چرا ما نباید تکیه بر دره سیلیکون برای ماسک صورت

دره سیلیکون کارگردانی میلیون ها نفر از ماسک به خط مقدم از coronavirus همه گیر برای کمک به رفع این کمبود تجهیزات پزشکی. این یکی دیگر از راه های که در آن شرکت های فن آوری در حال تلاش برای استفاده از منابع بکر برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط دولت است.

آمریکا تکنولوژی غول اپل به Facebook را در روزهای اخیر اعلام کرد تلاش برای جمع آوری و اهدا حداقل 9 میلیون ماسک محافظ که کارگران پزشکی در بیمارستان ها بشدت نیاز به درمان بیماران آلوده. ماسک کمبود شده است و یک مانع عمده برای حاوی coronavirus نیاز به برخی از پزشکان و پرستاران یا استفاده مجدد از چرخ دنده و یا به خود را جایگزین است که می تواند آنها را در معرض ویروس و تسریع و گسترش آن. برخی از پزشکان رفته تا آنجا که به التماس در رسانه های اجتماعی برای این منابع.

شرکت های فن آوری در حال بدیهی است که در ماسک-تولید و کسب و کار. اما از آنجا که هر کدام از تصادف و یا دسترسی به برخی از زنجیره تامین آنها در یک موقعیت برای به اشتراک گذاشتن تجهیزات در راه است که دولت به ظاهر نمی تواند. هنوز جزئیات کمیاب در دقیقا چگونه این شرکت ها دسترسی به این ماسک اما یک شرکت مثل اپل عرضه روابط در سراسر جهان است که دولت فدرال ممکن نبود. وجود دارد به سادگی کافی نیست جهانی ماسک تولید فعلی تقاضا و تهمت و دولت شده است و تمایلی به استفاده از قانون به نیاز شرکت ها برای تولید بیشتر ماسک.

اما این خطر وجود دارد در با تکیه بر دوستی شرکت — و نه دولت — در حل این مشکل است. برای شروع, آن بستگی دارد داوطلبانه سخاوت از این شرکت ها برای مقابله با بی سابقه اضطراری یک نوع دوستی است که می تواند ناپدید می شوند در هر زمان. این شرکت ها نیز جوابگو نیست به رای دهندگان آمریکایی تنها به لحاظ نظری به سهامداران است. و آنها نیز همیشه شفاف در مورد آنچه که دقیقا انجام می دهند و در چه زمانی.

این تعهدات را وادار دوستانه سرفصل برای شرکت های فن آوری است که ممکن است فراموش کرده اند و به تازگی آنچه در آن احساس می کند مانند به دریافت مثبت پوشش. و به همین دلیل برخی در سمت چپ مانند برنی ساندرز مشاور دیوید sirota را از دست, دیدن این ماسک کمک های مالی به عنوان یک حواس پرتی از شرکت در غیر این صورت فقیر شرکتی.

به علاوه حتی 9 میلیون ماسک کافی نیست. کاخ سفید گفته است که آن دستور داده است “صدها میلیون نفر” از N95 ماسک استاندارد طلا از تجهیزات حفاظت شخصی. یک بیمارستان در مرکز شیوع شهر نیویورک پروتستان بیمارستان گفت: در یک داخلی یادداشت که آن را از طریق سوزاندن حدود 40,000 ماسک یک روز و پیش بینی می شود که رای به افزایش 70,000 هر روز. بنابراین فقط یکی از این بیمارستان می تواند از طریق دره سیلیکون ذخیره در شش ماه.

بزرگترین تعهد از ما یک شرکت با تکنولوژی آمد از Salesforce که مدیر عامل شرکت Marc Benioff گفت: در توییتر که او امیدوار بود که به ارائه 5 میلیون ماسک این هفته توسط “کار سخت در تمام منابع ما و روابط.” Salesforce نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد هر گونه اطلاعات اضافی.

اپل متعهد به تامین حداقل 3 میلیون ماسک, اگر چه تیم کوک مدیر عامل شرکت تنها با اشاره به نامشخص “میلیون ها نفر” از ماسک برای ایالات متحده و اروپا است. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: بیش از آخر هفته که این شرکت تا به حال “به طور مستقیم” متعهد به ارسال 2 میلیون ماسک در سراسر کشور در حالی که فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گفت: این شرکت متعهد به حال یکی دیگر از 1 میلیون به او به طور خاص برای کالیفرنیا. اپل نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر تایید 3 میلیون عدد است.

کوک جیر ضمنی که این شرکت آیا دسترسی به ماسک در حال حاضر, اما خواستار شد بر روابط شرکت با تامین کنندگان به خصوص در چین است. اپل بود “کار به کمک منبع تغذیه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” کوک گفت.

Facebook ترین آینده با چگونه از آن اتفاق افتاد بر خود ماسک. مارک زوکربرگ گفت: شرکت خود را تا به حال اورژانس مخزن 720,000 ماسک که این شرکت به دست آورد در طول منطقه خلیج آتش سوزی. Facebook نیز در محل کار “منابع بیشتری برای اهدای,” او گفت:.

ایلان ماسک مدیر عامل شرکت تسلا و SpaceX شده است در میان چند مکان منتقدان در صنعت از جدی بودن بیماری همه گیر کوروناویروس اما حتی او آغاز توزیع حدود 250,000 ماسک به بیمارستان, او گفت:.

و Flexport بین المللی حمل و نقل راه اندازی امن و اهدا حدود 60000 ماسک به سان فرانسیسکو با توجه به شهر شهردار لندن نژاد است.

بیشتر ماسک بدیهی است که خواهد شد کمک به متخصصان پزشکی مبارزه با ویروس. اما از آنجا که ماسک به سرعت دستیابی به موفقیت واقعی نیاز به کمک دولت آمریکا تضمین دستیابی عرضه — به ویژه به دلیل نیاز از کارگران بیمارستان است و نه دور در هر زمان به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>