چرا ما قابل توجه برای سیاه و سفید زندگی می کند: آن زمان برای یک حساب

در آوریل 3, 1968 دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور ایستاده بود تا در معبد ماسون در ممفیس و صحبت در حمایت از این شهر 1,300 بهداشت کارگران است. کارگران در اعتصاب به مبارزه برای توانایی داشتن اتحادیه قرار داده و بهتر است استانداردهای ایمنی در محل مناسب خود به دستمزد قابل زندگی. آنها متوقف شده بود کار تا حدی در واکنش به مرگ Echol کول و رابرت واکر که خرد شده بود به مرگ توسط یک کامیون زباله در حالی که در این کار است.

در آن روز در آستانه ترور دکتر شاه گفت: “ما باید خودمان را به این مبارزه تا پایان. هیچ چیز می تواند بیشتر غم انگیز نسبت به توقف در این نقطه در ممفیس. ما باید برای دیدن آن را از طریق. و زمانی که ما در ماه مارس, شما نیاز به وجود داشته باشد… نگران برادر خود را. شما ممکن است در اعتصاب است. اما در هر صورت ما تا با هم یا ما پایین رفتن با هم.”

تبلیغات:

امروز کارگران در سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای ترک پست های خود را با هم.

در این لحظه از اقتصادی precarity برای بسیاری از ما چه می تواند انگیزه مردم را به اعتصاب و یا راه رفتن از محل کار ؟

غضب و تمایل برای حساب.

از زمان همه گیر از COVID-19 و نسل اپیدمی خشونت علیه سیاه زندگی را به ارمغان آورد برخی از حقایق را به گره زدن. به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم کار کرده اند و بدون تجهیزات حفاظت شخصی و یا پرداخت می شود بیمار زمان آن مشخص شده است برای همه ما: کارگران و کسانی که ما را به تازگی گرفته شده برای تماس با “ضروری” هستند و بنای ما اجتماعی و رفاه اقتصادی. اینها نامتناسب سیاه و قهوه ای کارگران است. همانطور که ما وارد بیشتر و بیشتر به رکود اقتصادی این است که برای بسیاری از جوامع آن است که زمان برای اقدام است که هل می دهد مقامات منتخب و مدیران اجرائی را برای از بین بردن نژاد پرستی و سفید برتری در محل کار. ما مبارزه برای نژادی, اقتصادی, بهداشت و درمان, جنسیتی, آب و هوا و مهاجرت عدالت متصل هستند. ما متصل هستند ،

تبلیغات:

بنابراین امروز ما #StrikeForBlackLives.

در بهار ما شاهد اقدام پس از اقدام برای درخواست تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) در میان جهانی از همه گیر. در تابستان بی سابقه شورش و اعتراضات رخ داده در سراسر کشور به دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند. ما نمی تواند متوقف شود. در جولای 20, دهها هزار نفر از کارگران اقدام خواهد کرد. اعتصاب می آید در وسط تابستان متمرکز بر ساخت قدرت سیاسی است. در پایان ماه اوت سیاه کنوانسیون ملی را کانال انرژی از خیابان به یک محل ملاقات برای صدها هزار نفر از مردمی و متحدان ما برای ساخت سیاه قدرت سیاسی و ایجاد یک طرح به شکل ملی در دستور کار است.

هدف ما روشن است: با گرد هم آوردن کارگران از تمام نژادها به ورزش ما قدرت ما لینک ما نژادی و عدالت اقتصادی خواسته است. ما در حال نشان دادن قدرت از افرادی که در سازماندهی و هم با عضویت در اتحادیه های کارگری. ما ستون فقرات این کشور است و ما خواستار یک حساب.

تبلیغات:

چه هستند که ما خواستار همانطور که ما اعتصاب ؟

ما خواستار عدالت برای جوامعبا صریح اعلام می کند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این اولین گام در پیروزی عدالت برای همه کارگران است. همه این مسائل از حقوق اقتصادی به آموزش و پرورش مسکن عدالت کیفری و اصلاحات باید شروع به گوش دادن به کارگران و رهبران.

تبلیغات:

ما در تماس با مقامات منتخب و نامزد را در هر سطح به استفاده از آنها اجرایی و قانونگذاری و نظارتی اقتدار شروع به بازنویسی قوانین و reimagine اقتصاد ما و دموکراسی است. ما باید عادلانه و امن رای گیری در فرد و توسط پست الکترونیکی بنابراین هر کس می تواند به طور کامل شرکت در دموکراسی ما. به عنوان ما همچنان به آدرس COVID-19 گیر ما باید حفاظت از سلامت و ایمنی از همه کارگران و بازگشت مردم به کار و به فضاهای عمومی با منطقی امن به خوبی مدیریت برنامه ریزی طراحی با کارگران و جامعه ذینفعان.

ما خواستار شرکت به اقدام فوری برای از بین بردن نژاد پرستی سفید برتری و بهره برداری اقتصادی در هر کجا از آن وجود دارد از جمله در محل های کار است. این شامل شرکت های بالا بردن دستمزد اجازه می دهد کارگران برای تشکیل اتحادیه های کارگری ارائه مراقبت های بهداشتی مرخصی استعلاجی و گسترش پوشش مراقبت های بهداشتی برای افرادی که در حال ایجاد و یا از دست داده اند و پوشش به عنوان نتیجه از دست دادن شغل خود در طول COVID-19 گیر کودک مراقبت و حمایت بیشتر است.

و در نهایت: هر کارگر باید از این فرصت برای تشکیل یک اتحادیهبدون توجه به جایی که آنها کار می کنند. هر کارگر در امریکا باید آزادی می آید که از امنیت اقتصادی و عدالت در فرصت.

تبلیغات:

زمان نادیده گرفتن اثرات مرگبار از نژادپرستی ساختاری در اقتصاد امریکا و دموکراسی است. ما قابل توجه و راه رفتن با همبه عنوان مردم از زمینه های مختلف و نژادها به چالش حریص و فاسد قدرت شرکت های بزرگ و تمام مقامات منتخب که طرف با شرکت بیش از خود به شمار می رود. ما خواستار راه حل از دولت که مرکز جوامع رنگ و از بین بردن سیاست های نژادپرستانه به مطمئن شوید که هر خانواده سالم و امن و بدون توجه به نژاد ما ما وضعیت مهاجرت کار ما و یا که در آن زندگی می کنیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>