چرا رئیس جمهور نمی خواهم جهان به عنوان خوانده شده مریم تهمت داستان


Trump sitting in front of a mic, frowning
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شرق کاخ سفید روز سه شنبه.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

شده اند وجود دارد بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن دنیا بگویید-alls بیش از چند سال گذشته است که شما می خواهم برای روشن بدونم که: آیا واقعا هر بیشتر به می گویند ؟ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زاده, مریم فکر می کند. جدید خاطرات بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مردارائه می دهد نگاه صمیمی در رئیس جمهور دوران کودکی و روانشناسی و آن را قابل ملاحظه ای بی پرده در مورد آن انگیزه: با توجه به پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در روز پنج شنبه در این قسمت از چه بعدی من به واشنگتن پست خبرنگار شین هریس در مورد آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از مریم پرتره از رئیس جمهور و آنچه در آن مشترک است با سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون دفتر بیضی معرض, اتاق که در آن اتفاق افتاده است. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

مریم هریس: با من صحبت کمی در مورد که مریم مغلوب ساختن پیشی جستن است.

شین هریس: مریم تهمت است پدر یکی از دو فرزند از فرد Trump Jr., که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اغلب به نام فردی. فردی یکی از پنج مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان و, در اوایل در زندگی بود که فرض وارث تهمت املاک و مستغلات کسب و کار و البته آن کار نمی کند که راه. مریم تهمت بزرگ در اطراف پدر و خانواده گسترده خود را به عنوان به خوبی به عنوان مادر. پدر و مادر او طلاق هنگامی که او جوان تر بود. او را پدر می شود این گوسفند سیاه و سفید اگر شما خواهد شد از تهمت خانواده و در واقع زندگی یک زندگی است که کاملا متمایز از یکی که خود را برادر کوچکتر و خواهر و برادر دیگر در حال زندگی است.

او توصیف یک خانواده بسیار کنترل شده توسط فرد تهمت Sr. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، من فکر می کنم او حتی تماس های او مخالف.

او در یک نقطه تماس با او مخالف است و می گوید که چه مخالف می کند این است که شرکت مردد دیگران نسبت به خود را به پایان می رسد. او استدلال وجود دارد این است که این چیزی است که فرد مغلوب ساختن پیشی جستن را با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او متوجه شد که فردی بود که در چشمان او برای هیچ چیز خوب بود و نه رفتن به وارث یا وارث که او امیدوار است که او خواهد بود. آن است که یک خانواده در آن ناامیدی از پدر چیزی است که کودکان ترس است. این قوانین خود را تنها. او یک جسمی سوء استفاده از انسان به عنوان او توضیح می دهد اما قطعا از لحاظ عاطفی ،

و او رنگ در تصویر پدر و عموی او دو بسیار متفاوت واکنش به سالمند مغلوب ساختن پیشی جستن. او پدر کسی است که بسیار حساس تر بیشتر به سمت داخل و نوع خلوت از پدرش حتی اگر او در تلاش برای لطفا اما او فقط نمی تواند زندگی می کنند تا انتظارات خود را. دونالد از سوی دیگر مظهر چه پدر خود را به عنوان “قاتل.” او این غریزه به همیشه برنده به ضرب و شتم افراد دیگر که زندگی یک بازی با حاصل جمع صفر. بنابراین وجود دارد برخی از نوع غریزه طبیعی برای دونالد برای همیشه نشان دادن این استعداد به پدرش. و آنچه واقعا جذاب است به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگتر می شود, او می نویسد: پدر خود شروع به حسادت او برای توانایی های خود را به نه تنها به ضرب و شتم مردم, اما برای دست انداختن کنوانسیون به شکستن قوانین. تمام چیزهایی که ما در حال حاضر می دانم که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور او انجام شده بود زمانی که او جوان بود در دنیای کسب و کار و پدرش مرتب کردن بر اساس در ترس از خود و نمی توانم باور کنم که چگونه او را فراتر از آنچه در آن بود که او امیدوار است برای ایجاد. او آن را در مقایسه به هیولای فرانکنشتاین.

بنابراین من احساس می کنم ما نمی توانیم بسیار بیشتر بدون کاوش مریم مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه. او لیبرال و او می گوید: در آغاز کتاب او نمیخواهد او را مجددا انتخاب. او همچنین برش از ثروت خانواده.

درست است. بعد از او پدر شده بود مرده برای برخی از زمان پس از آن پدر بزرگ او می میرد و می آید زمان برای divvy تا املاک خود را و یا به تخصیص آن در میان کودکان بازمانده. او می بیند پدرش در اصل بودن پاک شده است.

و او شکایت بیش از این است.

او حاضر به ثبت نام در این خواهد شد که باید اجازه دهید آن را به انحصار وراثت. بنابراین او و برادر برگزار شد تا کار برای دو سال با وکلا عقب و جلو رفتن در آن. در نهایت او و برادرش امضا حل و فصل شرایط که اعلام نشده است. اما از همه مهمتر زمانی که او می کند که او می کند این باور است که ارزش کل پدربزرگ خود و مستغلات است که در حدود $30 میلیون. او بعد از پیدا کردن آن را در واقع یک میلیارد دلار است. بنابراین او در حال حاضر معتقد است که او امضا این حل و فصل و همراه با عدم اطلاع مورد نیاز است که با آن ادعای نادرست و خانواده defrauded او که یک استدلال است که او را ساخت در حال حاضر به همین دلیل است که عدم اطلاع از نیاز های دیگر باید نگه دارید. …

او در این کار از یک نقطه واقعی شکایت و رک و پوست کنده تحسین او می گذارد که همه در این کتاب است. او را به پنهان کردن آن. و در بخش هایی که در آن رک و پوست آن سخت است برای جدا کردن به برخی از درجه است که شکایت از تصویر است که او را به نقاشی. اما او همچنین نقاشی پرتره که وزین توسط روزنامه نگاران در برخی موارد. ما شنیده داستان در مورد تهمت خانواده و چگونه آنها اداره می شود. و پرتره واقعا خط بسیار زیادی با آنچه که ما شنیده ایم در جای دیگر. بنابراین در حالی که او دارای یک استخوان را انتخاب کنید, در همان زمان, من فکر می کنم که او را رندر بسیار معتبر تصویری از آنچه در زندگی خانوادگی بود.

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن یک دکترای روانشناسی. شده اند وجود دارد بسیاری از صندلی روانشناسان که نگاه کردم از خارج در این رئیس جمهور و تلاش برای تجزیه و تحلیل آنچه که در ذهن خود را و پس از آن برای من جالب برای دیدن واقعی روانشناس با واقعی دسترسی به سعی کنید برای قرار دادن به کلمات انگیزه برای چه رئیس جمهور رفتار.

من با شما موافقم. این کتاب هر دو از یک خانواده خاطرات و یک کار روانکاوی, اگر من می توانید آن دوره است. شما می دانید او این است که مراقب باشید که می گویند من تشخیص او را با شرایط زیر می باشد. او بالا بردن شرایط است که او ممکن است و به نظر می رسد نشان می دهد که او احتمالا می کند. اما او گفت: مرد می بینید قبل از اینکه شما امروز یک محصول زیر را تحت تاثیر قرار, و این چیزی است که من فکر می کنم که در ذهن خود و این سیاه چاله که او به طور مداوم در تلاش برای پر کردن.

برای او آن را واقعا پایین می آید به دو ایده های بزرگ. یکی این است که پدر و مادرش هرگز او را دوست داشتم. آنها هرگز پرورش او است. و بنابراین او به طور مداوم در تلاش برای پر کردن جای خالی این است که او هرگز از پدر و مادر خود را. و دیگر این است که او را به زندگی در یک حالت ثابت از ترس. این ترس از شکست, ترس از تمسخر ترس از تحقیر. و من فکر می کنم ما به وضوح می بینیم که در راه است که او به طور مداوم اغراق همه چیز. همه چیز بهترین است. این بزرگترین. این شماره 1. به یاد داشته باشید زمانی که او به آن کلمه سالاد جایی که او صحبت کردن در مورد چگونه او آزمایش منفی برای coronavirus اما او سعی میکرد که آن مثبت ؟ او آزمایش منفی در جهت مثبت. مثل این بود عجیب و غریب, ضربه به بگو, مثبت, مثبت, مثبت نه منفی.

پس از خواندن این کتاب و بولتون کتاب من تعجب می کنم آنچه شما فکر می کنم هر یک از این نویسندگان می خواستم برای به انجام رساندن با آنچه آنها نوشت.

من فکر می کنم که هر دو بولتون و مریم تهمت می خواهید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب دوباره. من فکر می کنم که آنها در حال تلاش برای به زور هشدار دادن به مردم در مورد آنچه آنها را به عنوان خطر از ریاست جمهوری خود و شخصیت خود را. به طوری که حس آنها مشترک زیادی دارند. من فکر می کنم که در آن آنها متفاوت است که بولتون واقعا می خواهد مردم را به تمرکز بر روی آنچه که او می بیند به عنوان آسیب هایی که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است به نهاد ریاست جمهوری و راه او تحریف سنت سیاسی در ایالات متحده و در معرض خطر که باعث آسیب دراز مدت است. چه مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است و در تلاش برای توضیح این فرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک محصول از این دیگ است که در آن او به ارمغان آورد تا به عنوان کسی که نتیجه نهایی از یک خانواده و فرهنگ است که ارزش وفاداری و پرخاشگری بالا همدلی و های و از خود گذشتگی. این خیلی بیشتر از یک شخصی به تصویر کشیدن.

آیا این تفاوت به شما که یا جان بولتون یا مریم تهمت منتظر برای قرار دادن این اتهامات وجود دارد و آنها را در شرایط خود را در راه است که آنها می تواند سود را از آنها ؟

به عنوان یک روزنامه نگار من می خواهم برای تشویق هر مقام دولتی و هر فرد به کسی قدرت را هر زمان که آنها در حال آماده بیرون آمدن و صحبت کنید. و من نمی بینم هر چیزی در اصل اشتباه است با آنها جبران می شود ، بولتون تصمیم به نشر تر به نظر می رسد مشکل برای من به این معنا است که او تا به حال یک فرصت برای امپریالیسم—کنار گذاشتن که او دارای یک استدلال برای چرا او قادر به انجام این کار است. بدبینانه استدلال که من را متقاعد بیشتر و بیشتر است که او می خواست به انجام این کار است چرا که او می خواست برای ترویج فروش کتاب. و او به نظر می رسد کاملا بی اعتنا از کل استیضاح, تلاش, به هر حال, بنابراین من مطمئن هستم که او همه احساس که به شدت مورد نیاز نمی availed خود را از این فرصت برای شهادت در کنگره.

مریم تهمت متفاوت است ، زمان قابل توجه است. آن را آینده را طولانی نیست قبل از انتخابات اگر چه آنها را با سرعت بالا از تاریخ انتشار تا حدودی به دلیل این جنگ حقوقی آنها درگیر شده است. اما او در نوشتن کتاب در مورد چگونه او را کشتی با این سوال که آیا یا نه به صحبت کردن و او صادقانه در مورد این فرایند است که او را از طریق رفت در تصمیم گیری برای انجام آن است. او می تواند صحبت کردن در انتخابات و او در مورد آن, و رک و پوست کنده من فکر می کنم نیاز به یک کمی بیشتر در مورد اینکه چرا دقیقا او نیست. اما او حداقل صادقانه با او مبارزه کردن در مورد زمانی که به صحبت می کنند. و در حال حاضر حتی اگر آن را مسلما کمی دیر اگر او فکر می کردم این بود که مهم است مردم بدانند که چهار سال پیش او تخمگذار تمام کارت روی میز.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>