چرا coronavirus ممکن است کشتن آمریکایی ها بیشتر از دولت داده می گوید

آن را مدت طولانی است که اجماع کارشناسان است که بیشتر آمریکایی ها در حال مرگ در این بیماری همه گیر کوروناویروس از آمار و ارقام رسمی نشان می دهد. اما دقیقا چگونه بسیاری از ؟

این هفته اولین برآورد که چگونه بسیاری از مردم نابود شده اند منتشر شده در واشنگتن پست با استفاده از یکی از بهترین روش های مورد استفاده توسط محققان: اندازه گیری مرگ و میر بیش از حد.

و آن را تیره و تار یکی. پست با همکاری محققان دانشگاه ییل دانشکده بهداشت تخمین زده است که 15,400 بیشتر مردم درگذشت بین 1 مارس و آوریل 4 از این امر معمول بوده است انتظار می رود تلفات قابل ملاحظه ای بالاتر از 8,128 coronavirus مرگ و میر است که گزارش شده بیش از آن زمان توسط سازمان های دولتی. معمولا محققان پروژه ما را به حال کمی بیش از 50 ، 000 مرگ و میر در اين دوره اما واقعی مرگ و میر بیش از 60,000.

نه همه کسانی که در مرگ و میر بیش از حد شد و لزوما به طور مستقیم در نتیجه Covid-19. عنوان پست خبرنگاران نوشت: مرگ و میر در یک بیماری همه گیر پیچیده است دستور:

بیش از حد مرگ و میر لزوما منتسب به طور مستقیم به covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. آنها می تواند شامل افرادی که مرد به دلیل بیماری همه گیر اما نه از این بیماری مانند کسانی بودند که از ترس به دنبال درمان های پزشکی برای بیماری های نامربوط به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تعداد مرگ و میر است که بخشی از عادی تنوع در میزان مرگ و میر. این تعداد نیز تحت تاثیر کاهش یا افزایش در دسته دیگر از مرگ و میر مانند خودکشی, قتل و تصادفات وسایل نقلیه موتوری.

اما در هر بیماری همه گیر بالاتر از حد نرمال مرگ و میر است یک نقطه شروع برای دانشمندان به دنبال درک کامل تاثیر این بیماری است.

“تعیین علت مرگ بیشتر است از هنر از علم و دستورالعمل می تواند تغییر” دانیل Weinberger که به رهبری دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی محققان به من گفت. “به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از مردم که جان خود را از coronavirus-علل مربوط به از که ‘coronavirus’ ذکر شده به عنوان علت مرگ در گواهی فوت است.”

سپس دوباره, شما همچنین باید به حساب چگونه بسیاری از مردم از Covid-19 ممکن است فوت کرده اند به هر حال توجه به بهداشت ضعیف و همچنین به عنوان زندگی را نجات داد چرا که به عنوان مثال تعداد کمتری از مردم در حال رانندگی خودرو را در طی یک دوره از سراسر کشور مستندات.

“یک راه برای جلوگیری از این تعصبات است که نگاهی به آنچه اتفاق می افتد به نرخ مرگ به هر علت” Weinberger گفت. تیم خود را ایجاد یک مدل رگرسیون است که تنظیم برای تغییرات فصلی در میزان مرگ و میر و تغییرات در میزان مرگ و میر در طول زمان است. آنها اختصاص آنفولانزا فعالیت به عنوان به خوبی.

خط پایین با توجه به Weinberger: “با تمام کسانی که پیچیدگی های ما هنوز هم ببینید که وجود دارد حدود 15000 بیش از حد مرگ و میر ناشی از 1 مارس تا آوریل 4. این است که حدود 1.5 تا 2 برابر بیشتر از تعداد گزارش شده از Covid-19 مرگ و میر در آن زمان است.”

و اگر هر چیزی است که احتمالا طبقه. کارشناسان از جمله Weinberger موافق مرگ تعداد به احتمال زیاد تجدید نظر به سمت بالا به عنوان گزارش در آمده است. Tallying مرگ و میر همیشه طول می کشد زمان به دلیل متناقض گزارش سراسر متحده است.

“همانطور که ما به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد علل مرگ ما بیشتر بدانید در مورد اینکه آیا Covid-19 ناشی از آنها را به طور مستقیم و یا اینکه بسیاری از اختلالات هر دو به مراقبت های بهداشتی و اقتصادی اختلال می تواند باعث بسیاری از بیش از حد مرگ” الن Meara سلامت استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد گفت: من بیش از ایمیل. “آنچه قابل توجه است به من در مورد تعداد مطلق از مرگ و میر بیش از حد است که این افزایش مرگ و میر رخ داده است با وجود برخی از روندهای است که ما انتظار داریم به کاهش مرگ و میر در طول Covid-19.”

