چرا کاهش رفاه کودک گزارش ممکن است نشانه خوبی


A child holds an adult's hand.

گتی ایماژ Plus

با تشکر از جدید “عادی” از COVID-19 ما جدا از مردم ما عشق بسیاری روبرو هستند ناامنی اقتصادی و روزمره ما شکسته شده اند. برای بسیاری از کودکان تاریخ بازی در حال متوقف زمین های بازی در حال طناب زدن و مدارس تعطیل هستند. پدر و مادر که هنوز شاغل هستند خود را دستکاری شغل تمام وقت با تمام وقت مراقبت از کودک. و در خانه ما استرس و اضطراب و تماس مداوم منجر به تاسف را افزایش می دهد در گزارش خشونت خانگی است. Counterintuitively بسیاری از کشورها دیده می شود کاهش در تعداد تماس ها به کودک رفاه خطوط تماس ویژه. این افت در گزارش ممکن است عواقب تاسف کرده اند. اما دلایلی وجود دارد برای خوش بینی نیز هست.

بدون شک این کاهش در تماس است تا حدی به دلیل این واقعیت است که کودکان دیگر در مدرسه. این بدان معناست که آنها دیگر در تماس با “اجباری خبرنگاران” مانند معلمان و مددکاران اجتماعی که توسط قانون ملزم به گزارش مشکوک به سوء استفاده و یا غفلت. اما در حال حاضر وجود دارد بیش از شایع-گزارش از درک بی توجهی به خصوص در جوامع رنگ به دلیل تعصب و یا در پاسخ به جدا از موارد جدی در رسانه ها.

چه بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند که در مورد رفاه کودکان سیستم این است که بسیاری از مراقبت از کودکان در پرورش وجود ندارد با توجه به سوء استفاده فیزیکی. داستان های ترسناک مانند کسانی که در docuseries محاکمات از گابریل فرناندز—که در آن یک کودک می میرد پس از دولت بارها و بارها با شکست مواجه به حذف او از او سوء استفاده پدر و مادر هستند نه نماینده. اکثریت قریب به اتفاق موارد رفاه کودک هستند به جای آن به دلیل “غفلت.” اما تعریف از غفلت توسط دولت متفاوت است و معمولا مبهم است. و بسیاری از خانواده ها در نظر گرفته “غفلت” در درجه اول به دلیل آنها در فقر; مشترک مبارزات مانند مسکن بی ثباتی و عدم مقرون به صرفه مراقبت از کودک و ناامنی غذایی اغلب باعث بی توجهی یافته است. به عنوان یک نتیجه از دست دادن پدر و مادر فرزندان خود را هر روز به سادگی از آنجا که آنها فقیر هستند. در بالا از آن, از آنجا که بسیاری از خانواده های مبارزه در این راه رفاه کودک سیستم سبب شیوع است با احمق غفلت موارد است. کودک حفاظتی کارگران unmanageable caseloads. با بیش از حد بسیاری از خانواده ها برای پیگیری گاهی اوقات کودکانی که در واقع نیاز به حفاظت مانند گابریل فرناندز—سقوط ممکن است از طریق ترک. به عبارت دیگر ما تعصب و غیرت برای “محافظت از کودکان در واقع افراد بیش از حد بسیاری از آنها را به تروما از حذف شدن از خانه های خود در حالی که قرار دادن دیگران در خطر مرگ.

اگر چه آن را دشوار است به دانستن دقیقا همان است که چرا و غفلت از گزارش کردن ما می تواند مطمئن باشد که برخی از تعداد مشروع سوء استفاده و غفلت موارد می رویم گزارش نشده در این بیماری همه گیر. و البته واقعی, سوء استفاده, موارد باید گزارش داد که شواهد وجود دارد. اما در علاوه بر این به اجباری خبرنگاران همسایگان و بستگان و دوستان و همکاران همه به طور منظم تماس را به کودک رفاه خطوط تماس ویژه گاهی اوقات بر اساس نگرانی های معتبر اما اغلب بر اساس قضاوت و یا مفروضات در مورد پدر و مادر و فقر است. حتی بدتر دیگر تماس ها و کینه جو است.

