چرا تهمت می خواهد NFL پشت

در این قسمت از تخته سنگ های ورزشی پادکست قطع کردن و گوش دادن جوئل اندرسون, Stefan Fatsis و جاش لوین بحث در مورد فشار به فوتبال بازگشت و روانشناسی در اطراف مجدد رویدادهای ورزشی با جمعیت. Hurdling قهرمان سحر هارپر-نلسون همچنین می پیوندد نشان می دهد به بحث در مورد چگونه زندگی خود را تغییر داده است در حال حاضر که بازی های المپیک شده اند به تعویق افتاد.

آویزان کردن و گوش دادن مجله باشگاه در حال راه اندازی در هفته آینده با Oct. 25, 1965, Sports Illustrated پوشش داستان “روان … و من دیگر حقه” توسط بیل راسل با باب Ottum. (با تشکر از کریس بالارد توصیه می شود.) شما می توانید به عنوان خوانده شده داستان با پیروی از این لینک کلیک کنید: صفحه 1 صفحه 2 صفحه 3 صفحه 4.

• دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کمیسیون ورزشی است که او می خواهد تیم پشت در عمل در ماه اوت یا سپتامبر.

• NFL افسر ارشد پزشکی نیست بنابراین صعودی در بازی شروع به بالا و دوباره.

• NFL و EA Sports در حال کار بر روی ایجاد “مجازی 2020 پیش نویس لحظات.”

• دنبال سحر هارپر-نلسون در توییتر که در آن او نوشته شده یک ویدیو از خودش تمرین به تنهایی.

• گوش دادن به هارپر-نلسون ظاهر در دسامبر زنده قسمت از قطع کردن و گوش دادن.

قطع کردن و گوش دادن هفتگی تام Dempseys:

جوئل تام دمپسی: بازنشسته ایالتی فلوریدا مربی تیم فوتبال بابی Bowden کردم آنچه او خواسته برای حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Stefan تام دمپسی: چشمه Wayne ترانه سرا آدم شلسینگر که هفته گذشته از عوارض ناشی از کوروناویروس تصور آهنگ “انواع زمان” از فوتبال کلیشه. NFL مجوز آن است.

جاش تام دمپسی: به خاطر سپردن یک مسابقه بین 85 ساله کانی مک و 78 سال کلارک گریفیث.

در این هفته تخته سنگ به همراه جایزه بخش استفان جاش و جوئل “سریعترین 10 ساله در کشور” اندرسون ادامه گفتگو با سحر هارپر-نلسون.

پادکست تولید و ویرایش توسط ملیسا کاپلان.

شما می توانید به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>