بیش از 58,000 آمریکایی تایید کرده اند از coronavirus از ظهر در مارس 29. به عنوان ییل مطالعه نشان می دهد که تعداد است که به احتمال زیاد کم است.

در برخی موارد, آن است که هیچ راز که چرا بیشتر مردم در طول درگذشت coronavirus همه گیر از دولت آمار و ارقام نشان می دهد. این گزارش رسمی تعداد Covid-19 مرگ و میر به طور کلی می آید از بیمارستان. افرادی که در خانه ممکن است شمارش نمی شود اگر آنها هرگز آزمایش coronavirus. در عوض آنها ممکن است آمبولی ریوی یا حمله قلبی ذکر شده به عنوان علت مرگ, حتی اگر Covid-19 بود کاتالیزور برای عبور خود را.

“افرادی که در خانه هستند به احتمال زیاد حداقل محسوب می شود, به خصوص از آنجایی که ما در حال دیدن برخی از مردم در حال مرگ از آمبولی ریوی یا سایر لخته شدن خون” ناتالی دین یک آمار استاد دانشگاه فلوریدا گفت.

“این امر می تواند سخت به شناسایی COVID-19 به عنوان علت مرگ وجود دارد مگر اینکه آنها در حال انجام postmortem, تست,” او گفت:. “من فرض بیشتر وجود دارد postmortem تست در حال حاضر بیش از وجود دارد زودتر, اما زمانی که تست شد واقعا در تامین کوتاه مدت من به تصور postmortem تست شد بسیار نادر است.”

شهر نیویورک در حال حاضر در آن تجدید نظر تعداد مرگ رو به بالا به حساب برای نزدیک به 4000 نفر در نظر گرفته اند و از Covid-19 اما که هرگز آزمایش برای آن است. این شهرستان در حال حاضر به 17,700 و میر گزارش شده از مارس 29. آینده رسمی تجدید نظر ممکن است ساخته شده است اما این یکی از مزیت های این روش گرفته شده توسط Weinberger و شرکت: آن را به سادگی شمارش چگونه بسیاری از مردم در حال مرگ هستند به طور کلی از هر علت و مقایسه آن را به یک فرضی واقعیت با هیچ Covid-19.

Undercounting coronavirus مرگ نه تنها آمریکا مشکل است. بار مالی تجزیه و تحلیل داده ها از 14 کشور در بر داشت و 122,000 بیش از حد مرگ و میر بالاتر از آنچه انتظار می رود. اسپانیا دیده است 27,600 مرگ و میر بیشتر از حد معمول در ماه های مارس و آوریل; ایتالیا است تا به 21,500 و فرانسه 16,500. جداگانه FT تجزیه و تحلیل از انگلستان و ولز تخمین زده است که Covid-19 کشتن دو بار به عنوان بسیاری از مردم که دولت نسبت به بحران است.

و این اعداد واقعا پایه. “تجدید نظر AAAAALLLLLWAAAAAAAYS رفتن” لیمان سنگ یک اقتصاددان و کمکی همکار با آمریکا سازمانی موسسه که مورد مطالعه میزان مرگ و میر به من گفت بیش از ایمیل.

با استفاده از یک روش به حساب می رود تجدید نظر او مقدماتی طرح ریزی بیش از حد که مرگ و میر می تواند بیش از 60 ، 000 یا بیشتر در ماه های مارس و آوریل است.

شما نقطه دریافت کنید. Coronavirus تلفات است به احتمال زیاد بدتر از ما می دانیم در حال حاضر. سوال بزرگ این است که چرا.

در تمام احتمال, برخی از 15,400 بیش از حد اندازه گیری مرگ و میر در دانشگاه ییل تحصیل بودند نه نتیجه مستقیم Covid-19. پس چرا دیگر هستند بنابراین بسیاری از مردم در حال مرگ در یک بیماری همه گیر?

یکی از بارز ترین نامزد است فشار بر آمریکا نظام سلامت از coronavirus است که مردم منجر به مرگ از علل آنها در غیر این صورت ممکن نیست که — فکر می کنم از یک حمله قلبی خفیف یا یک عارضه اگر کسی با یک بیماری مزمن اجرا می شود کوتاه در پزشکی و نمی توانید از دیدن دکتر خود را برای دریافت یک نسخه پر شده است. این بود که ترس از شروع به امکانات پزشکی بازنگری شده عملیات خود را به تمرکز بر روی Covid-19 و پاسخ گوی اضطراری هولناک بود با ثبت شماره تماس.

