چرا “بازار” نمی تواند تنظیم تجارت از PPE و حیاتی دیگر همه گیر لوازم

پشت یک زن و شوهر از سال پیش, زمانی که coronavirus خوشه بودند محدود به شمال شرق و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز مصرف بیش از روزانه ویروس جلسات در کاخ سفید و وزارت دادگستری بود مماشات به اعلام یک تلاش بزرگ برای جلوگیری از احتکار توسط آن تولید کنندگان و فروشندگان دوباره از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), ضد عفونی کننده و هواکش.

جالب نیست بسیار شنیده شده است از تلاش برای تاریخ.

تبلیغات:

ما هنوز هم در حال هولناک که با فروش زمینهای برای coronavirus necessaries و با وجود افزایش تعداد گزارش ها از تقلب. اما ما در حال دیدن کاخ سفید ترجمه بازداشت گسترده با وجود راه اندازی در سراسر کشور نیروی کار.

بله, وجود دارد برخی از بازداشت. در نیویورک در ماه مه دادستان فدرال متهم یک ماشین استفاده می شود فروشنده و یک داروساز که خود را به نام “ماسک مرد” در جداگانه طرح به باد قیمت های شخصی, دنده محافظ مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس. این برگرفته کالا به ارزش صدها هزار دلار بازیابی شد و فرستاده شده به پرسنل پزشکی. و در ماه آوریل نزدیک به یک میلیون medical-grade ماسک و دستکش کشف و ضبط شد این هفته از یک مرد بروکلین که گفت که او تا به حال ویروس و سرفه در عوامل قبل از او به اتهام دروغ گفتن به ماموران فدرال در مورد قیمت درآوردن.

یک Politico.com بررسی آنچه اتفاق افتاده است به این نتیجه رسیدند که وزارت دادگستری نیروی کار به معنای رفتن پس از همه گیر کلاهبرداران و سودجویان پیدا کرده است کار خود را پیچیده توسط یک “فلسفی” بحث با تهمت “بازار آزاد” کارکنان.

تبلیغات:

پس Law & Order مغلوب ساختن پیشی جستن دولت stubbing خود پا بر اینکه آیا برای اجرای overpricing طرح و یا اجازه دادن به بازار تصمیم می گیرید که چگونه برای رسیدگی به خود و حتی به عنوان coronavirus اعداد بالا رفتن سرسام آور هستند در سراسر 43 کشور و پرسنل پزشکی یک بار دیگر شکایت با صدای بلند که فقدان آنها کافی PPE و فرمانداران در حال griping در مورد عدم فدرال پاسخ.

در ضمن وجود دارد ظاهرا بحث در مورد که رویکرد متناسب با گروههای امیدوار است.

تقلب و قیمت های بالا

تبلیغات:

پشت ایجاد نیروی کار بود یک سوال ساده: چگونه دقیقا باید دولت فدرال مقابله با همه گیری های مربوط به احتکار و قیمت-درآوردن?

که ما را کلاهبرداران, کلاهبرداران و فرصت گرفتن شرکتها از جمله کسانی که پیش از این هرگز تا به حال تولید شده PPE سقوط بیش از یکدیگر برای رسیدن به یک ناامید پزشکی بازار شد یک نتیجه گیری. این که چگونه ما رول.

تبلیغات:

با 1000 کارگران بیمارستان در حال حاضر با داشتن درگذشت به عنوان یک نتیجه از درمان این ویروس موجب شده است که بیمارستان ها و دولت پرداخت خواهد شد هر رفتن حمل و نقل نیاز به گرفتن دست خود را در به اندازه کافی مواد.

با برخی از هیاهو Atty. ژنرال ویلیام بر deputized کریگ نجار ایالات متحده وکیل نیوجرسی منجر به یک تلاش در سراسر کشور “به شدت دنبال بد بازیگرانی که متراکم کردن بحرانی منابع یا فراتر از آنچه که آنها می توانید استفاده کنید و یا برای این منظور از احتکار,”

سیاسی گزارش می دهد که پشت صحنه برخی از مقامات کاخ سفید محافظت از خود را از گمنامی بیان رزرو و نگرانی در مورد وظیفه نیروی رویکرد ویژه به عنوان آن را منعکس اجرای قیمت-درآوردن تحت دفاع تولید عمل می کنند که کمک های مالی دولت فدرال گسترده اقتدار بیش از بخش خصوصی در شرایط اضطراری ملی.

تبلیغات:

جدید جمهوری گزارش داد که در روز بعد از سازمان بهداشت جهانی تعیین شده کروناویروس یک بیماری همه گیر در نیویورک با ارسال بس-و-دست برداشتن نامه به فروشندگان هاوکینگ نقره کلوئیدی به عنوان درمان. ارائه شده ساختگی نقره ای درمان در $350 پاپ (از آن به فروش می رسد) و نظریه پرداز توطئه الکس جونز ترویج ویژه نقره خمیر دندان است که او وعده داده شده خواهد معدوم کردن “کل سارس-تاج خانواده در نقطه ای خالی محدوده است.” دیگران بودند فروش روغن پونه کوهی و یک روح “گرد و غبار” از پودر قارچ و ریشه.

تقلب در کنار نیویورک را دولت پرداخت می شود تا 15 برابر قیمت معمولی برای PPE بر اساس یک ProPublica تجزیه و تحلیل. و امور مالی از یک بیمارستان نیویورک گفت: خبر مربوط به تیم خود را مجبور به پرداخت 7 دلار برای ماسک صورت که معمولا هزینه فقط 50 سنت. برای برخی از بیمارستان سیستم همه گیر نیز آورده مالی قبر خطر است.

و در حال حاضر ؟

تبلیغات:

سه ماه بعد ما هنوز ادعاهای دروغین هنوز احتکار هنوز نیازهای پزشکی برآورده نشده و کل بسیاری از ویروس. و یک بازار آزاد.

در اخیر op-ed برای Law360 نجار نوشت که نیروی کار گرفته شده است “متعدد اجرای اقدامات” و “مختل متعدد بالقوه قیمت-درآوردن عملیات” — اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از. گفتنی سیاسی نیروی کار صدها شکایت اما بدون اجرای تصمیمات.

بیش از 49,000 شکایت در مورد قیمت سنگ آهن در بازار ارائه شده به مقامات اجرای قانون در 22 متحده است. هر چه اجرای تعداد آنها نسبت کوچک آن بالغ.

به این دلیل در بخش ظاهرا یک “فلسفی اختلاف:” در درون دولت است که گزارش شده است که مانع اجرای. این بار کاخ سفید شده است سریع به اشاره است که روزانه دخالت در کسب و کار از مستقل وزارت دادگستری – ادعا می کنند که از اقدامات به دنبال شکستن مولر گزارش به رفت و آمد از جمله راجر سنگ را به راحتی می دهند.

تبلیغات:

البته رایگان بازاریابان خواهد استدلال می کنند که بازار خودتنظيم در مورد چنین سوء استفاده. و کاخ سفید اعلام کرد روزانه وجود دارد که بیشتر تست های بیشتر ماسک بهتر است آنتی ویروس کار خود را در جهت در هر کشور بر روی زمین است.

اما اگر یک بازو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت absolving شرکت ها و افراد از مسئولیت حقوقی که قانون است پله در دست اجرای اعلام کرد به طور همزمان. حتی پس از آن وزارت بهداشت و خدمات انسانی تا به حال ویژگی های قدرت به موضوع تخصیص سفارشات اما از آن شده است کاخ سفید که در واقع تصمیم می گیرد.

بنابراین انتخاب مجدد طرفداران: Law & Order یا بازار ؟ در هر صورت ما هنوز هم مقدار زیادی از ویروس برای رفتن به اطراف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>