چرا همه گیر ممکن است ما بیشتر پارانوئید

یک مطالعه جدید میریزد نور بر روی مسائل مربوط به سلامت روان بودن تولید شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس در مورد حس پارانویا. با توجه به این که ملی قرنطینه نادر و آسیب های اجتماعی رویداد چنین مطالعات درخشش نور در چگونه همه گیر ممکن است در حال تغییر ما روانشناسی اجتماعی.

مطالعه منتشر شده در مجله علمی eLife منجر شد توسط ارین نی از دانشکده پزشکی دانشگاه ییل و شامل ارشد نویسنده فیلیپ Corlett استادیار روانپزشکی در دانشگاه ییل. نی و Corlett انجام یک آزمایش بر روی افراد با درجات مختلفی از سنجش پارانویا با داشتن آنها را به بازی یک بازی با ورق که در آن بهترین شانس برای موفقیت مخفیانه تغییر داده است. دانشمندان سپس اندازه گیری اگر و هنگامی که شرکت کنندگان به عهده گرفت که درست انتخاب شده بود مخفیانه تغییر و تعیین اینکه آیا وجود ارتباط بین توسعه بی اعتمادی در آزمون و پارانویا است. به عنوان یک چارچوب مرجع ییل همکاران استفانی Groman و جین تیلور انجام شده مشابه آزمایش بر روی موش با برخی از آنها در حال اجرا متامفتامین را وادار به پارانویا.

تبلیغات:

دانشمندان دریافتند که با هر دو انسان و موش, افزایش گرایش به سمت پارانویا آنها را فرار در مورد پیش بینی برخی از نتایج حاصل از آزمایشات است. این قابل توجه است چرا که بر خلاف انسان, موش ها نسبتا بیشتر غیر اجتماعی.

“به طور خلاصه یک باور قوی در نوسانات جهانی مستلزم hypervigilance و تسهیلات با تغییر” نویسندگان نوشتن. وی گفت: “پارانویا که اعتقاد به نوسانات جهانی است و خود را در برابر تغییر مقاوم ساختن آن دشوار برای اطمینان بخشیدن به آموزش و یا تغییر ذهن افرادی که پارانوئید. آنها باقی می ماند ‘گارد’ پیوستن به انتظارات بیش از شواهد است.”

نویسندگان اضافه شده که این صفات نمایش داده شد زمانی که افراد یک آزمایش انجام شده مربوط به یک غیر اجتماعی وظیفه. که آنها توضیح داد: به این معنی که “این پارانویا سبک است و نه محدود به, اجتماعی, دامنه, و که می توان آن را مدل نسبتا غیر اجتماعی حیوانات.”

تبلیغات:

در همان زمان آنها هشدار داد در برابر غلو به معنای مطالعه است.

“وجود دارد برخی از محدودیت های مهم برای ما نتیجه گیری. در مقایسه با انسان, موش نسبتا غیر اجتماعی. اما آنها نه به طور کامل غیر اجتماعی. در آزمایش ما آنها قرار دارد به صورت جفت و به طور گسترده تر آنها نشان دادن اجتماعی affiliative تعاملات با سایر موش ها” نویسندگان اشاره کرد. آنها همچنین اشاره کرد که با وجود بهترین تلاش خود را به طراحی تجربی نمی تواند ایجاد کاملا یکسان تست شرایط برای هر دو انسان و موش.

این نتیجه گیری انشعابات برای این بیماری همه گیر است که باعث افزایش عدم قطعیت تعمیم.

تبلیغات:

“هنگامی که جهان ما را تغییر غیر منتظره, ما می خواهیم به سرزنش که نوسانات در کسی به حس آن و شاید آن را خنثی” Corlett گفت: علم روز است. “از لحاظ تاریخی در زمان تحول مانند آتش سوزی بزرگ رم باستان در 64 C. E. یا 9/11 حملات تروریستی پارانویا و توطئه گر فکر افزایش یافته است.”

نی تکرار مشاهدات خود را توضیح داد به علوم روزانه است که “ما فکر می کنیم از مغز به عنوان یک پیش بینی ماشین آلات; غیر منتظره تغییر اجتماعی که آیا یا نه ممکن است تشکیل یک نوع تهدید آن محدودیت توانایی مغز را پیش بینی. پارانویا ممکن است در پاسخ به عدم قطعیت در عمومی و تعاملات اجتماعی می تواند به ویژه پیچیده و دشوار برای پیش بینی.”

تبلیغات:

نشانه های وجود دارد که این بیماری همه گیر باعث شده است که سلامت روانی بحران است. نزدیک به نیمی از آمریکایی ها ادعا می کنند که این بحران آسیب رساندن به سلامت روان خود را; یک خط تلفن اضطراری فدرال برای مردم در پریشانی عاطفی دیدم بیش از 1000 درصد افزایش تماس در مارس سال 2020 در مقایسه با آوریل 2019 و درمان آنلاین شرکت Talkspace دیده است 65 درصد افزایش مشتریان از اواسط فوریه.

“این بستگی به شخصیت فرد اما در کل شما باید یک زن و شوهر از چیزهایی که” دکتر دیوید M. Reiss, یک روانپزشک و متخصص در روان تناسب اندام ارزیابی گفت: سالن ماه گذشته هنگامی که درباره بهداشت روان, تاثیر طولانی مدت انزوا. “شما اثرات انزوا شما اثر ترس و در شرایط انزوا وجود دارد برخی از افرادی که از ذهن نیست, آن است که بسیار اما برای بسیاری از افراد آن را فقط می توانید نژاد این افسردگی است. نه لزوما جدی, افسردگی, اما فقط “احساس خوب” دمدمی بودن.”

او افزود: “وجود از دست دادن حمایت از از دست دادن ساختار و بهره وری کمتر. و که بسته به نوع آسیب پذیری از کسی نفس می تواند کوتاه و یا آن را می تواند در طولانی مدت باعث آن می تواند به ترس آنها در حال حاضر. و یا برای افرادی که بیشتر انعطاف پذیر آن می تواند بد دوره از زمان و پس از آن آنها می آیند. اما به خصوص با افرادی که معلولیت های آن می تواند به آن است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>