چرا ما زیاده به کروناویروس در یک نمودار

ملی بسیج در برابر Covid-19 coronavirus است که در حال حاضر در نوسان کامل است. مدارس و محل کار در سراسر کشور را توقیف. دولت فدرال است و توصیه می شود که مردم جمع آوری در گروه های 10 یا بیشتر. اجتماعی فاصله خود و انزوا در حال حاضر تبدیل شدن به بخشی از تار و پود, روزانه, زندگی در آمریکا است.

این همه موجب یک سوال جدی در میان بسیاری از مردم ما زیاده? این فقط یک سوال خواسته شده توسط partiers و نوار را برانگیخت — آن را نیز خواسته شده است در نیویورک تایمز. یک کثیرالانتشار مقاله توسط دانشگاه استنفورد جان Ioannidis نشان می دهد که پا تا به ما پاسخ یک “شکست مفتضحانه در ساخت” که در حال ساخته شده و بدون اطلاعات کافی.

به کسی که نبوده است پس از همه گیر است گسترش از نزدیک اقدامات شدید در واقع ممکن است به نظر می رسد مانند یک واکنش افراطی. پس از همه اطراف 13,000 موارد و 200 مرگ و میر — از پنج شنبه — در یک کشور از 330 میلیون به نظر نمی رسد که بد است. آن است که واقعا ارزش خاموش کردن اقتصاد یک اندازه گیری است که البته باید وحشتناک هزینه های خود را برای چنین کوچک تلفن?

اما اعداد ماسک چه چیزی واقعا باعث کارشناسان نگران نباشید: coronavirus را در مسیر قرار دادن ما در یک دوره از بسیاری از بسیاری از موارد و بسیاری از مرگ و میر بیشتر مگر اینکه ما چیزی شدید.

به عبارت دیگر وجود یک پاسخ ساده به این سوال: نه ما زیاده.

به توضیح دهد که چرا ما زیاده ما نیاز به نگاهی به تجربه دیگر کشور رفتن را از طریق coronavirus بحران: ایتالیا. در اینجا یک نمودار مقایسه کشور موارد به ما است.

کریستینا Animashaun/Vox

یک زن و شوهر از هفته پیش در ایتالیا بود خیلی مثل ما با 107 مرگ و میر در مارس 4. اما همه چیز در حال حاضر به سرعت در حال بدتر شدن; در مارس 10, بیش از 600 نفر مرده بودند و امروز بیش از 3,400 هستند. که باعث می شود, ایتالیا کانون coronavirus مرگ و میر در جهان, با مرگ و میر بیشتر از حتی چین که در آن شیوع آغاز شده است. بیمارستان ها رانده شده اند به نقطه شکستن با پزشکان و پرستاران بدون کافی تجهیزات حفاظتی سقوط در محل کار و دیگر پزشکان گزارش داد که بیماران نمی خواهد همه نجات بخش مراقبت به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی از آن را به رفتن در اطراف.

چه ترسناک در مورد ایتالیا تجربه است که ایتالیا نیست دقیقا منفعل در پاسخ به این ویروس. کشور به عمل quarantining ده شهرها در مناطق شمالی در فوریه 23, ترغیب مردم به شرکت در اجتماعی فاصله و دستور بسته شدن تمام مدارس سراسر کشور در تاریخ 4 مارس.

اما در مورد اعداد رو به رشد نگه داشته. در مارس 8, ایتالیا قفل شده است و شمال کشور و در تاریخ 9 مارس آن را تمدید مستند به کل کشور است. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد این تلاش ها ممکن است کاهش نرخ رشد موارد است. در 15 مارس وجود دارد 3,590 موارد جدید. در مارس 16, 3,233. در 17 3,526. و در 18 4,207. که رشد نمایی نشان می دهد این مستند واقعا کمک — اما کسانی که هنوز خوب نیست, اعداد, به ویژه هنگامی که ایتالیا بيمارستان در حال حاضر در حال غرق شده است.

ایتالیا را ویران شده است توسط ویروس به دلیل اقدام آن زمان این بود که فقط کمی بیش از حد متوسط کمی بیش از حد محدود و کمی بیش از حد آهسته است. این کشور اقداماتی است که قابل توجه و پر هزینه اما با این وجود کافی برای در واقع این بیماری همه گیر را متوقف کند. (این پیام با چکش در پروژه های اخیر که ایتالیایی ها با ارسال پیام های ویدئویی خود را از 10 روز پیش.)

وجود دارد برخی از این دلیل به فکر ما نخواهد بود آمار به عنوان سخت به عنوان ایتالیا. ایتالیا با جمعیت مسن تر از ما و افراد مسن هستند سخت ترین ضربه توسط ویروس. سیگار کشیدن ممکن است بر مرگ و عوارض بیش از حد و سیگاری شایع تر است در اروپا نسبت به ما. چرا که ایالات متحده بزرگتر است ما موارد گزارش شده سرانه کمی بیشتر پشت ایتالیا از خام مورد تایید شده شماره هستند. و مقایسه موارد تایید شده در سراسر کشور را دشوار است به هر حال از آنجا که بسیاری از کشورهای در حال undertesting و آن را سخت به مطمئن شوید که undertesting بیشتر.

اما خط پایین باقی می ماند که وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که اقدامات است که نمی کافی در ایتالیا در اینجا کافی.

درس از ایتالیا نیست که فقط شما باید به عمل قبل از بيمارستان در حال غرق شده است. این است که شما باید مراحل را که به نظر می رسد در حال حاضر به طور استثنایی افراطی — چون در آن زمان به نظر می رسد مانند مراحل شما در حال گرفتن هستند مناسب آن بوده اند را بیش از حد دیر است.

در حال حاضر زمانی که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند ما این است که در ایتالیا مسیر دقیقا چه معنا است ؟

این بدان معنی است که ما و بسیاری از کشورهای اروپایی شاهد هستیم اوایل coronavirus رشد اعداد است که نگاه مانند آنهایی که از ایتالیا. ما موارد تایید شده در حال افزایش در مورد رای دادن به ایشان بود. که به ما می دهد هر دلیلی به فکر می کنم ما در نظام سلامت خواهد شد و در نهایت غرق شود مثل ایشان بودند مگر اینکه ما را به اقدامات قوی زودتر از آنها انجام داد.

تا کنون گرفته ایم برخی از اقدامات قوی — که خوب است! اما روشن است که ما در حال اقدام است که بسیار سریع تر از ایتالیا بود — و به یاد داشته باشید, ایتالیا به اندازه کافی سریع نبود.

این ترسناک نمودار بالا در مقایسه با ایالات متحده در واکنش به ایتالیا. آن را نشان می دهد مورد تایید شده اعداد در ایتالیا و در آمریکا شروع و در روز هنگامی که هر کشور به تصویب 100 موارد تایید شده. این نشان می دهد که نقاط که در آن ایتالیا در زمان های مختلف اقدامات احتیاطی. به شکستن و دور از ایتالیا مسیر ما نیاز به اقداماتی که قوی تر از آنهایی که آن را در زمان و یا اقدامات هر چه زودتر در این مسیر بیش از آن.

از ما گذشت 13,000 مورد تایید شده را علامت در روز پنج شنبه. ایتالیا قفل شده است و نیمه شمالی کشور در روز رسیده است 13,000 موارد و تمدید مستند به نيمه جنوبی یک روز بعد.

ایتالیا تحمیل بی سابقه ملی محدودیت در آن 60 میلیون نفر در 9 مارس سال 2020 است.
مارکو Sabadin/خبرگزاری گتی ایماژ

همه ساکنان کالیفرنیا دستور داده شد تا به ماندن در خانه در تلاش برای مبارزه با کروناویروس در 19 مارس سال 2020 است.
Apu گومز/خبرگزاری گتی ایماژ

تا مطمئن شوید که وجود دارد بسیاری از مشکلات با استفاده از تایید مورد داده ها برای این مسیر تخمین می زند. ایتالیا است که به احتمال زیاد قابل ملاحظه ای undertesting به عنوان ما. تایید موارد ضعیف بازتاب کلی موارد است. گاهی اوقات رشد در تایید موارد است که با توجه به افزایش در تست ظرفیت نه افزایش ویروس گسترش یافته است.

اما حتی با کسانی که هشدارهای تایید داده های مورد بی ارزش نیست. “آنها عقب واقعیت” دکتر Caitlin رودخانه ها در دانشگاه جانز هاپکینز به من گفت روز دوشنبه اما آنها هنوز هم ما بهترین پنجره به آنچه در جریان است.

و به دنبال از طریق این پنجره تصویر تاریک و دلگیر به نظر می رسد برای ما. در نظر گرفتن مراحل شدید برخی از نقاط کشور در حال حاضر مصرف مانند کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش به ما می دهد یک فرصت و نه یک تضمین برای روشن — برای تغییر جهت دادن از ایتالیایی مسیر. (این ابزار آنلاین ارائه می دهد دولت توسط دولت بینی از بستری شدن در بیمارستان بیش از زمان که بسته به نوع مداخلات دولت طول می کشد.)

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 16, موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci که نقش عمده ای در رهبری ایالات متحده در پاسخ به آمریکایی توضیح داد که چرا قوی, اقدامات دولت بود مصرف شد و نه افراطی.

“برخی نگاه و می گویند شاید ما کمی بیش از حد,” او گفت:. “چیزی که من می خواهم به reemphasize و من به شما می گویند آن را دوباره و دوباره زمانی که شما در حال برخورد با ظهور بیماری های عفونی شیوع شما همیشه پشت سر که در آن شما فکر می کنم شما هستند اگر شما فکر می کنم که امروز منعکس کننده که در آن شما واقعا می باشد.”

بیایید می گویند که امروز ما در بر داشت 1,000 جدید Covid-19 موارد است. نگه داشتن در ذهن که این ویروس دارای دو به 10 روز دوره کمون. در هفته گذشته و یا پس از هر یک از این افراد بود که در معرض ویروس. سپس آنها مریض شدم. پس از آن بیمار به اندازه کافی به دنبال توجه پزشکی است که می تواند به چند روز. سپس آنها یک آزمون. سپس آزمون در زمان یک روز یا بیشتر برای بازگشت به نتایج مثبت (برخی از مردم گزارش انتظار طولانی از آن برای نتایج در حالی که برخی به تازگی طراحی شده آزمون ممکن است قادر به گرفتن نتایج سریع تر).

هر یک از این تست مثبت پس از آن نشان دهنده یک عفونت تا دو هفته پیش. وضعیت در حال حاضر بدتر برای دو هفته یا بیشتر پس از آن موارد جدید آلوده شدند. برای بسیاری از کسانی که 1000 نفر بوده است و در مورد در جهان به طور بالقوه آلوده کردن دیگران است. در یک جمعیت مصرف نمی اجتماعی قوی فاصله اقدامات آن است که تخمین زده است که به طور متوسط آنها را آلوده دو یا سه نفر دیگر. برخی از کسانی که به تازگی آلوده خواهد خود را شروع کرده اند آلوده کردن دیگران است.

ایتالیا در زمان اقدامات قوی. آن اشتباه بود که آن واکنش نشان نمی دهند در همه — از آن است که آن را نگه داشته بودن کمی پشت توپ. هر اندازه گیری مناسب بود به وضعیت ایتالیایی ها مشاهده شده است. اما وضعیت واقعی همیشه بسیار بدتر است. بنابراین همه چیز نگه داشته و بدتر شدن تا زمانی که آنها کشیده از همه متوقف می شود با سراسر کشور مستند.

“آن را همیشه به نظر می رسد که بهترین راه برای آدرس [ویروس] خواهد بود به انجام چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را ممکن است یک واکنش افراطی,” Fauci گفت. “آن را یک واکنش افراطی. این واکنش ما احساس می کنیم که متناسب [با آنچه] در واقع در واقعیت است.”

به شکستن و دور از ایتالیا مسیر ما برای پاسخ با قوی تر اقدامات از ایتالیا. ما باید به پاسخ در راه است که احساس می کنم مثل یک واکنش افراطی. در چند روز گذشته دیده ایم اولین مراحل است که قوی تر از ایتالیا با پاسخ در یک شبیه نقطه در شیوع بیماری — مراحل مانند منطقه خلیج پناهگاه در محل, منظور, پیگیری گسترش آن به تمام کالیفرنیا و نیویورک را جهت مشابه جمعه و دولت دستور بستن رستوران ها و کافه ها. این چیزی است که آن را به خودمان شانس در های مختلف منحنی.


ثبت نام برای آینده کامل در خبرنامه و ما برای شما ارسال خلاصه ای از ایده ها و راه حل برای مقابله با بزرگترین چالش ها — و چگونه به گرفتن بهتر در انجام خوب است.

آینده کامل بودجه در بخش های فردی کمک های, کمک های مالی و حمایت مالی است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>