اجباری خبرنگاران ممکن است در حال حاضر بیشتر دسترسی محدود به کودکان, اما این پدر و مادر هستند و هنوز در اختیار بسیاری از اعضای جامعه خود را. و در عین حال تماس هستند. چرا ؟ در این زمان جمعی از قطعیت امید من این است که این همسایگان و بستگان و رهگذران نیز تفکر با دقت بیشتری در مورد گزارش “غفلت” توسط افرادی که در حال مبارزه مالی چرا که آنها ممکن است در مبارزه نیز هست.

این بیماری همه گیر است که اجازه می دهد جهان برای دیدن آنچه که پدر و مادر درگیر در سیستم و خود را از طرفداران شناخته شده برای دهه: چیزهایی که اتفاق می افتد. بیش از 33 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری از اواسط ماه مارس و بسیاری از آنها هنوز برای دریافت یک دلار. با مدارس و مراقبت روز بسته برای اولین بار بسیاری از والدین احساس اثر نداشتن اعتماد مراقبت از کودک. فقر اقتصادی و عدم اطمینان را تبدیل به نرمال. بیشتر این بحران تأکید برخی از ساختاری شکست که نژادی عدالت طرفداران شده اند در تلاش برای برجسته کردن برای چندین دهه به دلیل این شکست در حال حاضر موثر بر بیشتر بخش از جمعیت است.

علاوه بر این, این بیماری همه گیر است و اوج این مضرات از بین بردن یک کودک از خانه خود را که به طور معمول شامل بی ثباتی و ضربه. خطر قرار گرفتن در معرض ویروس و طولانی مدت جدا از خانواده اش می خواهد-بود خبرنگاران تجدید نظر کند. تحت شرایط عادی آن را فوق العاده دشوار برای پدر و مادر برای برآوردن شرایط را به نفع فرزندان خود را از دولت است. این بیماری همه گیر ساخته شده آن را غیر ممکن است. هنگامی که یک کودک است که در پرورش و مراقبت از ملاقات میان آن کودک و پدر و مادر بیولوژیکی باید معمولا رخ می دهد ، پناهگاه در محل سفارشات بسته اند مک دونالد رستوران ها و کتابخانه ها که در آن خانواده ها اغلب به حال خود هفتگی بازدیدکننده داشته است. مراکز که تحت نظارت ملاقات ممکن است در دسترس نیست و در بسیاری از موارد ملاقات متوقف شده است در دسترس نباشد. بدون بازديد و توانایی متحده برای نظارت بر روابط بین پدر و مادر و فرزندان خود الحاق بعید است اگر نه غیر ممکن است.

در نهایت متفاوت تاثیر COVID-19 در جوامع رنگ آینه متفاوت تاثیر فرزند ما سیستم های رفاهی و تمام سیستم های حقوقی—در این جوامع است. این سیستم ها نه colorblind; آنها نابود کردن افرادی که در حال حاضر آسیب پذیر با توجه به ریشه دوانده تعصبات نژادی و فقر است. همان پدر و مادر هستند که بیشتر در معرض کودک رفاه سیستم مشارکت در حال انقباض COVID-19 در نرخ بالاتر از آنجا که حتی در این زمان که همه ما قرار است به ماندن در صفحه اصلی قابل مشاهده هستند و overexposed. آنها تمایل به زندگی در مکان های شلوغ کار در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها همه ما بستگی دارد و حمل و نقل عمومی است که ممتاز می توانید اجتناب از.

برای بسیاری از ما برای اولین بار COVID-19 هم جدا است ما از مردم ما را دوست دارم و آن را دشوار و دردناک است. برای دیگران نگرانی های مالی در حال همه گیر. بنابراین اجازه دهید با استفاده از این افزایش همدلی به تأمل در آسیب است که ما انجام داده ایم به طوری که بسیاری از کودکان پدر و مادر خود و جوامع خود را با جدا کردن آنها. غیر ضروری و جدایی خانواده بود و یک بیماری همه گیر قبل از COVID-19. امید من این است که کاهش در رفاه کودک گزارش نشان می دهد بزرگتر تغییر جریان: که این دشمن مشترک اتحاد موجب افزایش همدلی برای خانواده روزمره مبارزات. من بیشتر امید است که این همدلی خواهد داشت و حتی بعد از ما ضرب و شتم ویروس.

is.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>