چرا نیویورک نیکز در مبارزه با اسپایک لی


NEW YORK, NY - FEBRUARY 12: Spike Lee attends te game between the New York Knicks and the San Antonio Spurs at Madison Square Garden on February 12, 2017 in New York City. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this Photograph, user is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement (Photo by Elsa/Getty Images)

تعداد دفعات مشاهده نیست در دیدن اسپایک لی courtside در باغ میدان مدیسن دوباره در این فصل است.

السا/گتی ایماژ

اختلاف بین نیویورک نیکز و معروف ترین آنها فن spiraled خارج از کنترل است. روز دوشنبه تصویری پدید آمده در توییتر از اسپایک لی با استدلال Madison Square Garden مقامات. فیلم گرفته شده در روده ها از ورزشگاه قبل از نیویورک بازی مقابل هیوستون راکتس و لی شنیده می شود درخواست کارکنان امنیتی برای دستگیری او.

برای درک بهتر از آخرین مشکلات در Knicksland لطفا مشورت این راهنمای مفید.

چه شد به بحث در مورد ؟

لی به نظر می رسد در ESPN برای اولین بار صبح روز سه شنبه برای ارائه به سمت خود را از داستان. او گفت که او با استفاده از یک کارمند ورودی 33rd —خیابان که او برای هر بازی—و متوقف شد توسط یک گارد امنیتی در آسانسور. ورزشگاه مقامات به او گفت که او تا به حال به ترک و با استفاده از ورودی های مختلف اما لی معتقد است که آنها را نمی خواهید به اجازه بازگشت. در پاسخ به تقاضای لی می گوید که او با قرار دادن دست خود را پشت سر خود برگشت و به آنها گفت: “دستگیری من مثل برادر من چارلز اوکلی.”

آنچه که در مورد چارلز الکی ؟

Oakley یک نیکز افسانه خارج شد از صندلی خود و دستگیر و در باغ میدان مدیسون در سال 2017. او ادعا می کند تیم صاحب جیمز دولان که نشسته بود چهار ردیف جلوتر از او دستور حذف او. Oakley شکایت کرد دولان و MSG اما با توجه برکنار شد در ماه گذشته توسط یک قاضی فدرال که ذکر شده “یک صاحبخانه حق حذف خاطی از اموال خود را.”

Yeesh. چرا دولان آیا چنین چیزی ؟

که در نوع خود حرکت می کند. هنگامی که یک بلیط فصل دارنده ایمیل دولان در سال 2015 به شکایت در مورد جهت این تیم بود به عنوان او پاسخ داد: “ریشه شروع برای این شبکه به دلیل نیکز نمی خواهند شما.” در سال گذشته هرگاه تهدید به ممنوعیت یک فن از باغ میدان مدیسون از آنجا که او گفت: او به فروش این تیم است.

وای به نظر می رسد مانند—

من انجام می شود. صاحب این گزارش دستور داد یک جوان فن به خارج از یک بازی در ماه نوامبر به دلیل او شروع به یک “آتش دولان” شعار. دولان نیز هشدار امنیتی جزئیات به یک نوجوان بود که شرکت در یک ورزشگاه گسترده “فروش تیم” مناجات در ماه ژانویه است.

آه ، بود و لی خارج شده در دوشنبه ؟

نوچ. او ساخته شده آن را به طور معمول courtside صندلی. یک MSG سخنگو به خبرنگاران گفت که این یک سوء تفاهم است و او با استفاده از اشتباه در ورودی.

اه پس این همه خود را طبقه بندی شده اند ؟

نه در همه. به یاد بیاورید که لی رفت و در راESPN را در طول روز بحث کارخانه. آن است که عرصه برای ساخت جبران. او را رد کرد “باغ چرخش” و اظهار داشت که او استفاده می شود که ورود برای 28 سال—به تازگی به عنوان روز شنبه زمانی که او با حضور در عملکرد To Kill a Mockingbird. او گفت: آنها را نمی گوید او در مورد سیاست جدید و معتقد است او بودن “مورد آزار و اذیت توسط جیمز دولان” هر چند او نمی داند چرا.

او پرسید: هرگاه در حاصل کار دو تیم به همین دلیل او مطلع در مورد ورودی جدید قوانین. با توجه به لی نیکز مالک پاسخ داد: “در حال حاضر شما می دانید.”

نباید لی فقط خوشحال بود که او چنین خوب صندلی ؟ به عنوان تیم معروف ترین افراد مشهور, فن, من مطمئن هستم که او و سازمان باید به یک توافق خوب در مورد آن است.

با توجه به لی او می پردازد در حدود 300 ، 000 $برای خود بلیط فصل.

او می پردازد $300,000. برای دیدن نیکز?

بله. و به او انجام شده است از این پس از 1990s شروع شد.

نیکز بازی یوتا جاز در روز چهارشنبه در Madison Square Garden. خواهد سنبله بود وجود دارد ؟

هیچ. او گفت: برای اولین بار خدمه که او “انجام می شود” برای رفتن به بازی های این سال است. نیکز را تا به حال تنها سه برنده فصل از سال 2000 اما لی همچنان وفادار و ثابت در سراسر. این مصیبت که در نهایت او را شکست.

دوشنبه مشخص شده این بازی برای اولین بار در نیویورک نیکز مدیر کل لئون افزایش یافت. می تواند این تیم با استفاده از این فرصت به پروژه یک شروع تازه و let bygones be bygones?

آنها می توانند! اما آنها نمی. در روز سه شنبه نیکز انتشار بیانیه ای متهم لی از ایجاد یک “غلط جنجال به تداوم درام.”

در <url> من فکر می کنم آنها تماس بگیرید که “کنترل خسارت.”

من نمی دانم که <url> شما با اشاره به, اما این قطعا همه چیز را بدتر کند. شما ممکن است متوجه است که این تیم تیز شامل یک عکس از لی و هرگاه به احتمال زیاد به دلیل لی گفت: برای اولین بار است که او را تکان نمی دولان دست. در روز سه شنبه لی پیامک نیویورک تایمز’ Sopan Deb و گفت که عکس یک پرچم دروغین.

می گویند که برنده بازی جمعه?

نیکز تکان دهنده. این راکت یکی از پرطرفدارترین تیم های حاضر در لیگ در حال حاضر, اما نیویورک ضرب و شتم آنها را 125-123. آن را یکی از بهترین اجراهای خود در این فصل.

چرا مردم صحبت کردن در مورد آن ؟

چرا که این تیم آغاز دشمنی خود را با معروف ترین و وفادار فن به یاد داشته باشید ؟

اوه آره. نیکز!

نیکز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>