چرا خدمات پستی است بنابراین پیچ


A hand sticks out the window of a mail carrier to place mail inside a mailbox.

ایالات متحده خدمات پستی حامل ارائه پست الکترونیکی در ال پاسو در تگزاس در آوریل 30.

پل Ratje/AFP viaGetty تصاویر

خدمات پستی شده است در اطراف برای همیشه لطفا برای. آن را در قانون اساسی است. اما با وجود چگونه همه جا دفاتر پست هستند و با وجود این واقعیت است که بسیاری از مردم احساس سپاسگزار برای این کار ایمیل حامل های در حال انجام در طول بیماری همه گیر از USPS دچار مشکل است. چند هفته به عقب دموکراتیک قانونگذاران هشدار داد که ویرانی اقتصادی از coronavirus ممکن است نیروی خدمات پستی به تعطیل به طور کامل در طول تابستان—آژانس فقط نمی باید این پول را به نگه داشتن عامل. در همین حال واشنگتن bailed مختلف صنایع خصوصی اما این پول نمی توان به خدمات پستی.

پنج قسمت از آنچه من صحبت کرد با Devin لئونارد یک نویسنده برای رادیو فردا و نویسنده از یک تاریخچه از USPS در مورد اینکه چرا خدمات پستی است که در چنین یک حالت وحشتناک این عوامل شگفت آور است که مسدود شده اند بیشتر اصلاحات و آنچه می تواند انجام شود به آن را ذخیره کنید. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: در طول چند دهه گذشته, پست, حجم کاهش یافت. به تازگی آن را بدست حتی بدتر است. آژانس پروژه های کسب و کار است که می تواند به نصف کاهش دهد در ماه ژوئن. بخشی از آنچه که نوک USPS و ساخته شده آن را بسیار شکننده است در طول این زمان است که آن را از دست داده و بسیاری از ایمیل های از تبلیغ در قالب ایمیل های ناخواسته. به نظر من اگر USPS است که با تکیه بر ایمیل های ناخواسته به باقی می ماند حلال شاید ما فقط نیاز به تجدید نظر این چیز.

چهار یا پنج سال پیش ایمیل های ناخواسته پیشی کلاس اول پست به عنوان بزرگترین بخش از خدمات پستی حجم. ما یک دولت-یارانه ایمیل های ناخواسته سیستم.

اما در اوایل 2000s, USPS شد پول. و سپس در حدود سال 2005 و 2006 که واقعا تغییر کرده است. چه اتفاقی افتاده است ؟

در سال 2006 کنگره و جورج دبلیو بوش آغاز شده به دنبال در آینده از خدمات پستی. هر کس می تواند ببینید که حجم بود و روند نزولی که احتمالا نمی خواهید برای متوقف کردن. به طوری که آنها گذشت یک پستی لایحه اصلاحات. چه آنها نگران بودند که کارگران پستی بسیار سخاوتمندانه مزایای بهداشت و درمان. وجود دارد و این نگرانی است که در برخی از نقطه در آینده, ایمیل, درآمد نمی خواهد بود قادر به پوشش آن است. در آن زمان خدمات پستی بود که هنوز هم بسیار خوب انجام. اقتصاد انجام شد واقعا خوب است. بنابراین کنگره با تصویب قانون گفت که آژانس مجبور به پرداخت حدود 5 میلیارد دلار در سال به قبل از صندوق کسانی که بازنشسته مزایای بهداشت و درمان. و خدمات پستی می توانید انجام دهید آن را برای حدود دو سال است. سپس به پایین سقوط کرد اقتصاد الکترونیکی دوره نگهداری پایین رفتن و USPS فقط خرد کردم.

اجازه دهید بحث در مورد آنچه که بدان معنی است چرا که قبل از بودجه بازنشستگی برای تلفن های موبایل بزرگ است. اما آن را نیز بدان معنی است که شما باید در کنار مقدار زیادی از پول حق دور است که شما می تواند سرمایه گذاری یا صرف هزینه در راه های مختلف. کمی توضیح چرا این یک مشکل تبدیل شد.

هزینه های مراقبت های بهداشتی بودند ، بنابراین ایده این بود برای ایجاد یک صندوق به طوری که در برخی از نقطه در پایین خط دهندگان نمی خواهد که به انتخاب کنید تا این لایحه برای آن است. مشکل این است که مردم درک نمی کنند mail حجم برای رفتن به پایین به حدی که آن را انجام داد. حتی قبل از coronavirus ضربه ایمیل با حجم پایین بود 30 درصد پس از رکود بزرگ.

اداره پست شده است فکر کردن در مورد خط پایین خود را همیشه از دهه 1970 زمانی که ریچارد نیکسون رئیس جمهور امضا پستی سازماندهی مجدد عمل می کنند. قبل از این که این پست و اتاق عمل به عنوان یک اداره دولتی بخشی از رئيس جمهور در کابینه. نقطه ای از این قانون به کنگره و سیاست به طور کلی از خدمات پستی است. اما واقعا چگونه آن panned.

در حال حاضر این سازمان نمی تواند یک دفتر پست بدون رفتن را از طریق این بررسی گسترده. و همیشه وجود دارد مقدار زیادی از واکنش. هیچ کس در کنگره می خواهد اجازه دهید به یک اداره پست ، بعضی اوقات که در واقع نگه می دارد USPS از انجام این کار. همچنین, آن را نمی توان افزایش قیمت. خدمات پستی خواهد بود به افزایش قیمت اما دوباره که به رفتن را از طریق یک بررسی قبل از پستی در کمیسیون تنظیم مقررات که نوع رفتار آن را مانند یک داوری. و همیشه وجود دارد مقدار زیادی از پوش بک از mailers آشغال mailers و مانند. آنها نمی خواهند قیمت ها را بالا برود. من فکر می کنم خدمات پستی چپ به دستگاه های خود را می داند چه باید بکنید و بسیاری از ایده های خوب. مشکل این است که آن را واقعا نمی مجاز به انجام هر یک از آنها.

اجازه دهید بحث در مورد کارگران اتحادیه های کارگری. آنچه که در نقش آنها بازی کردم از نظر ساخت تغییر برای خدمات پستی و یا حتی جلوگیری از تغییر ؟

نکته جالب در مورد این پستی کارگر و اتحادیه های کارگری است که همه آنها در یک اتصال بیش از حد چرا که آنها می دانند که آینده بسیار تیره و تار. من می دانم که در ویژه نامه حامل های کار کرده را امتحان کنید به ترکیب راه ها و صرفه جویی در پول. اما در همان زمان آنها نمی خواهند به انجام هر کاری است که تهدید عضویت خود را. آنها نمی خواهند به رها کردن شغل. محدود است به چه مقدار از آنها می تواند همراه با هزینه برش. بنابراین آنها قطعا کار کرده و سعی کنید برای جلوگیری از بسیاری از تغییرات پیشنهادی مانند پایان روز شنبه تحویل.

آشغال mailers نیز بسیار فعال و موثر در لابی. آنها در همان صفحه در بسیاری از مسائل با اتحادیه: هر دو می خواهم برای دیدن هزینه های برش خیلی بیشتر اما آنها واقعا نمی خواهید به تغییر. آنها در بهره مندی از راه همه چیز در حال کار در حال حاضر.

“حتی در این نوع از کاهش خارجه آمریکایی ها می خواهند خود را ایمیل.” — Devin لئونارد

این خنده دار است چرا که شما در حال صحبت کردن در مورد آشغال mailers مانند یک حوزه. من هرگز فکر نمی کردم آنها که در راه است.

آنها بزرگترین کاربران از خدمات پستی. هنگامی که شما در یک حوزه مانند که آنها معمولا سازماندهی کنید و سعی کنید مطمئن شوید که صدای آنها شنیده می شود در واشنگتن درست مثل اتحادیه های کارگری انجام دهد.

آنچه در حال اصلاحات است که شما می بینید وجود دارد که می تواند حفاری USPS از این ظروف سرباز یا مسافر ؟

آن نیاز به کنترل بیشتری بر قیمت گذاری شده است. و آن را باید قادر به کاهش زیرساخت های آن است. شما می دانید وجود دارد 31,000 ادارات پست. اما بسیاری از روستایی دفاتر پست واقعا کاهش ساعت. آنها صرفه جویی در پول انجام می دهند که. برخی از ادارات پست نیز می تواند بسته—من فکر می کنم یک سوم از آنها از دست دادن پول. سپس شما باید حدود 250 بزرگ مراکز توزیع. برخی از کسانی که احتمالا می تواند قطع شود. و در برخی از نقطه USPS به کاهش نیروی کار خود را از آنجا که حدود 80 درصد از هزینه های خود را صرف در کارکنان. پس از آن قادر به ایجاد برخی از تنظیمات را بیشتر پول هزینه های پایین تر. و سپس شاید در آینده.

یکی واقعا جالب پیشنهاد من دیدم صحبت در مورد بازنشستگی سرمایه گذاری برای USPS. کسی نوشت که اگر ما تغییر راه بازنشستگی مشغول به کار آن می تواند تبدیل به یک هجوم گسترده به بازار سهام است که نیاز دارد که در حال حاضر به طور بالقوه تکان خوردن آن را بازگشت به زندگی است. که می تواند با گرد هم آوردن برخی از حوزه های است که در غیر این صورت نمی توان در همان صفحه. من کنجکاو هستم اگر شما ببینید هر کسی که به دنبال انجام این کار است.

چیزی قبلی postmaster ژنرال را می خواستم برای انجام تغییر تمام کارگران پستی به مدیکر. است که پشتیبانی از اتحادیه های کارگری بیش از حد. این امر مراقبت از نیاز به قبل از صندوق مراقبت به دلیل آن را فقط می توان برداشت تا به عنوان بخشی از مدیکر.

پس نه “مدیکر برای همه” اما مدیکر برای همه کارگران پستی.

آره. اما مسائل وجود دارد که در کنگره به خاطر جمهوری خواهان نمی خواهند برای افزایش اندازه مدیکر صندوق. اما برخی از ترکیب چند چیز—برخی از هزینه برش و مدل کسب و کار تغییر خواهد لطفا بیشتر محافظه کار و سپس تغییر بازنشسته مراقبت های بهداشتی قبل از بودجه خواهد لطفا لیبرال طرف از آنجا که شما نمی خواهد که برای برش به عنوان بسیاری از کارمندان اگر شما منتقل شده از این سیستم.

و بر مردم بحث در مورد خصوصی سازی و اگر شما نگاه در سراسر جهان کشورهایی مانند آلمان و انگلستان باید به بخش خصوصی واگذار شده خود خدمات پستی. به نظر می رسد به کار خوب برای آنها. اما به نظر می رسد مانند یک جهش بیش از حد در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا

در حالی که کمی پیش دیدم این ویدیو در Facebook گروه برای خدمات پستی اتحادیه در نیویورک مترو منطقه است. من زده شد توسط این واقعیت است که اتحادیه رهبر بود صحبت کردن در مورد خاموش کردن USPS برای یک زن و شوهر از هفته و بازنشانی به این دلیل که کارگران احساس آسیب پذیر در حال حاضر به دلیل coronavirus و چون آنها نمی دانند که در آن پول در حال رفتن به آمده است. آن را به من بدانم چه پستی اعتصاب می خواهم در حال حاضر چون همه ما در خانه و در برخی از راه هایی هستند که با تکیه بر خدمات پستی بیشتر از همیشه. شده اند وجود دارد پستی اعتصاب قبل در زمان های مختلف.

در سال 1970 وجود دارد یک اعتصاب پستی کارگر کارگری عمدتا در شهرهای بزرگ مانند نیویورک و شیکاگو است. اما حتی فقط که تقریبا این کشور را به زانو چرا که مردم هنوز هم وابسته آنقدر در پست الکترونیکی. این بحران که به نوعی منجر به اینصورت از خدمات پستی خود را.

اما شما نمی فکر می کنم یکی دیگر از اعتصاب خواهد بود لازم به نیروی خدمات پستی اصلاحات در کنگره است. و شما نمی فکر می کنم USPS را به طور کامل تعطیل و یا به دلیل چشم انداز ضربه مالی پایین سنگ به اندازه کافی ترسناک است برای قانون گذاران.

آن را به تعطیل. اما چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را ندارد ، من فکر می کنم پاسخ کوتاه این است که کنگره در حال رفتن به انجام کاری. من فکر نمی کنم جمهوری خواهان مجلس سنا در واقع می خواهید به مسئول خاموش کردن خدمات پستی.

آنچه جالب تر است که شما تا به حال رئيس کل گفتن کنگره هفته پیش که ایمیل حجم است که رفتن به پایین 50 درصد در چند هفته آینده در مقایسه با سال گذشته است. که یک کاهش در حجم. آنچه را که قصد رفتن به نگاه مانند? این ضرر و زیان در حال رفتن به موشک وار رفتن. خدمات پستی در حال رفتن به نیاز به برخی از نوع یک نجات, چرا که حتی در این نوع از کاهش خارجه آمریکایی ها می خواهند خود را ایمیل.

ما در حال کار بر روی یک نمایش در مورد پست-COVID اقتصاد در حال حاضر و ما باید داستان خود را. من می خواهم به می دانم که اگر شما را برای اعمال چک حفاظت از برنامه و چه تجربه شما بود با آن است. من می خواهم به می دانم که اگر شما یا کسی که شما را عشق گذاشته شده است. من می خواهم به می دانم که اگر شما در حال حاضر در تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه شما بازگشت به کار خود و اینکه آیا شما احساس می کنید مانند شما باید برای حفظ ماندن در خانه. بنابراین به من بگویید که چگونه شما در حال ساخت تصمیم گیری های مالی در این زمان از عدم قطعیت. شما می توانید با ما در رسیدن به 202-888-2588.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>