“این امکان وجود دارد که تیم های واکنش اضطراری بیمارستان و خانه سالمندان امکانات سبب با کروناویروس شده اند قادر به به طور موثر جلوگیری از مرگ و میر ناشی از علل دیگر آنها معمولا اند قادر به” جسیکا هو یک USC جامعه شناس که مطالعات مرگ و میر گفت.

وقفه در روال مراقبت از افراد با شرایط مزمن نیز می تواند به سرزنش با شیوه های مراقبت های اولیه به تعویق انداختن بسیاری از خدمات سرپایی و furloughing کارکنان. همانطور که من نوشت: به تازگی در رکود چشمگیر در مراقبت های اولیه بازدیدکننده داشته است در طول شیوع:

“در طول عمر من چیزی ندیدم این قدر” Ateev Mehrotra یک استاد در دانشکده پزشکی هاروارد که رهبری این مطالعه به من گفت.

او همچنین گفت که “نگرانی واقعی ما است آن دسته از بیماران که ممکن است به تعویق افتاده مراجعه و آنها در حال رفتن به یک flare-up خود را از بیماری های مزمن هستند.” در بدترین سناریو است که می تواند منجر به بیماران در حال مرگ در خانه — یک فرد مبتلا به نارسایی قلبی به عنوان مثال — که ممکن است اگر آنها می خواهم قادر به دیدن دکتر به طور منظم. این را اضافه کنید به مرگ و میر Covid-19 اما از آن خواهد شد سخت به طور کامل اندازه گیری.

Dania Palanker یک استادیار پژوهشی مرکز در بیمه بهداشت و درمان اصلاحات در جورج تاون سلامت موسسه سیاست و مزمن مراقبت از بیمار خودش نگران در مورد افرادی که به تازگی مبتلا به دیابت یا بیماری های قلبی که نمی خواهد بود قادر به گرفتن که مهم اولین قرار ملاقات با یک دکتر جدید. “شما نمی توانید تاخیر آن قرار ملاقات ها برای چند ماه.”

سلامت روانی تلفات از بحران اقتصادی کنونی ناشی از کروناویروس و همراه با مستندات نیز می تواند رانندگی تا مرگ چند تن از کارشناسان به من گفت. (وجود دارد نشانه های خشونت خانگی رو به افزایش است و در طول همه گیر هر چند روشن نیست در صورتی که ترجمه به افزایش مرگ و میر.)

“ما می دانیم که گزارش شده است که سطح اضطراب و افسردگی در حال افزایش است و ادعا می کند برای بیمه بیکاری در نقاط اوج تاریخی,” Meara گفت. “همه از این می تواند منجر به افزایش مرگ و میر ناشی از خودکشی به عنوان قبل از رکود اقتصادی را نشان می دهد.”

از سوی دیگر سایر علل مرگ و میر ممکن است پایین به دلیل همه گیر و اقامت در خانه سفارشات. تصادفات یکی واضح نامزد شده است. آلودگی پایین است و این می تواند یک مزیت برای سلامتی است. برخی از مردم با طاقت فرسا شغل مشغول به کار هستند کمتر, که همچنین می تواند منجر به مرگ و میر کمتر از غیر این صورت رخ می دهد.

پرتاب تمام این مواد را با هم — uncounted Covid-19 مرگ و میر دیگر قابل پیشگیری مرگ و میر ناشی از سلامت سیستم overload سلامت تلفات و رکورد بیکاری و سپس زندگی را نجات داد چرا که مردم کمتر رانندگی و دیگر تغییرات رفتاری — و شما می توانید یک عکس فولر از coronavirus تلفات. دانشگاه ییل محققان ارائه شده اولیه شکل; سنگ شخصی برآورد پیش بینی مرگ و میر بیش از حد ادامه خواهد داد به کوه.

این داده ها یک یادآوری است که یک بیماری همه گیر می تواند تلفات فراتر از آسیب های ناشی از پاتوژن خود را. اما اولین و مهمترین هنگامی که بیش از حد مرگ و میر دو بار به عنوان بالا به عنوان رسمی coronavirus تلفات آن را نشانه روشن است که ما در حال انجام یک کار خوب از شمارش تمام مرگ و میر است که نتیجه مستقیم این ویروس است.

به جاش ميشود دانشیار مدیر بهداشت جهانی سیاست در قیصر بنیاد خانواده به من گفت: “در تمام احتمال, بسیاری از این مرگ و میر بیش از حد به احتمال زیاد می تواند نسبت داده شود به Covid.”

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.

آیا شما علاقه مند به بحث بیشتر در اطراف مراقبت های بهداشتی سیاست ؟ Join our Facebook جامعه برای گفتگو و به روز رسانی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>