چرا زبان اسپانیایی نشان می دهد لوس Espookys نوشته شده است اولین بار در فارسی


Three photos placed together: A mustachioed man in a red jacket talking into a phone, a young woman wearing a 1920s-style dress, a fashionable young man.
Fred Armisen, آنا Fabrega و خولیو تورس در لس Espookys.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های جنیفر Clasen/HBO

در این قسمت مشغول به کار ژوئن توماس صحبت با Fred Armisen, آنا Fabrega و خولیو تورس از HBO کمدی لوس Espookys. آنها در مورد چگونه Julio و آنا نوشتن دو زبانه نشان می دهد که چرا آن را در یک مجموعه داستانی کشور آمریکای لاتین, چگونه, نشان می دهد با استفاده از سحر و جادو و آنچه اتفاق می افتد در فصل دوم که فیلمبرداری قطع شد توسط COVID-19 بیماری همه گیر. این جزئی متن مکالمه خود را ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

ژوئن توماس: لوس Espookys دو زبانه است نشان می دهد. آیا شما نوشتن در زبان انگلیسی و اسپانیایی ؟ چگونه است که روند کار می کند ؟

خولیو تورس: من می توانم به شما بگویم که چگونه ما آن را انجام دهد اما من متقاعد شده آن است که راه درست انجام آن است. آن است که راه ما به پایان رسید تا انجام آن به دلیل راه ساخت یک تلویزیون نشان می دهد با این نسخهها کار است که شما نیاز به نشان دادن آن به شبکه. است که در مرحله 1. بنابراین ما شروع به نوشتن در زبان انگلیسی دانستن است که آن را در حال رفتن به انجام در اسپانیایی. ما در حال تایپ کردن به زبان انگلیسی اما در مغز ما آن را بشنوند در اسپانیایی و تصمیم گیری است که ما می دانیم در حال رفتن به کار در زبان اسپانیایی همانطور که ما در نوع انگلیسی!

سپس بخش دوم که بسیار عجیب و غریب ورزش است که ترجمه آن را به آنچه در واقع اصلی غرور بود اما در واقع هرگز در صفحه. می شود که تیراندازی اسکریپت. پس ما باید اول اسکریپت به زبان انگلیسی است که می شود با زیرنویس. دوباره این مدل که من اصرار دیگر نشان می دهد برای پیاده سازی اما این روشی است که ما آن را در اینجا در لس Espookys ستاد است که یک غول ساختمان در Midtown.

خوب صحبت از لس Espookys ستاد یکی از چیزهای جالب در مورد نشان می دهد که ما نمی دانیم که در آن مجموعه. من اعتقاد دارم که شما ضبط در دارفلفل وجود دارد اما جنبه های مکزیک است. چرا شما را انتخاب کنید به آن را در یک “nonplace” به جای خاص تنظیم ؟

Fred Armisen: آن اتفاق افتاده است ، ایده اصلی این بود که آن را به اتفاق در شهر مکزیک. به عنوان نشان می دهد شروع به توسعه آن معلوم ما قرار بود به ساقه در شیلی. سپس ما متوجه است که وجود دارد شیلی لهجه لهجه از ونزوئلا السالوادور و پاناما و مکزیک و بسیاری از مکان های مختلف است. پس از آن بود بیش از حد سعی کنید برای پیگیری. نگه داشتن آن را فقط یک کمی بیشتر مبهم باز کردن توانایی به داستان و شخصیت ها فقط خود را به عنوان مخالف به تلاش برای انجام یک لهجه از یک محل خاص است.

اما زمانی که من فکر می کنم از یک محل که در آن وجود دارد تعداد زیادی از لهجه های مختلف تعداد زیادی از مردم از مکان های مختلف است که برای تلفن های موبایل مانند امریکا. آیا تا به حال فکر می کنم در مورد تنظیم نشان می دهد در ایران کدام است ؟

خولیو تورس: هیچ. من فکر می کنم ما در حال رفتن, “چی؟”

آنا Fabrega: ما می تواند آن را به ضرب گلوله خیلی نزدیک!

خولیو تورس: یک چیز انگلیسی زبان فکر می کنم و اسپانیایی زبان فکر می کنم, “اوه, این نشان می دهد در نوع خود عجیب و غریب; من شرط می بندم آن را حس می کند کامل در زبان های دیگر.” و آن را نمی کند! آن وجود دارد در این برزخ که ما ایجاد کرده اند. تنظیم آن را در یک به طور کامل داستان تخیلی محل به ما اجازه گسترش آن است. لحظه به لحظه شما تصمیم می گیرید که آن را می گیرد در یک مکان واقعی شما را مجبور به رعایت قوانین از جایی که در راه بود که به عنوان هیجان انگیز به ما به عنوان فقط یک کشور است.

نشان می دهد در واقع بینانه اما وجود دارد مقدار زیادی از فوقالعاده و عناصر سورئال که در حال پخته به این قضیه. آندرس خولیو شخصیت, می توانید کنترل زمان و فضا و می توانید ببینید چه اتفاق می افتد در محل دیگری از طریق یک گوهر است که او می پوشد و تاتی, بازی های برگزار شده توسط Ana می تواند انجام دهد و در واقع هر چیزی و در همان زمان ، من کنجکاو هستم که چرا شما می خواستم که این عنصر جادویی را نشان می دهد.

آنا Fabrega: آن چیزی که ما تا به حال در مورد فکر به صراحت, مانند, بیایید با هم یک رئالیسم جادویی عنصر. ما فقط می خواستم به قادر خواهید بود برای هر چیزی اتفاق می افتد. داشتن آن را بر اساس آنچه که بیشتر یا کمتر عادی-ظاهری اما اجازه می دهد همه این چیزهای عجیب و غریب و یا فوقالعاده چیزهایی که اتفاق می افتد بدون هر کسی گفت که آن را عجیب و غریب و یا از آن نیاز به توان توضیح داد که چرا آندرس می توانید از طریق سنگ. او می توانید از طریق سنگ و هر کس می داند که, و آن را پذیرفته و آن را عجیب و غریب. این به ما اجازه انجام هر کاری که ما می خواستیم بدون نیاز به ایجاد یک مجموعه ای از قوانین سفت و سخت. در برخی sci-fi جهان وجود دارد بسیار دقیق قوانین است. در ما هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

خولیو تورس: “سحر و جادو” در این نمایش واقعا سحر و جادو. آن را احساس می کند بیشتر شبیه به یک دستگاه ادبی. این عجایب در نشان دادن رفتن غیر قابل توضیح دلیل این که شما نه به ساکن بر روی آنها. آن را مانند یک کتاب کمیک فیلم و یا هری پاتر فیلم و یا چیزی که در آن وجود دارد این قوانین است که شما باید برای یادگیری به منظور درک جهان است. چرا که به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به ساختن قوانین شما نقاشی خود را به یک گوشه. در اینجا دوم ما تصمیم می گیرید که آن را خنده دار برای آندرس به انجام این کار چیزی که او فقط می تواند آن را انجام دهد. وجود آزادی است که همراه با آن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت لوس Espookysگوش دادن به قسمت کامل از کار زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>