چرا زنان باید متحد با هم برای حلقه شرمندگی آنلاین

خصوصی Facebook گروهی به نام “که در آن من حلقه بشود” مجموعه یک لیست از قوانین است که اعضا باید پایبند به منظور عضویت و شرکت کنند. قانون 7 است “نه ستایش.” شرح قانون اجازه می دهد تا شرکت کنندگان می دانم که این گروه ایجاد شد به شرم تمام حلقه ها. “حتی اگر شما آنها را دوست دارم دریافت خلاق و شرم و یا فقط مانند پست و اسکرول گذشته” را می خواند. “ستایش نظرات استقبال می شود یا می خواستم. شرم آور است. The. حلقه!”

این گروه زمانی گسترده معروفیت در اواخر سال 2018 زمانی که یک پست با یک عضو ضربه ق. “Ewwww. خود شرم جمعه من اینجا آمده است. این در کونی, nightstand. یک فن” او نوشت: در عنوان بالا یک عکس از باز کردن جعبه. داخل شد و سه سنگ انگشتر نقره.

تبلیغات:

“لطفا کباب و سپس به من بگویید که چگونه سنجیده می گویند نه شما نیاز به رفتن را چیزی متفاوت” پست به این نتیجه رسیدند.

طبعا مردم از خارج از گروه شد بسیار وحشت زده. نظر پیشنهاد پوستر سزاوار بود شرمنده — نه حلقه.

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه به من یک پیاز حلقه و من می خواهم با شما ازدواج اگر من واقعا در عشق با شما است. چه چیزی اشتباه است با برخی از حق مردم ؟ ” یک کاربر ق نوشت. اما این ایده از گروه بدیهی است که دادگاه تجدید نظر به دیگران; عضویت تعداد “که در آن من حلقه بشود” ballooned از 19,000 اعضا در زمان ارسال به یک زمان 79,134 اعضای.

تبلیغات:

تاریخچه حلقه نامزدی الماس

برای آنچه در آن ارزش, حلقه های نامزدی الماس — یک سبک است که غالب آن گروه — نه همیشه محبوب بوده است. آنها به جریان اصلی تقاضا در اواخر 40s وقتی De Beers راه اندازی آن در حال حاضر-کلاسیک شعار “الماس برای همیشه” و الماس ادعا تداوم به زودی مترادف با ماندگاری ازدواج.

“1950s شما نوع از کوکی-برش رویکرد به ازدواج. همه سفید پوشیده بود. همه قرار است به یک حلقه الماس,” مورخ استفانی Coontz گفت: در سال های اخیر واشنگتن پست قطعه. “[زن] نقش بود که به حلقه نامزدی نشانه ای از, ‘خوب, من در حال حرکت به آن نقش دارد. این ثابت می کند که من جذاب برای مردان است. این ثابت می کند که من می توانم یک زن و شوهر است. این نشان میدهد که چقدر او را دوست دارد من بسته به اندازه حلقه.'”

تبلیغات:

قرار داده راه دیگر به عنوان “دفتر” رئیس مایکل اسکات می گوید: “مثل این ملموس ترین چیزی است که شما می توانید نقطه به نقطه و می گویند:” هی مرد من شما را دوست دارم این بسیاری از دلار با ارزش است.”

اما به عنوان روابط توسعه و تغییر — ازدواج همجنسگرایان کمتر تاسیس گمرک و تعدادی از بزرگسالان ایالات متحده همخانه با یک شریک در ادامه به افزایش درخواست تجدید نظر از حلقه نامزدی است dulled برای برخی از.

تبلیغات:

درخواست تجدید نظر از حلقه بشود

این حرکت به دور از درک سنتی ازدواج به نظر نمی رسد انگیزه عضویت خروش در حلقه شرمندگی گروه هر چند.

من عضو این گروه در حدود 17 ساعت قبل از من unceremoniously ممنوع و مسدود شده برای درخواست از مدیران برای مصاحبه. من پیدا کردن یک زن که صحبت می کنند به من در مورد اینکه چرا او به این گروه در شرایط که من تنها با استفاده از نام مگی.

تبلیغات:

“این گروه واقعا در مورد deprecating طنز و یا فقط سرگرم کننده از بد Facebook, طلا و جواهر, تبلیغات,” او گفت:. “من شده است در این گروه پس فقط پس از آن ویروسی رفت.”

در پی تمام توجه ملی, مگی نشان داد که “که در آن من حلقه بشود” رفت و از طریق چند تغییرات مدیران را ممنوع هر کسی که اشاره بدنام پست و این گروه به طور خلاصه تغییر نام خود را به عقب-خواندن “gnimahS gniR m عبادتى tI s’tahT.”

“گاهی اوقات همه چیز می تواند یک کمی بیش از حد شخصی, اما بسیاری از مردم برای آن را بپرسید” گفت: مگی.

تبلیغات:

که درست است. هنگامی که اسکرول را از طریق من دیدم که کسی پست کرده بود او بزرگ-مادر بزرگ حلقه نامزدی موروثی که یک دیدگاه نسبت به دستگاه تناسلی “زگیل تناسلی” و یک عکس که تحت نظر مسخره حلقه را میکروسکوپی سنگهای. این یک جریان ثابت از سبک مبتنی بر سوء استفاده برخی از افراد شخصا برای آن را بپرسید (به عنوان بخشی از گروه خود شرم جمعه) در حالی که دیگران ارسال تصاویر از دوستان و غریبه دراز دست.

در حالی که برخی از طلا و جواهر در نمایش سوال برانگیز است — پر زرق و برق صحنه و قطعات فراوان — بسیاری از عکس ها فقط کاملا عادی حلقه.

جایگزین حلقه بشود

پس از اینکه بوت از حلقه شرمندگی من پیدا کردم دیگر Facebook groups set up با صریح ماموریت به shame: ناخن بشود کیک, بشود, houseplant بشود. از من بپرسید دوست پسر بازیابی, قدیمی, موتور سیکلت, اگر وجود دارد موتور سیکلت سفارشی بشود شدند. او آه پاک خود معابد و می گوید: “یک یا دو.” افرادی که در آنها تالارهای هر چند او اخطار می دهد.

تبلیغات:

من خودم بیشتر viscerally وحشت توسط برخی از گروه های بیش از دیگران; جوهر بشود زحمت من بیشتر از فونت بشود ، من نمی دانم به کسی تو — چیزی که در حال حاضر ذاتا بخشی از خود — به نظر می رسد سخت تر از سوال کسی تصمیم به استفاده از پاپیروس در انجمن اولیا و مربیان بروشور.

این باعث شد من به این سوال: چه بازی منصفانه برای اینترنت بشود? ما تمایل به شرکت در این گروه یکی دیگر از نشانه گمنامی نسبی صفحه نمایش ما ارائه می فاستر خاصی nastiness است که نمی خواهد نشان می دهد تا در زندگی واقعی ؟ و یا آن را به سادگی به فرمت کمدی آماده به کار, کباب? و بالاتر از همه — از کجا حلقه نامزدی مناسب به همه از این ؟

با توجه به مگی بشود گروه واقعا برای همه. قانون 6 “که در آن من حلقه بشود صحبت می کند به این: “این یک بشود اگر شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به گرما نمی پست خود را در حلقه.” برای کسانی که انتخاب کردن شاید یک spin-off گروه مانند “که در آن من حلقه ستایش” است که بیشتر در سرعت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی