چرا ما کشیده شده به “سرایت” و زامبی طرفداران در حال حاضر

من تماشا کرده ام در طول هفته گذشته به عنوان Netflix بالا 10 لیست به طور پیوسته حوصلگی به منعکس کننده زمان نگرانی در مورد COVID-19. “تشویق” شده است جایگزین 1995 فیلم “شیوع”; “Gentefied” به پایین لیست به نفع “همه گیر: چگونه برای جلوگیری از شیوع.” چند تن از دوستان شروع به پریدن کرد به زنده-تویت “The Walking Dead” از قسمت اول در حالی که دیگران دریافته اند نوعی از آرامش در “World War Z.”

این انتخاب بسیار متفاوت از من اخیر مشاهده الگوهای. من باقی مانده است, در آغوش کشیدن, در میان دانش سطحی از بی فکر و یا وزش تلویزیون گزینه — “کنده” “دری دختران” “عشق باغ خود را.” نزدیک من آمده ام به “سرایت” مطالب بسیار آهسته بسیار خفیف انگلیسی نشان می دهد “Zomboat” (در حال حاضر جریان در Hulu آن به دنبال یک گروه از دوستان که انتخاب کردن برای فرار از شیوع زامبی در یک جلف narrowboat حرکت در حدود 5 مایل در ساعت از طریق باریک قفل کانال.)

تبلیغات:

اما با توجه به کتی فاس استاد مطالعات رسانه در میانه تنسی دانشگاه و نویسنده کتاب در دست انتشار “ساخت شیوع: شیوع در رسانه ها و حافظه جمعی” بسیاری از مردم در واقع پیدا کردن تطهیر در فیلم است که به تصویر کشیدن بهداشت بحران زیرا آنها آرام در راه خود را; ذاتی بسیاری است که قابل پیش بینی تقریبا فرمولی نتیجه.

“با واقعی ویروس شما باید یک قطعنامه” فاس گفت. “و من فکر می کنم که چرا آن ها را در حال حاضر — از آنجا که این آرامش به دیدن نیست خیلی توضیح بحران اما این که قطعنامه.”

که قطعنامه فاس گفت: نیاز به دانشمندانی که به طور معجزه آسایی به نوبه خود به اندازه کافی واکسن برای ایمن سازی جمعیت و همه چیز به حالت عادی برمی گردد.

تبلیغات:

“من فکر می کنم که آنچه که مردم واقعا ولع مصرف در حال حاضر” فاس گفت. “این است که اطمینان حتی اگر این داستانی که می تواند به بازگشت به حالت عادی است.”

“سرایت” استیون سودربرگ 2011 pandemic, درام, ترین-اجاره فیلم در iTunes یک زن و شوهر هفته پیش. این یک داستان است که در آن اشتباهات از بخش خصوصی — که در نتیجه بین المللی گسترش ویروس مرگبار — در حال righted توسط بخش دولتی است. به عنوان کرکس های Jason بیلی آن را قرار می دهد “دولت فدرال موجب صرفه جویی در روز در قالب فداکارانه CDC پزشکان و مدیران کارآمد میهن مقامات امنیتی و دلسوز دانشمندان است.”

و فکر می کنم در مورد آن: همانطور که شاهد بودیم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متزلزل پاسخ به COVID-19 و به عنوان او در حال حاضر تلاش برای تطهیر خود را عمومی اولیه اخراج از این ویروس به عنوان یک تهدید مشروع یک جهان که در آن رهبر کشور است, مهربان, ماهر, و در واقع ارزش علم لذت بخش است فرار کنند.

تبلیغات:

همین کار را برای فیلم هایی مانند “شیوع” پزشکی فاجعه ” به کارگردانی ولفگانگ پترسن; این فیلم با تمرکز بر گسترش داستانی ابولا مانند ویروس. من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال پیدا کردن امید در این واقعیت است که ساکنان نهر سرو این شهر خیالی است که در آن فیلم قرار است در نهایت درمان و زندگی با رزومه مشابه آن را تا کنون بود.

اما آنچه که آسایش را از مردم پیدا کردن در فیلم های زامبی که ولگرد کمی به سمت چپ فیلد از معمولی “شجاع دانشمندان پیدا کردن درمان برای بیماری مرموز” روایت? با توجه به فاس, دلیل اصلی است برای مقایسه وضعیت فعلی ما.

تبلیغات:

“من فکر می کنم بسیاری از مردم هنگام تماشای فکر می کنم به خود را ‘بسیار خوب می تواند آن را بدتر’,” او گفت:. “این شدید از وضعیت ما. مردم نگران هستند در مورد کاغذ توالت و در این جهان مردم نگران تولد در حالی که زامبی ها در حال تلاش برای خوردن صورت خود را. این آرامش که آن را به یک فاصله تاکتیک است.”

علاوه بر این من فکر می کنم وجود دارد همچنین خاصی مانده فانتزی بافته شده را به زامبی فیلم و تلویزیون را نشان می دهد. تمدن سقوط کرده است و همراه با آن به گوشه ای از فروشگاه; و در جهان زامبی وجود دارد که تنها دو نوع از مردم آماده شده و مرده است. که به شما خواهد بود ؟ آیا می توان ساخت یک شام سالم از خود katey جیره در حالی که لباس پوشیدن در آخرالزمان-شیک بهترین (مبارزه با چکمه! فایده جلیقه! موتور سیکلت عینک sans موتور سیکلت!) و یا شما خواهد بود و شام برای یک مغز سوخت زامبی ؟

به خالی کردن قفسه های فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور به عنوان فیزیکی استعاره برای COVID-19 وحشت وجود دارد بدیهی است که یک قرعه کشی نسبت به آماده سازی. در تماشای فیلم ها و نشان می دهد که در آن بدترین اتفاق برای جامعه و خود بازیکنان بینندگان ممکن است پیدا کردن آرامش در استفاده از آنها به عنوان یک راه برای ذهنی هش کردن آنچه که آنها را در موقعیت های مشابه.

تبلیغات:

ما در حال زندگی در زمان نامشخص و مردم بسیاری از اضطراب در مورد آینده — هر دو منحصر به فرد خود چشم انداز و سرنوشت کسانی که در اطراف آنها. رسانه ها همچنان به عنوان یک فضای امن که در آن به کاوش ترس خود را در حالی که همچنین به آنها این شانس را به تجربه بسته شدن اعتبارات تا پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>