آیووا قفقاز اولین مسابقه از سال 2020 دموکراتیک اولیه شده اند که برای ساعت ها و در این مرحله روشن است که نتایج بد به تعویق افتاد. از 11:40 pm نه یک حوزه رای شده اند برای عموم گزارش شده توسط دولت در این نقطه در سال 2016 90 درصد از حوزه گزارش شده بود خود را بالغ.

در بیانیه ای در 11:30 ب. ظ روز دوشنبه آیووا حزب دموکرات گفت: این تاخیر به دلیل “تناقض” بین چند مجموعه از نتایج گفت: آنها در تلاش بودند به “اعتبار که تمام نتایج مسابقه و اطمینان حاصل شود که ما باید اعتماد به نفس و دقت در اعداد ما گزارش.”

آیووا قفقاز در این سال ها یک فرایند پیچیده است که شامل سه رای شمارش. برای اولین بار دولت حزب دموکرات قرار است به عموم گزارش دو متفاوت خام مجموع رای به هر نامزد (یکی با همه نامزدها در مخلوط و یکی پس از کسانی که حداقل 15 درصد از رای گیری حذف شدند) و همچنین تعدادی از نمایندگان هر نامزد در واقع برنده در رای گیری نهایی در کل.

مشکلات فنی نیز به نظر می رسد در بازی: توسط بعد از ظهر دوشنبه گزارش شد trickling در مورد مشکلات با برنامه تلفن همراه است که حوزه صندلی قرار شد با استفاده از به گزارش نتایج خود را اگر چه این حزب گفت: اواخر دوشنبه شب که برنامه بود نه هک شده و نه سقوط.

تاخیر مجبور کابل اخبار برای پر کردن همیشه در حال گسترش میزان اعتبار, اما آنها همچنین می تواند در نهایت به لحاظ سیاسی قابل توجهی سوخت رسانی intraparty دعوا و شک در زنده ماندن از قفقاز.

سناتور. برنی ساندرز هواداران منتظر نتایج به در آمده و در جلسه شب دیده بان حزب در Des Moines, آیووا, در فوریه 3 سال 2020 است.
جو Raedle/گتی ایماژ

یکی از عوامل مؤثر به نظر می رسد یک برنامه جدید است که حوزه و صندلی ها قرار بود با استفاده از گزارش نتایج. بلومبرگ گزارش روز دوشنبه که آنها “تلاش برای استفاده از تلفن جدید برنامه” با چهار شهرستان و صندلی خود را گفتن خبرنگاران “که آنها قادر به دانلود و یا ورود به نرم افزار تلفن.”

جایگزین برای برنامه است که در واقع تماس با دولت در تلفن جهت گزارش نتایج. اما حداقل یکی از حوزه های صندلی توییتی است که با خط تلفن کار نمی کند و یا به گفته او شده است در انتظار برای یک دقیقه:

برخی از حوزه نظر می رسد که رها شده نرم افزار و فقط با استفاده از کاغذ در عوض با توجه به سیاسی خبرنگار النا اشنایدر:

این حزب را انکار می کند این نرم افزار این مشکل گفت: این موضوع نهفته است با تناقضات در رای شمارش آنها در حال گرفتن به جای حوزه توانایی به گزارش اعداد در وهله اول. در اینجا حزب کامل بیانیه:

به نظر می رسد که چیزی نیست پوشش در گزارش آنها در حال گرفتن از حوزه اما روشن نیست که دقیقا چه چیزی را اشتباه رفته است.

در ضمن نامزدها در حال حاضر شروع به به طور کلی خوشبین سخنرانی برای حامیان آنها — حتی اگر هیچ کس هیچ ایده چه کسی برنده.

آیووا نیست نماینده-دولت غنی; اهمیت آن می آید از آن برای اولین بار در کشور وضعیت می دهد که آن را یک توانایی منحصر به فرد به تغییر انتظارات در میان رسانه های اهدا کنندگان و سیاسی پارتیزان. برنده آیووا قرار نیست شما در آهنگ های خود را در آن به گردآوری بی نظیر تعدادی از نمایندگان. آن را فقط فید یک روایت و وقتی که می آید به آیووا واقعا درک واقعیت است.

تحت آن شرایط بعد نتایج — و بیشتر روی مکالمه تمرکز بر فرایند — زمان کمتر برنده به سرمایه گذاری است. این احتمال زیاد نیست برای ایجاد یک تفاوت عظیم, اما سیاسی حرفه ای در حال مصرف آن را به طور جدی:

دلیل دوم این نتایج می تواند مهم این است که آنها می تواند به تضعیف مشروعیت حزبی روند.

به عنوان اوایل به عنوان 8:48 بعد از ظهر به وقت شرق نیویورک تایمز شد و در حال حاضر گزارش های که مشکلات را با این برنامه بودند و ظهور تئوری های توطئه است.

“یکی از خطرات ناشی از معرفی برنامه های مثل این و فن آوری های جدید به طور کلی بیشتر به انتخابات است که مشکلات رخ می دهد به عنوان آنها به ناچار به انجام” مت فروغ, یک استاد علوم کامپیوتر و قانون در دانشگاه جورج تاون گفت: بار. “مردم ممکن است این را به عنوان شواهدی وجود دارد که کل سیستم تقلب است.”

که تنها بدتر به عنوان شب در رفت. ویروسی جیر پیشنهاد بدون شواهد که این برنامه مورد استفاده قرار گرفت به نحوی دکل این روند در برابر برنی ساندرز. آن را واقعا سخت به تصور کنید که حزب دموکرات خواهد تغییر نتایج در چنین آشکار مد.

اما بسیاری از ساندرز حامیان خرس کینه علیه این حزب از سال 2016 اولیه و در صورت عدم وجود یک توضیح روشن برای چه اتفاق می افتد, آن را به احتمال زیاد تئوری های توطئه مانند این ادامه خواهد داد به گسترش است. که واقعا بد برای ایمان انصاف روند.

بازیگران بد تمام خواهد شد بیش از حد خوشحال به لبریز شدن این فرایند به منظور تقویت اختلافات در درون حزب از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد پاسکال که در ایران این تاخیر را نشان می دهد که حزب دموکرات است rigging چیز به نحوی:

در یک عاطفی و گرم انتخابات در برابر پس زمینه از یک فرایند است که بسیاری از ساندرز طرفداران فکر ناعادلانه بود در سال 2016 و یک رئیس جمهور که همواره متهم به مخالفان خود از فریب دادن, این مهم است که ما نظام انتخاباتی به نظر می رسد عملکردی است. آیووا تاخیر به نظر می رسد تا کنون یک گام در جهت اشتباه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی