چرا ترکیه راه اندازی شد عمده ای توهین آمیز علیه دولت سوریه

ترکیه راه اندازی کرده است یک حمله نظامی علیه رژیم سوریه در مستقیم تلافی کشته شدن حدود سه ده از نیروهای خود را در هفته گذشته در استان ادلب سوریه است.

به عنوان بخشی از عملیات بهار سپر به عنوان توهین آمیز است که به نام ترکیه در حال حاضر به شلیک دو جنگنده های سوریه و کشته شدن بیش از 2000 نفر از نظامیان با توجه به ترکیه وزیر دفاع Hulusi Akar. Akar همچنین گفت ترکیه نابود 103 مخازن 72 توپخانه و راکت انداز و سه سیستم دفاع هوایی.

ترکیه تشدید عملیات خود را در شمال شرقی سوریه هفته گذشته میان رژیم سوریه فشار به اصلاح گذشته در تهران برگزار می شود خاک در کشور در استان ادلب.

رئیس جمهور سوریه بشار اسد با حمایت روسیه و ایران در تلاش برای بازپس گرفتن خاک از طریق یک حمله نظامی است که به گفته سازمان ملل متحد تخمین می زند در حال حاضر آواره حدود 1 میلیون نفر از دسامبر 1 2019.

حدود 3 میلیون نفر زندگی می کنند در استان ادلب و در حدود نیمی از آنها از دیگر نقاط سوریه پس از آواره مبارزه با بیش از نه سال جنگ داخلی. کسانی که به غیر نظامیان بسیاری از آنها زنان و کودکان هستند و در حال حاضر تحت فشار قرار دادند به یک حال کوچک شدن منطقه نزدیک به مرز با ترکیه در خطرناک و انجماد که در شرایط افزایش تلفات انسانی.

ترکیه که پشت ضد رژیم سوریه باعث شده مرزهای خود را به سایر پناهندگان. این کشور در حال حاضر میزبان حدود 4 میلیون پناهنده و رئیس جمهور ترکیه, رجب طیب اردوغان, است که در زیر افزایش فشار داخلی برای جلوگیری از بیشتر مردم از عبور از مرز.

این اتحاد چپ میلیون ها نفر از مردم سوریه اساسا به دام افتاده در ادلب — قادر به پیدا کردن پناهگاه در ترکیه و بسته شدن در توسط اسد که با کمک روسیه است بارش بمب و recapturing خاک.

و در حال حاضر ترکیه و سوریه به طور مستقیم در حمله به هر یک از دیگر در ادلب ساخت این بحران و حتی بیشتر به مخاطره انداخته است.

اردوغان به حال تشدید شعارهای خود علیه سوریه رژیم اسد پیشرفته به ایران تهدید به دخالت اگر اسد نمی محدود کردن او توهین آمیز است. او همچنین سعی کرده است به reengage مسکو برای احیای این طرح از یک سال 2018 معامله آتش بس در یمن است که از درون منفجر.

سپس هفته گذشته رژیم سوریه حملات هوایی به کشته شدن حداقل 36 سرباز ترک و زخمی شدن بیش از دو دوجین بیشتر در خطرناک تنش بین دو طرف است. اعتصاب اعمال فشار بر اردوغان برای پاسخگویی و افزایش احتمال رویارویی بین ترکیه و آمریکا متحد ناتو — و اسد نیکوکار, روسیه.

ترکیه اصرار دارد که خود را “تنها هدف این است که برای متوقف کردن رژیم سوریه قتل عام” و همچنین “گروه های رادیکال [و] جابه جایی شهروندان” Akar ترکیه وزیر دفاع روز جمعه گفت:. او همچنین گفت: ترکیه هیچ “تمایل یا قصد برخورد با روسیه است.”

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و اردوغان را تایید کرده اند که آنها را ملاقات خواهد کرد برای مذاکرات این هفته در مارس 5, سعی کنید برای پیدا کردن یک راه حل برای بحران در یمن است. این ممکن است یک شانس برای هر دو آنکارا و مسکو به توقف مبارزه و جلوگیری از برخی از فاجعه انسانی در یمن است. اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد تنها یک رفع موقت.

سوریه حمله نیروهای ترکیه در هفته گذشته سوار آن را به پاسخ دادن با زور. اما این است که کمتر در مورد مصرف کردن اسد و بیشتر در مورد اردوغان سیاسی داخلی ملاحظات کارشناسان به من گفت.

در Erdoğan را مشاهده ترکیه نمی تواند در هر پناهندگان. وجود دارد در حال حاضر شده است یک واکنش در برابر پناهندگان به خصوص که اقتصاد ترکیه در تلاش. و اسد را به حمله به ایران در حال افزایش شانس کشتار جمعی و جابه جایی در ترکیه آستان چیزی ترکیه کاملا نمی توانیم.

“ترکیه ظرفیت است که در یک نقطه شکستن” Lisel Hintz استادیار روابط بین المللی و اروپایی مطالعات در دانشگاه جانز هاپکینز به من گفت.

