیکن از روستایی نیروگاه به فوتبال حرفه ای. اما زمانی که من وارد دانشگاه در اواخر اکتبر 2013, مدرسه و برنامه پوسته سابق خود شویم.

لوئیزیانا مشکلات بودجه گرفته بود تلفات در Grambling. مدرسه سالانه حمایت از دولت رفت و از 32 میلیون دلار به 14 میلیون دلار در چهار سال و ورزشی بخش در حال حاضر قطع $335,000 از آن به طور کلی بودجه از $6.8 میلیون در سال 2013 به تنهایی. من در بر داشت یک پردیس در پریشانی درست مثل بازیکنان گفته بود. اما در زمان من وجود دارد آنها و دولت انجام شد صحبت کردن در مورد آن است. “شاید بعد. ببخشید” مدرسه سخنگوی گفت: من در یک ایمیل.

خواهد بود وجود دارد هیچ بعد. Grambling دولت تا به حال coaxed بازیکنان به بازگشت به تمرین گفتن آنها را آنها می خواهم کار بر روی ارتقاء. به عبارت دیگر آنها به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات. من هرگز این شانس را به صحبت با یک بازیکن و یا یک مدیر در طول هفته در شهر است. تحریم شد و تمرکز خود را به عقب بود در پايان فصل است.

یک سال بعد با وجود بهبود رکورد در این زمینه وجود دارد شواهد کمی وجود دارد که زمینه مشکلات مالی شده بود خطاب. “ما در حال تلاش و هنوز” سابق Grambling بازیکن Ezil Bibbs گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “این همیشه میخوام بدون پول کاهش بودجه و چگونه می خواهید آن را به کار?” درست مثل دانشگاه ایالتی اوکلاهما بازگشت به فوتبال در راه از بازیکنان فعالیت است که بخشی از یک راهکار است که مربیان و دولت بستگی دارد.

“مگر اینکه آنها واقعا مایل به تحریم وجود ندارد رفتن به تغییرات گفت:” لوئیس مور استاد تاریخ در Grand Valley State University در اللندل, Mich., و نویسنده ما را برنده روز: جنبش حقوق مدنی سیاه ورزشکار و تلاش برای برابری.

با اشاره به Oklahoma State مور اشاره کرد که چگونه به سرعت برنامه های حرکت به در حال حاضر یک جبهه متحد. موقعیت های مشابه در آیووا کلمسون و ایالتی فلوریدا که در آن بازیکنان در زمان این مرحله از صحبت های هفته های اخیر خود را در مورد بدرفتاری و روابط تیره و تار با مربیگری کارکنان به پایان رسید همان راه: با بازیکنان در آینده به دفاع از خود مربیان در اظهارات و صحبت از به دنبال به جلو. و حتی در دانشگاه تگزاس که در آن بازیکنان خواستار این مدرسه تغییر نام ساختمان به نام بعد از segregationists و قطع مدرسه آهنگ “چشم تگزاس” که دارای روابط خنیاگر نشان می دهد آنها هنوز هم علنا تهدید به نشستن هر بازی.

“لحظه ای [بازیکنان] عقب راندن استاد خود سلاح های پیچیده در اطراف آنها” مور به من گفت. “من نمی بینم هر گونه تغییرات عمده در آینده از این است.”

مربی مورد علاقه و مدرسه است که همیشه برای رسیدن به پول-ساخت بازی است. این هفته, بازیکنان, بازگشت به دانشگاه در سراسر کشور آماده سازی خود را برای یک فصل است که تقریبا به طور قطع نباید برگزار شود. فقط در اوایل اعداد. دو هفته پیش در Oklahoma State, سه بازیکن تست مثبت برای ویروس. هفته گذشته دانشگاه هوستون به حالت تعلیق در تمرینات پس از شش بازیکن تست مثبت است. و پنج شنبه در دانشگاه تگزاس گزارش های خبری آمده است که 13 بازیکن تست مثبت — یک چشم انداز مثبت از گزارش شش روز قبل از.

درایو برای بازی با وجود این نامشخص—اگر نه در دسترس نباشد خطرناک—شرایط است که در آن نفاق بین نهادی وعده به انجام بهتر و درمان از بازیکنان آشکار است. Gundy پیراهن و خود را متهم به استفاده از نژادی تهمت در برابر بازیکنان در گذشته به ما بگویید که خیلی بیشتر از خود سفت عذرخواهی. “سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به من. بازیکنان ما موضوع را به من” Gundy گفت: به عنوان کالج سن بازیکنان رو به کار میان یک بیماری همه گیر است که او قبلا با اشاره به استفاده از آپارتاید به اصطلاح “چینی virus.”

اگر تنها Gundy بازیکنان یاد بگیرند که مهم ترین درس از Grambling کوتاه, تحریم هفت سال پیش: قصد بازگشت به کار انجام کوچک اما بازگشت قدرت به این نهاد است. این بازی نیاز به رفتن نیست در صورتی که بازیکنان نمی خواهید آنها را به. هنوز هم وجود دارد زمان به Gundy ثابت کند که زندگی خود مهم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی