چرا این گاز روسیه شرکت حامیان مالی تیم فوتبال

روسیه دارای بزرگترین ذخایر گاز طبیعی و بیشتر از آن است کنترل شده توسط گازپروم دولتی گاز شرکت. گازپروم فروش گاز طبیعی به کشورهای خارجی است, اما آن را نیز به خوبی شناخته شده به طرفداران فوتبال. به گازپروم آرم همه جا در عمده بین المللی فوتبال مسابقات — و در سراسر سینه از بازیکنان از تیم های روسیه و آلمان و کرواسی.

حمایت از معاملات رایج در فوتبال است. اما گازپروم تا به حال جالب نقش در شکل دهی مجدد اهداف استراتژیک شرکت هایی که پرداخت برای امتیاز از نمایش آرم خود را در یک تیم نیوجرسی. بر خلاف اکثر شرکت های اسپانسر تیم فوتبال گازپروم است که تحت کنترل یک کشور خارجی که جغرافیای سیاسی با هدف گسترش فراتر از زمین فوتبال. در حالی که شرکت های دیگر استفاده از حمایت مالی برای فروش محصولات مصرفی گازپروم با استفاده از آن به عنوان راهی برای گسترش شبکه گاز در غرب اروپا — و با گسترش گسترش نفوذ روسیه است.

که شده است به ویژه در آلمان که در آن تیم FC Schalke 04 تا به حال دیرینه حمایت مقابله با گازپروم. با نام مستعار “مرگ Knappen” و یا “کارگران” این تیم یکی از معروف ترین باشگاه در آلمان است. و از سال 2006 گازپروم آرم به نظر می رسد در خود کشباف.

برای درک آنچه نقش است که آرم تا به حال در شکل دادن به جغرافیای سیاسی روسیه و اروپای غربی و مطمئن شوید که به تماشای ویدئو بالا.

شما می توانید این فیلم و تمام از بورسی را در یوتیوب. و اگر شما علاقه مند به حمایت از ما تصویری روزنامه نگاری شما می توانید تبدیل به یک عضو از Vox تصویری آزمایشگاه در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی