چرا ما احتمالا می تواند ایمان جان بولتون


Bolton walking with his hand in his pocket

سپس–مشاور امنیت ملی جان بولتون پیاده روی به صحبت با رادیو فردا در خارج از کاخ سفید در مارس 1, 2019, در واشنگتن, d. C.

معاونت/گتی ایماژ

زمانی که رئیس جمهور تهمت اخراج جان بولتون به عنوان مشاور امنیت ملی چهار ماه پیش من نوشت: “ممکن است ما در گذشته در بولتون یک قطعه سوخته باقی مانده از مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی ناراضی و بی وفا به اندازه کافی برای نوشتن یک داغدار بگو همه خاطرات.” و بنابراین ما باید یک عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است شهادت مخرب تر هنوز در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه.

در پیش بینی از هر دو تهمت و تیم خود را محکوم بولتون به عنوان یک انتقام-به دنبال پول-جربنج malcontent. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تکذیب کرد, تیتر گرفتن ادعای بولتون کتاب—که تهمت به او گفت که او بود که برگزاری تا کمک های نظامی به اوکراین تا زمانی که خود را رئیس ولدیمیر Zelensky توافق به بررسی جو و هانتر بایدن. اگر این حساب را عقب تا استیضاح شارژ تصویب توسط مجلس.

نیویورک تایمز که به دست آمده به بیرون درز کپی از کتاب مقاله نیز گزارش داد که بولتون ابراز نگرانی دادستان کل ویلیام Barr در مورد تهمت را انجام می دهند به نفع چینی و ترکی روسای جمهور چین و رجب طیب اردوغان است.

چه چیزی را از این سر نخ ریسی تاب? بولتون شده است شناخته شده به عنوان بلند پروازانه نقشه اداری اپراتور. این ادعا در کتاب خود قابل اعتماد? و یا او از انجام این کار به سادگی برای احیای خود و مشخصات و فروش کتاب ؟

من تحسین مغلوب ساختن پیشی جستن شلیک بولتون بود که با هر اندازه گیری در میان بدترین مشاور امنیت ملی در کاخ سفید سابقه یکی از معدود کسانی که به کار آمد با صرفا ایدئولوژیک دستور کار و هنگامی که وجود دارد, غرق شورای امنیت ملی دستگاه—که انجام تجزیه و تحلیل است که معمولا اطلاع رسانی بین شور و مشورت و تصمیم-گیری—در سفارش خود را به فشار تعصبات. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق روش های خود را و در ابتدا حمایت خود را از دستور کار—تا زمانی که او نبود و این بود پایان او.

هنوز من شک دارم که بر پایه حقایق بولتون حساب از وقت خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن—کتاب خود به دلیل مارس 17 است به نام اتاق که در آن اتفاق افتاده است—قابل اعتماد است. (باید توجه داشته باشید که بولتون و سهم من از همان ناشر, Simon & Schuster, اما من را دیده اند و نه هر یک از بولتون مقاله یا چیزی شنیده در مورد آن مطالب دیگر از بار داستان.) در اینجا چند دلیل اعتقاد دارم آن:

وقتی که می آید به زیر متحده آمریکا قانون و پروتکل بولتون نسبتا راست فلش.

برای اولین بار در نانامی به بازی های مختلف در دولت, Bolton می تواند conniving و ستیز. در دوران جورج دبلیو بوش به او در عمل به عنوان یک مول در داخل وزارت خارجه اطلاع رسانی دیک چنی معاون رئیس جمهور هر زمان که وزیر امور خارجه کالین پاول در مورد به ارتکاب یک عمل کنترل تسلیحات. وی همچنین تلاش برای از خط خارج مشاغل از مقامات اطلاعاتی که اختلاف دیدگاه های خود را. بولتون بود به طور خلاصه در سازمان ملل متحد حتی در حالی که این استدلال که ایالات متحده باید با نادیده گرفتن قوانین بین المللی. در عین حال در میان همه دعوا او آغاز شده و دشمنان او در دولت بوش او شناخته شده است به یک آشکار fabricator. و به عنوان یک وکیل که ارزش ثبت نوشته شده است به عنوان یک ابزار دفاعی و یا ارعاب او همیشه در زمان بسیار مراقب باشید ،

دوم مخل به عنوان او می تواند او همواره خود را به عنوان یک عضو از سیاست خارجی حکومت ، اهداف خود را اغلب می تواند خود, خدمت, اما او را دیدم آنها را به عنوان تراز وسط قرار دارد با ادعای قدرت آمریکا در جهان است. این دور از همان چیزی که به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن l میکند c’est moi سبک که در آن منافع آمریکا دیده می شود به عنوان مترادف با منافع تهمت سازمان است. بولتون ميشد دفع تهمت را شخصی قابل توجه معاملات با یازدهم و اردوغان—نه به این دلیل که آنها دیکتاتورها اما به دلیل تهمت بود اخلال در سیاست خارجی منافع خود را.

سوم در خانه استیضاح جلسات برخی از مقامات شهادت دادند که زمانی که آنها گفته بولتون در مورد تهمت را تلاش در عوض با اوکراین گفت: آنها را به صحبت کردن با امنیت ملی وکیل. او همچنین معروف گفت برای توصیف رودی جولیانی طرح با فاسد اوکراین به عنوان یک “معامله مواد مخدر.” این است که سازگار با ادعای او در این کتاب که با او صحبت Barr—بالای اجرای قانون رسمی—در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با یازدهم و اردوغان. به عبارت دیگر وقتی که می آید به پیروی از قانون ایالات متحده و پروتکل بولتون نسبتا راست فلش.

اما آنچه در مورد پول ؟ آیات گزارش شده در زمان مطمئن برای افزایش بولتون فروش کتاب. (خاطرات در حال حاضر به شماره 10 در آمازون لیست بهترین فروشنده.) سپس دوباره او گفت: به دریافت 2 میلیون دلار پیش برای نوشتن این کتاب. که یک پیشرفت در حق امتیاز و حتی اگر این کتاب بزرگ بهترین فروشنده او نیست و به احتمال زیاد به را بسیار فراتر از آن است که پیشبرد. در هر صورت, آن را شایان ذکر است که زمانی که او امضا قرارداد که برای پیشرفت هیچ چیز شناخته شده بود مورد تهمت گفتگو با Zelensky. اینکه آیا یا نه او در توصیف آن را در پیشنهاد خود را هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند چلپ چلوپ بزرگ است که آن وحی را.

من هیچ نظری ندارم که آیا بولتون کتاب خوب است که آیا آن خواهد شد که ارزش خواندن, آیا دیدگاه ها و تشریح آن در سیاست خارجی به طور کلی و تهمت به طور خاص مربوط به تحسین وتمجید یا نفرت انگیز. (آنجا که من مخالف با بسیاری از بولتون موقعیت من را به سمت خود را در حمایت خود را از ناتو خود را grousing مورد تهمت را kowtowing به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و شک و تردید خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن اعتماد رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.) اما اگر سناتور بدانم که آیا بولتون باید به نام شهادت در استیضاح و محاکمه آیا آنچه که او می گوید تحت سوگند در مسائل سوال می توان اعتماد کرد من می خواهم بگویم آن را ارزشمند به موضوع که حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی