چرا دیوار شروع به در مغلوب ساختن پیشی جستن

اگر چه از نظر بخش های واشنگتن پست و سهم خود را از لیبرال ها و ترقی خواهان آن شده است یک منبع مداوم از جناح راست هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن تفسیر است که در محدوده قلم جنیفر روبین حداکثر بوت و کاتلین پارکر برای مهمان, op-eds توسط وکیل جورج کانوی. این هفته دو نفر از کسانی که محافظه کاران استناد به نمونه های اخیر از دیوار بسته شدن در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: کانوی مورد بحث دادگاه عالی ایالات متحده حکم در مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونس و ورود مریم تهمت را بگویید-تمام کتاب در حالی که روبین ادعا میکند که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است تصرف پوپولیستی روایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در op-ed, کانوی می نویسد: “چه آوردن خانواده خود بگویید-تمام کتاب و اهمیت تصمیم دیوان عالی کشور در مشترک دارند ؟ بسیار زیادی به نظر می رسد. این کتاب برای انتشار در هفته آینده می آید از مریم L. مغلوب ساختن پیشی جستن یک روانشناس بالینی که اتفاق می افتد نیز به خواهرزاده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده است. این توضیح می دهد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده و حفاظت شده توسط موسسات تمام عمر خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونسدیوان عالی کشور مورد تصمیم پنجشنبه نشان می دهد که چگونه رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند تا آن حمایت به حد — و چگونه آنها در مورد به پایان است.”

تبلیغات:

دیوان عالی ایالات متحده در آن 7-2 تصمیم گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن v. ونسحکومت است که اجرایی “امتیاز” نیست سپر مغلوب ساختن پیشی جستن از یک درخواست از طریق دفتر دادستان منطقه منهتن سایرس ونس — است که به دنبال رئیس جمهور سوابق مالی. ونس با توجه به بالا بودن دادگاه است در حق خود را به دنبال آن اسناد به عنوان بخشی از یک مغلوب ساختن پیشی جستن بررسی بدون در نظر گرفتن این واقعیت است که او رئیس جمهور ایالات متحده است.

کانوی می نویسد که مریم تهمت کتاب “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد” می گوید “یک داستان قابل توجه گسترده سکته مغزی که بسیاری از در حال حاضر می دانستند. مریم تهمت ارائه می دهد یک داستان از آنچه که او خواستار ‘بدخیم’ خانواده اختلال و چگونه آن را به تولید یک malignantly ناکارآمد جمهور. این یک unsparing و خستگی ناپذیر دقیق حساب.”

وکیل می افزاید که مریم تهمت مدعی است که “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود کسی را به این نشست برای او. او همچنین از تلاش برای فریب ذهنی خود را کاهش پدر به امضای متمم که محروم خواهر و برادر خود را از ارث. … مریم مغلوب ساختن پیشی جستن نکته این است که دایی اش را صرف زندگی خود را در حال محافظت از عواقب اقدامات خود و کاستی.”

تبلیغات:

در ضمن روبین در ستون استدلال می کند که بایدن “ربوده پوپولیستی گوشته از مغلوب ساختن پیشی جستن” در روز پنج شنبه زمانی که او پرده برداری کرد یک پیشنهاد برای گذراندن 700 میلیارد دلار در ایالات متحده محصولات و تحقیقات است.”

با توجه به روبین: “بایدن طرح با هدف مستقیما در کارگران بر اساس یک پیام از” انصاف.’ به عنوان او توضیح داد که در روز پنج شنبه در یک سخنرانی در دونمر, پنسیلوانیا, ایالات presumptive دموکراتیک نامزد به دنبال ‘اقتصاد که هر آمریکایی برخوردار بازگشت عادلانه برای کار خود را — و فرصتی برابر به جلو. اقتصاد است که قوی تر است دقیقا به این خاطر که هر کس را در معامله. یک اقتصاد است که می گوید: سرمایه گذاری در مردم آمریکا و خانواده های شاغل است و مهم تر از حدود 2 تریلیون دلار فرار مالیاتی تهمت عمدتا دست به ثروتمندترین آمریکایی ها است.'”

بایدن را “ساخت بهتر” طرح روبین یادداشت برای تماس های ساخته شده-در-این-U. S. A. برنامه — که بسیار این نوع از چیزی که برگ برنده مبارزات انتخاباتی است ،

تبلیغات:

روبین پیچد تا او را ستون توسط رقیب که بایدن اقتصادی طرح اعتصاب چپ/مرکز تعادل و می تواند درخواست تجدید نظر به هر دو لیبرال ها و فوتبال.

“بایدن که کارکنان مشورت با سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و الیزابت وارن (D-جرم.), موفق ظاهرا برای جلب رضایت جناح چپ حزب خود را بدون قرار دادن چهارم چیزی است که ترساندن بقیه رای دهندگان” روبین می نویسد. “به طور کلی این است که چگونه هر پیروزی نامزد حزب دموکرات پس از جنگ جهانی دوم مبارزات انتخاباتی است. آن خوب بوده است سیاست را به اجرا در فعال دولت فدرال کار برای پسر کوچک — به ویژه هنگامی که حریف خود را است پاداش فوق العاده ثروتمند و شرکت های بزرگ.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>