چرا تهمت هدف به پایان اجتماعی فاصله با عید پاک بسیار خطرناک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مصمم به پایان اجتماعی فاصله تلاش های عید پاک (12 آوریل) تکرار طرح خود را در روز سه شنبه در نشست خبری به استراحت دولت دستورالعمل در چند هفته آینده — حتی به عنوان کارشناسان در ادامه به هشدار می دهند که در برابر تلاش های coronavirus می تواند نیاز به ماه.

“چه زمانی خواهد بود که,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است راه رفتن به عقب پیشنهادات قبلی از مقامات دولتی — از جمله خود سخنان در اوایل جلسات مطبوعاتی — که اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود برای ماه می باشد. او گفت: “امریکا را دوباره و به زودی باز برای کسب و کار. بسیار به زودی. خیلی زودتر از سه یا چهار ماه است که کسی بود نشان می دهد. خیلی دیر. ما نمی توانیم اجازه درمان بدتر از مشکل خود را.”

اما کارشناسان در حال روشن در مورد این خطر عظیم که پایان دادن به اجتماعی فاصله اولیه — در هفته به جای ماه — می تواند در برخواهد داشت.

“همه زندگی می کنند از این طریق می خواهد و نه می شود در این وضعیت” جن Kates مدیر بهداشت جهانی و ایدز سیاست در قیصر بنیاد خانواده به من گفت. “اما تماس برای پایان دادن به این زودی و گفت که قصد خود را — نه بر بهداشت عمومی. وجود دارد هیچ چیز را نشان می دهد که پایان دادن به آن را به زودی خواهد شد هر گونه تاثیر خوبی در همه.”

به جای پایان دادن به اجتماعی فاصله زودرس می تواند باعث مرگ و میر بیشتر. “بیشتر مردم تبدیل خواهد شد آلوده. بیشتر مردم را مریض است. بیشتر مردم خواهد مرد” Kates گفت.

اپیدمیولوژیک مدل این. آنها نشان می دهد که coronavirus موارد افزایش می یابد اگر اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند به طور بالقوه باعث صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از مرگ و میر در ایالات متحده به تنهایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد به طور فزاینده ای نگران آسیب به اقتصاد اجتماعی که فاصله تلاش ها باعث به عنوان رستوران و فروشگاه و کسب و کارهای دیگر نزدیک و یا در مقیاس پایین و به آمریکایی ها گفت: برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

البته صدها هزار یا میلیون ها نفر از مردم در حال مرگ بد خواهد بود بیش از حد — یک واقعیت تهمت اذعان کرد. “بالاتر از همه ما می دانیم که بهترین چیز برای اقتصاد ما بسیار قدرتمند پیروزی بر ویروس” او گفت:.

زمانی که فشار در عید پاک, جدول زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن از آن پیشنهاد شده بود که بر اساس یک احساس دل و روده نه در سخت داده است. عید پاک “است که زمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این امر می تواند یک جدول زمانی است.”

این معلوم نیست که چقدر می گویند تهمت است در این. در حالی که کاخ سفید و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل مفید هستند به مقامات و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بسیار واقعی تغییر سیاست — از مستندات به حکومت — اتفاق می افتد در محلی و دولت در سطح, که در آن تهمت کمی کنترل.

اما به اندازه دولت های محلی و خصوصی رهبران به دنبال تهمت سرب وجود دارد که جوانان در معرض خطر در اینجا است.

خوب وجود دارد شواهد تاریخی برای خطر از پایان اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی.

در سال 1918 جهان ویران شده توسط وحشتناک یک آنفولانزای همه گیر بود که مرتبط به عنوان بسیاری از 100 میلیون مرگ و میر در سطح جهان و مورد 675,000 مرگ و میر در ایالات متحده است. در پاسخ شهرستانها در سراسر آمریکا به تصویب رسید و اجتماعی مختلفی فاصله اقدامات برای مبارزه با گسترش بیماری. بر اساس مطالعات متعدد در این دوره این اقدامات به منظور کاهش مرگ و میر به طور کلی.

اما بسیاری از شهرستانها نیز نگران اثرات اجتماعی فاصله در زندگی عادی و اقتصاد عقب کشیده اجتماعی خود فاصله تلاش های زودرس می شوند. هنگامی که آنها را دیدم آنفولانزا موارد — و مرگ و میر — افزایش دوباره.

در نظر St. Louis. این شهرستان در حال حاضر منادی به عنوان یک مثال از اینکه چگونه به انجام, اجتماعی, فاصله مناسب به دلیل آن را در زمان یک مهاجم و لایه پاسخ به همه گیری آنفولانزای اوایل. اما به عنوان یک مطالعه سال 2007 منتشر شده در JAMA یافت, سنت لوئیس در سال 1918 به عقب کشیده اجتماعی آن فاصله تلاش در موعد مقرر — که منجر به افزایش مرگ و میر.

در اینجا چگونه است که به نظر می رسد در نمودار شکل با خط نمودار به نمایندگی از بیش از حد آنفولانزا مرگ و میر و سیاه و سفید و خاکستری میله در زیر نمایش زمانی که اجتماعی فاصله اقدامات بودند در محل. بلندترین قله می آید پس از اجتماعی فاصله اقدامات برداشته شد و با نرخ مرگ و سقوط تنها پس از آنها reinstituted.

A chart showing St. Louis’s flu deaths during social distancing measures. JAMA

این نه فقط اتفاق می افتد در سنت لوئیس. تجزیه و تحلیل داده ها از 43 شهرستانها JAMA مطالعه نشان داد این الگو بارها و بارها در سراسر کشور است. هوارد Markel یک نویسنده این مطالعه و مدیر دانشگاه میشیگان مرکز تاریخ پزشکی توصیف نتایج به عنوان یک دسته از “دو کوهانه epi منحنی” — مقامات نهاد اجتماعی فاصله اقدامات دیدم آنفولانزا موارد سقوط و سپس به عقب کشیده اقدامات و دیدم آنفولانزا موارد افزایش است.

قابل توجه دوم افزایش مرگ و میر به نظر می رسد تنها زمانی که شهرستانها برداشته اجتماعی فاصله اقدامات JAMA مطالعه نشان داد: “در میان 43 شهرهای ما در بر داشت هیچ نمونه ای از یک شهر است که تا به حال یک دوم اوج آنفلوانزا در حالی که اولین مجموعه از nonpharmaceutical مداخلات هنوز در اثر.”

یکی دیگر از مطالعه سال 2007, منتشر شده در PNASنگاه در 17 شهر ایالات متحده و همان روند: “[N]o شهرستان در تجزیه و تحلیل ما تجربه دوم در حالی که موج اصلی آن باتری [nonpharmaceutical مداخلات] در جای خود بود. دوم امواج رخ داده است تنها پس از آرامش از مداخلات.”

بسیاری اتحادش را تغییر در پزشکی از سال 1918 با آگاهی از ویروس ها و استفاده گسترده از واکسن و داروهای دیگر برای مبارزه با انواع بیماری ها. اما ما هنوز نیاز به تکیه بر nonpharmaceutical مداخلات اجتماعی مانند فاصله برای مبارزه با شیوع و بیماری های همه گیر که ما لازم نیست که یک واکسن. و از آنجایی که ما به احتمال زیاد نمی خواهد که یک واکسن برای رمان coronavirus برای یک سال دیگر و یا بنابراین ما نیاز اجتماعی فاصله به صورت بالقوه ماه.

به عنوان PNAS مطالعه به این نتیجه رسیدند: “در عمل و تا زمانی که اورژانس واکسن ظرفیت تولید را افزایش می دهد, این به این معنی است که در صورت شدید گیر شهرستانها به احتمال زیاد نیاز به حفظ [nonpharmaceutical مداخلات] برای بیش از 2 تا 8 هفته بود که هنجار در سال 1918.”

یکی از دلایلی که ما به احتمال زیاد نیاز اجتماعی فاصله تلاش برای برخی از زمان: وجود دارد هیچ نشانه ای که از بیماری کروناویروس در آمریکا در حال پایان یافتن است به زودی.

از مارس 24, ایالات متحده بیش از 53,000 تایید coronavirus موارد با نزدیک به 700 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. امریکا را تایید موارد همچنان به افزایش تصاعدی با هیچ نشانه ای هنوز پهن منحنی. (معلوم نیست چه مقدار از این افزایش است که با توجه به تست بیشتر در مقابل بیشتر گسترش, اما آن را نشانه خوبی نیست در هر صورت.)

کارشناسان و مقامات بهداشت عمومی در ادامه به شکایت که این کشور botched پاسخ آن. وجود دارد هنوز هم به اندازه کافی تست با مردم هنوز شکایت در رسانه های اجتماعی که آنها می تواند دسترسی به آزمون حتی زمانی که آنها را نشانه. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هنوز هم می گویند که آنها لازم نیست که دسترسی به تجهیزات حفاظتی مانند ماسک صورت که آنها نیاز به مراقبت از بیماران. حداقل تا همین اواخر اکثر آمریکایی ها به نظر نمی رسد به تماس های اجتماعی فاصله بسیار جدی است.

به سادگی وجود دارد هیچ نشانه ای coronavirus است فروکش نشده است. به عنوان کارشناسان قبلا به من گفت که آن می تواند به دو ماه یا بیشتر از اجتماعی فاصله قبل از ما شروع می شود به نوبه خود گوشه ای.

“به انتخاب خودسرانه زمانی که ما نمی ramped تا تست و ما نمی shored تا بیمارستان تامین مسائل … واقعا می تواند منجر به یک فاجعه” Kates توضیح داد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما به نظر می رسد بسیار مشتاق به پایان اجتماعی فاصله به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. حتی در حالی که کارشناسان دیگر در این جلسه صحبت کردن در ایده — Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد “انعطاف پذیری” در timeline — مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بازی این ایده از پایان اجتماعی فاصله دستورالعمل عید پاک.

“من دوست دارم برای دیدن آن می آیند و حتی زودتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اما من فکر می کنم که خواهد بود یک جدول زمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>