سوریه حمله نیروهای ترکیه به اردوغان محوری برای خود مخاطبان داخلی که در غیر این صورت ممکن است مشتاق به نیروهای متعهد به مبارزه در سوریه است. ترکیه نیز گفت: پناهندگان که مرزهای آن با اروپا در حال باز اجازه می دهد پناهندگان به سفر از طریق زمین یا دریا به یونان یا بلغارستان.

اما کسانی که در اروپا مرزها باقی می ماند مهر و موم شده با پناهندگان تبدیل شده دور توسط نیروی. شده اند وجود دارد گزارش های پناهندگان به ضرب گلوله توسط ماموران مرزی و گروه های پراکنده با گاز اشک آور.

آنکارا در تلاش برای تحت فشار قرار دادن هر دو اروپایی و ناتو برای آمدن به آن کمک در ادلب (ترکیه عضو ناتو). به عنوان بخشی از یک معامله در سال 2016 به اتحادیه اروپا پرداخت می شود ترکیه برای متوقف کردن جریان مهاجران به اتحادیه اروپا از ترکیه پس از این قاره بود غرق پناهجویان در حال فرار از سوریه و عراق و جاهای دیگر در خاورمیانه و آفریقا است.

در حال حاضر ترکیه است بالا بردن شبح که بحران دوباره شل شدن آن محدودیت و اجازه می دهد مهاجران و پناهندگان به سفر به اروپا است. این یک تلاش آشکار برای قلدر نیروهای ناتو به حمایت ترکیه در استان ادلب Hintz گفت. “توجه داشته باشید این قلدری فقط ممکن است به دلیل, دوباره آمریکا و اروپا بازیگران تا حد زیادی اگر اشتباه دیدن سوری در حال فرار از جنگ به عنوان یک تهدید.”

این روشن نیست که چگونه موثر این استراتژی خواهد بود ، ناتو خواستار پایان دادن به جنگ در ادلب است اما تکرار آن “همبستگی کامل” با ترکیه است. ایالات متحده علنا آمده به ترکیه, دفاع و وجود دارد برخی از نشانه هایی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است بخواهید برای انجام یک کمی بیشتر به عقب تا ترکیه.

“ایالات متحده درگیر شدن با ما در ترکیه با متحدان و بررسی گزینه های برای کمک به ترکیه در برابر این تجاوز به عنوان ما به دنبال جلوگیری از بیشتر رژیم اسد و خشونت و کاهش انسانی رنج می برند در استان ادلب” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است.

جیمز جفری آمریکا در سوریه نیز گزارش هل دادن پنتاگون برای استقرار پاتریوت سطح به هوا موشک به کمک ترکیه دفع اسد نیروی هوایی. جفری همراه با سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد کلی هنر و صنعت است در دیدار با مقامات ترکیه دوشنبه با توجه به نرم افزار-رسانه های ترکیه.

Soner Çağaptay مدیر ترکی برنامه تحقیقات در موسسه واشنگتن برای سیاست های خاور نزدیک و نویسنده اردوغان امپراتوری: ترکیه و سیاست های خاورمیانه, به من گفت که او فکر می کند که حمایت عمومی از ایالات متحده در حال حاضر برخی از تاثیر بر ترکیه محاسبات.

آمریکا و ترکیه تا به حال روابط سرد از اواخر سال و یک دلیل بزرگ شده است اردوغان به طور فزاینده ای به روابط دوستانه با پوتین و تصمیم اخیر برای خرید روسیه ساخته شده سلاح است.

اما بحران سوریه است به اثبات ترکیه که روسیه ممکن است به عنوان یک شریک قابل اعتماد به عنوان آن را می خواهم. “بحران در ادلب با پوتین خاطر نشان کرد ترکیه است که روسیه و ترکیه را به کینه جویی و حتی زمانی که آنها چانه زنی با ترک آنها را در نهایت تضعیف ترکیه” Çağaptay گفت. از سوی دیگر “از ما آمد به ترکیه کمک کنند.”

هنوز ترکیه نمی خواهند به تحریک روسیه در این درگیری و روسیه نمی خواهند به هدر دادن آن بهبود روابط با ترکیه است. که به احتمال زیاد به همین دلیل روسیه تا حد زیادی پا به کنار در این آخرین مبارزه بین سوریه و ترکیه, نیروهای.

اگر پوتین و اردوغان می تواند به نوعی آتش بس و یا deescalation توافق ترکیه می تواند صرفه جویی در برخی از چهره و پوتین می تواند به جلوگیری از خطرناک تحریک هر دو کشور ترکیه و متحدان ناتو.

که می تواند یدکی میلیون ها نفر از مردم سوریه در ادلب از آواره بودن یا کشته فوری مبارزه — اما ممکن است بسیار سخت تر برای پیدا کردن یک راه حل دراز مدت به بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>