چرا چک های حفاظت از برنامه های مورد علاقه قرمز متحده


NEW YORK, NY - APRIL 30 : A closed restaurant is seen on April 30, 2020 in the Lower East Side neighborhood in New York City. Governor Cuomo has ordered all New York non-essential businesses to close or have their workers work from home through May 15, 2020. (Photo by Stephanie Keith/Getty Images)

یک بسته رستوران در پایین سمت شرق در شهر نیویورک است.

استفانی کیت/گتی ایماژ

زمانی که دولت برای اولین بار شروع به انتشار اطلاعات دقیق در مورد چک حفاظت از برنامه های هفته زن و شوهر, پشت, آن را به سرعت مشخص شد که ایالات متحده در سخت ترین ضربه از coronavirus بودند نه لزوما آنهایی که بهره بسیاری از کسب و کار کوچک تلاش ها برای نجات. کسب و کار در نیویورک به عنوان مثال گرفتن کمک کمتر از آنهایی که در آلاباما, آرکانزاس, نبراسکا یا تگزاس. این برنامه همچنین به نظر می رسید به نفع متحده با تمایل به رای حزب جمهوری خواه. نه واقعیت به نظر می رسید که باید رضایت بخش فوری توضیح مگر اینکه شما می خواهید به صدا مانند یک توطئه مهره. (این است و نه تکرار کاخ سفید را جالب, قرمز متمایل توزیع تجهیزات پزشکی.)

این هفته اما محققان در بانک فدرال رزرو نیویورک ممکن است در نهایت در بر داشت. خود را تجزیه و تحلیل منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد که کسب و کار به احتمال زیاد برای دریافت وام متحده با جامعه قوی تر سیستم بانکداری به دلیل کوچک و متوسط موسسات مالی باید بی سر و صدا تحت سلطه این برنامه است. این کشورها باید لزوما بيشترين COVID-19 موارد است. آنها تمایل به بیشتر روستایی و قرمز است.

اول نمودار است که باید مورد توجه همه است. وجود دارد این است که اساسا صفر بين سهم کسب و کار که با دریافت چک حفاظت از وام در یک دولت و به شدت از آن شیوع کروناویروس. در واقع نیویورک و نیوجرسی در فاصله از بیماری همه گیر در حال نزدیکی پایین از نظر مزایای.

PPP loans and Covid-19 cases

به طوری که آیا دریافت پول ؟ برای اکثر میانه آمریکا است. (منظورم این است که در تحت اللفظی جغرافیایی حس نمی فرهنگی یکی است.) با جز فوقانی جدید انگلستان 25 متحده که در آن بیش از یک سوم از کسب و کارهای کوچک دریافت PPP وام در محدوده از غرب به کوه غرب است. از کسانی که 19 رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

Who got the most PPP loans

فدرال رزرو محققان شناسایی دو کلید الگوهای است که می تواند توضیح دهد که این. در ابتدا به نظر می رسید برای کمک به هنگامی که کسب و کار در حال حاضر برخی از مرتب کردن بر اساس از وام ارتباط در محل—در کشورهای که در آن سهم بیشتری از کسب و کار رو تامین مالی بانک در سال 2019 یک سهم بیشتری تمایل به دریافت چک حفاظت از وام. این خیلی تعجب آور از آنجا که بسیاری از بانک ها که با شرکت در برنامه انتخاب تنها به ارائه وام برای تاسیس مشتریان در بخشی به دلیل آن را آسان تر برای مقابله با قوانین و مقررات است که راه و از آنجا که آنها می خواستند برای حفظ مشتریان به طور منظم مبارک.

دوم, جامعه, بانک ها به نظر می رسید به نقش کلیدی داشته باشد. کسب و کار شد خیلی بیشتر احتمال دارد به چک حفاظت وام در ایالات که در آن کوچکتر این موسسات مالی تا به حال حضور قوی تر.

PPP loans and community banks

اما چرا اتصال است ؟ ساده است. کوچک و متوسط بانک ها را بی سر و صدا تحت سلطه این برنامه در بخشی به دلیل آنها در حال حاضر مورد استفاده برای ساخت وام های تضمین شده توسط اداره کسب و کار کوچک, و همچنین به این دلیل که ممکن است آن را به عنوان یک بزرگتر فرصت است. محققان نوشتن:.

جامعه بانک ها گزارش شده اند برای مشاهده PPP به عنوان یک فرصت برای گسترش پایه مشتری خود را. چهار بانک بزرگ در ایالات متحده نشان دهنده سهم قابل توجهی از سپرده گذاری پایه اما باید (حداکثر) یک ترکیب 12 درصد سهم از کل مبلغ وام از طریق PPP. علاوه بر این پانزده بزرگترین بانک نشات گرفته PPP وام فقط یک ترکیب 26 درصد سهم بازار مبلغ دلار وام. به نظر می رسد به همین دلیل است که با اندازه متوسط و کوچک بانک ها از جمله جامعه بانک های مهم در هدایت PPP بودجه.

شده است وجود دارد بسیاری از بحث در هفته های اخیر بیش از این واقعیت است که برخی از largish عمومی شرکت قادر به دریافت چک حفاظت از وام و این احتمال که بانک های بزرگ ممکن است اولویت بندی نیازهای کسب و کارهای بزرگتر بیش از کسانی که از کوچکتر. اما فدرال نیویورک پژوهش نشان می دهد که مشکل واقعی با برنامه نیست که کسب و کارهای بزرگ و بانک ها تحت سلطه آن است. در واقع به نظر می رسد که رنج می برد از تقریبا مخالف موضوع—وام رانده شده های کوچک و متوسط بانک ها است که به سادگی یک نیروی در ایالات متحده که در آن شیوع و اقتصادی آن تلفات هستند بدترین. چرا که وام دهندگان باید اجتناب شود کار با مشتریان جدید هدایت برنامه جامعه از طریق بانک ها به احتمال زیاد انجام نشده زیادی برای کمک به اقلیت و مهاجر متعلق به کسب و کار در مکان هایی مانند نیویورک و کالیفرنیا که در عمل به صورت نقدی و نه اعتباری.

در حال حاضر هیچ یک از این می تواند به عنوان یک موضوع اگر کنگره به سادگی uncapped بودجه در این برنامه پس از هر کسب و کار که می خواست یک وام می تواند در نهایت یکی است. که ساخته شده بیشتر حس در این نقطه با توجه به این که کسب و کار در کشور نیاز به کمک در حال حاضر. اما متاسفانه پول محدود بوده است. و PPP طراحی به نظر می رسد که کانال کمک به برخی از مکان های که در آن نیاز به حداقل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>