پس از تکمیل یک تا پنج سال محکوم سارا Wilshinsky تا به حال مشکل فرار او مملو گذشته است. او فرو شد به یک جهان دیگر به رسمیت شناخته شده و قادر به زمین ثابت اشتغال و یا حتی دریافت یک مصاحبه. مانند بسیاری از هنگام ورود دوباره افراد, سارا تا به حال به بازسازی زندگی خود در حاشیه با نامرئی تنبیهی نیروهای خود را در خدمت هم سایه بیش از او.

در نهایت یک استاد راهنما در سنت جان خوب کودک و خانواده مرکز در زمان یک فرصت در او. مرکز ارائه کار خود را به عنوان یک همکار سلامت جامعه کارگر وظیفه کمک به هنگام ورود دوباره افراد مثل خودش پیدا کردن شغل. با الهام از تجربه خود را Sara در حال حاضر طرفداران فراگیر تر استخدام فرهنگ است. او امیدوار به تغییر چگونه کارفرمایان فکر می کنم در مورد عدالت-درگیر افراد ترغیب آنها به فراتر از یک نامزد بدترین لحظات. این پاییز گذشته سارا صحبت می کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی راه اندازی LA County منصفانه شانس استخدام طرح که با هدف تشویق کارفرمایان به استخدام واجد شرایط هنگام ورود دوباره افراد و امضای تعهد برای متعهد به انجام این کار است.

تبلیغات:

به عنوان لس آنجلس ناظران ما کار خستگی ناپذیر برای کمک به این طرح به نور است. ما تایید چند حرکت برای ترویج تصویب نمایشگاه فرصت استخدام در شهرستان و به جامعه کسب و کار. ما همچنین ایجاد فرصت عادلانه و گروه ضربت برای اجرای این فرمان و گسترش پیام. علاوه بر آن ما توسعه یافته چندین استخدام برنامه برای اطمینان از عدالت-درگیر افراد در حال استخدام به خدمات مدنی موقعیت. این تلاش به تساوی استخدام چشم انداز به ویژه مهم در لا که دارای بزرگترین جمعیت زندانی در کشور است.

اما ابتکار عمل کند بیش از به سادگی درخواست تجدید نظر به ایدهآلهای اجتماعی; آن هم خوب است برای کسب و کار. هنگامی که کسب و کار استخدام هنگام ورود دوباره افراد آنها می توانند از مشوق های مالی مانند اعتبار مالیاتی فدرال و مطابق با برنامه. کارفرمایان نیز می تواند کاهش اغلب هزینه های گزاف در کار آموزش. هنگامی که کسب و کار در شهرستان لا, مثلا, استخدام که قبلا زندانی فردی آنها پرداخت تا 50 درصد از کارآموز دستمزد برای پوشش هزینه های آموزش—یک تکه کوچک را تغییر دهید.

علاوه بر این استخدام هنگام ورود دوباره افراد را بهبود می بخشد خروجی کار. تحقیقات نشان می دهد که 80 درصد از مدیران و دو سوم از منابع انسانی حرفه ای که کار کرده اند و با این که قبلا زندانی احساس می کنید که آنها را به عنوان بالا و یا ارزش بالاتر به شرکت ها نسبت به کسانی که بدون سوابق. یک مطالعه انجام شده توسط جان هاپکینز سلامت مرکز منابع یافت می شود که نرخ احتباس بودند به طور قابل توجهی بالاتر برای که قبلا زندانی افراد است. از 79 کارکنان با بسیار جدی سوابق کیفری و 73 هنوز شاغل و پنج سال بعد. نیز وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد هنگام ورود دوباره افراد می تواند صعود صفوف سریع تر است. یک مطالعه منتشر شده توسط Oxford Academic اجتماعی نیروهای داشت که هنگام ورود دوباره افراد در ارتش در حال ترویج بیشتر به سرعت و به درجات بالاتر از دیگر enlistees.

تبلیغات:

در واقع بلافاصله پس از کارفرمایان کار با این که قبلا زندانی آنها شروع به دیدن آنها متفاوت بیشتر به طور کامل. هنگام ورود دوباره افراد اعتقادات اغلب مبهم پیچیدگی شرایط خود و ماسک خود را از استعدادهای منحصر به فرد و مجموعه مهارت. به عنوان جامعه تغییر چگونه آن را درک سیستم عدالت, افشای آلوده تاریخچه آن و اسطوره است که آن را احاطه کرده است, کسب و کار باید باز به استخدام این آسیب پذیر اما با استعداد مردم. هنگام ورود دوباره افراد نباید مجبور به پرداخت بدهی های خود را به جامعه برای همیشه لطفا برای. آن را به ما به اطمینان حاصل شود که آنها نمی.

هیلدا L. Solis لس آنجلس استاد راهنما برای اولین بار در منطقه.

مارک ریدلی-توماس لس آنجلس سرپرست برای دومین منطقه.

تبلیغات:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهرستان لا نمایشگاه فرصت ابتکار عمل و تعهد اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی