چرا دولت دروغ در مورد بیگانگان ؟


Caution tape reading "You are the creator of your own reality." blocking an irate alien from view.

تصویر توسط لیزا لارسون-واکر. عکس Danique Dohmen/Unsplash.

نویسنده از آنها در حال حاضر اینجا هستید:: UFO فرهنگ و چرا ما دیدن بشقاب در پاسخ به حداکثر بری “را از Cruden مزرعه.”

اگر شما فکر می کنم دولت اطلاعات بیشتر در مورد بشقاب پرنده از آن را در اجازه دادن به شما به تنهایی نیست. در واقع شما در اکثریت است. یک 2019 نظرسنجی گالوپ نشان داد 68 درصد از مردم احساس می کنید که راه. سی و سه درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که آنها بر این باورند بشقاب پرنده ساخته شد توسط بیگانگان از فضا.

این ون نمودار مرکز از این دو گروه چسبیده به یکی از مشهورترین تئوری های توطئه: دولت (همیشه با یک سرمایه G برای مؤمنان) است squirreling دور اطلاعات در مورد فضاپیمای بیگانه. این ایده به نظر می رسد و برای سال ها در انجمن اینترنت و رسانه های اجتماعی و تلویزیون را نشان می دهد memes, فیلم, و, البته, داستان مانند حداکثر بری “را از Cruden مزرعه.”

تقریبا به عنوان جالب به عنوان هر دولت مخفی است که چرا آن را مخفی نگه داشته است. و برای بیگانه بشقاب پرنده های توطئه گر پاسخ span کل طیف: آنها می خواهم بیش از حد باعث صلح را بیش از حد هرج و مرج را بیش از حد بسیاری از مردم بیش از حد تکنولوژی یا شاید—به عنوان مورد در بری داستان—فقط یک ناامیدی. به این دلیل که چرا در اینجا بسیاری از پاسخ های بالقوه مؤمنان می توانید یکی را انتخاب کنید که باعث می شود بیشتر حس برای آنها و یا تیک آف “همه از بالا.”

مردم نمی دانند چه می رود در داخل منطقه 51. به فکر می کنم که باید چیزی وجود دارد که واقعا باور نکردنی در داخل—که mouthfeel از حقیقت است.

حتی سیاستمداران قدرتمند معلوم فکر می کنم ممکن است وجود داشته باشد بیشتر به بشقاب داستان از ملاقات چشم های عمومی. به همین دلیل زمانی که رئیس جمهور تبدیل شدن به رئیس جمهور گاهی اوقات آنها هم علاقه فرازمینی. در Jimmy Kimmel Live در سال 2014 به عنوان مثال بیل کلینتون نشان داد که در طول زمان خود را در اتاق او می خواست مردم خود را به نگاه به هر دو منطقه 51 و Roswell files. “اگر شما را دیدم که بیگانگان وجود دارد که شما به ما بگویید؟” کیمل پرسید.

“آره” گفت: کلینتون. (اما اگر شما تمایل به این باور در یک پوشش نیست این مثبت فقط شواهد بیشتر از دروغ?)

رئیس جمهور در حداکثر بری داستان به طور مشابه با استفاده از قدرت خود به دنبال ufological اسرار—بلافاصله پس از مراسم تحلیف خود. نیروی هوایی رئیس ستاد به رئیس جمهور است اما شاید خواننده را اعتراف می کند که بله وجود دارد که یک نمونه از فضا. آن را فقط به عنوان در سال گذشته خواهد بود-اظهارات مشکوک tucked دور در داخل منطقه 51 یک بدنام مخفی نیروی هوایی نصب و راه اندازی در نوادا که وجود ندارد رسما اذعان تا 2013 (اگر چه شما می دانید ما می دانستند).

این باعث می شود یک حس خاصی است که در این داستان و در محبوب آگاهی دولت بر این اسرار آسمانی. پس از همه, آن را به تنهایی مطابق با معیارهای کلاسیک از گناه: به معنی. انگیزه. فرصت است. این عناصر را به تئوری توطئه اعتقاد احساس juuuust به اندازه کافی قابل قبول. و اگر فرضی روایت است juuuust محتمل به اندازه کافی هواداران را juuuust به اندازه کافی زمین ایستاده باقی می ماند آن است که بخشی از دلیل این تئوری توطئه است بلند و محکم.

اول از همه دولت به معنی کشش یک بیگانه پوشش. بر خلاف انسان فردی و یا شرکت ها در تلاش برای به اجرا درآوردن مشکوک nondisclosure موافقت نامه های نظامی و اطلاعاتی جوامع باید از این قدرت برای طبقه بندی اطلاعات, و آن را واقعی جرم و جنایت به نشت اسرار. این اطلاعات محرمانه منزوی در تعداد محدودی از مغز نیز می تواند از لحاظ جغرافیایی منزوی: تاسیسات نظامی را تا میلیون ها و میلیون هکتار در سراسر ایالات متحده که بسیاری از زمین به پشت.

منطقه 51 است که معروف ترین خانه از بیگانگان بر روی زمین توطئه. با هم, این پایگاه و “راز سنجاب” نقاط آن abuts span 2.9 میلیون هکتار است که تقریبا دو برابر اندازه دلاور. نگهبانان می توانید با قرار دادن یک توقف به کنجکاو غیرنظامیان’ خاطی با استفاده از “نیروی مرگبار” نیز شناخته شده به عنوان “کشتن آنها.” مردم نمی دانند چه می رود در داخل منطقه 51 و ما احتمالا نمی خواهد برای دهه های آینده است. به فکر می کنم که باید چیزی وجود دارد که واقعا باور نکردنی در داخل—که mouthfeel از حقیقت است.

دولت نیز به طور کلی بهتر است در پوشش یو پی اس از خود را به طور متوسط 500 تا فورچون شرکت یا بشقاب پرنده-شکار فردی است. را در دنیای واقعی سال 1947 حوادث در رزول: پس از یک گله دار در بر داشت سقوط آوار در زمین خود ارتش برای اولین بار گفت: آن را از یک بشقاب پرنده و سپس معکوس و البته آن را به نام یک بالن آب و هوا. که درست نیست و مقامات آن را می دانستند: خرابه بود از طبقه بندی پروژه به نام Mogul یک ارتفاع بالا هسته ای-آزمایش آشکارساز. دولت نبود پوشش بیگانگان, اما اثبات خود را قادر به نگه داشتن حقیقت پنهان برای چند دهه.

اطلاعات باقی می ماند shhh در درون دولت اگر این امر آسیب به امنیت ملی است. اما برخی از دانشمندان پیشنهاد کرده اند که تماس با ETs خواهد در واقع افزایش احتمال صلح بر روی زمین: وجود موجودات فرازمینی می تواند ما را همه با هم به عنوان ساکنان زمین—ایالات متحده نه ملیت اما planetarity. ما می تواند اتصال با جهان هستی نگاه کنید آن را با یک نوع جدید از تعجب و قدردانی است که ما—که هیچ یک از ما به تنهایی. به علاوه این که آیا آنها در حال بشاش نقشه از طریق فضا و یا جلو راندن بدن خود را از طریق آن به دیگران قطعا باید بهتر tech از ما. آنها می تواند به ما بیاموزد که چگونه آنها ساخته شده است پیچ و تاب, درایوهای یا توسعه خود شامل سیستم های پشتیبانی از حیات و یا reined در رسانه های اجتماعی خود را غول. و اگر آنها نمی یاد ما می تواند نوار سفینه فضایی خود را به قطعات به شکل از چگونه آن کار می کرد و با مهندسی معکوس خود ما—مثل قبل-مهندس کودکان ساختارشکنی الکترونیک در خانه های خود را برای سرگرم کننده است. این می تواند یک رنسانس با تکنولوژی بالا مهلت از نزاع بین المللی.

که یک ایده خوب است. اما محققان بر آن توافق نداریم مردم چگونه واکنش نشان می دهند به چنین وحی است. از همه مهمتر هیچ کس واقعا هیچ ایده آنچه اتفاق می افتد با بدن اجتماعی فقط به عنوان شما می توانید حدس بزنید که چگونه شما می خواهم رفتار اگر شما ملاقات پاگنده اما شما در واقع نمی دانند. و علاوه بر این شاید نه در یک دولت بهترین بهره را برای متحد کردن مردم: پس از جنگ همیشه بالون کسی حساب های بانکی و واقعا جامعه جهانی می تواند از سرنگونی کشور در سطح رهبران. شما می توانید ببینید یک منطق پشت نگه داشتن کیهانی بازديد آرام حتی اگر آنها می خواهم در نهایت می تواند خوب برای پسر کوچک.

در جهان از بری داستان فدرال مطالعات پیشنهاد کرد که یک بیگانه مراجعه نمی نوسان مثبت یا خنثی اما ultranegative. محققان پیش بینی درگیری بین قدرت های بزرگ بیشتر جاسوسی بیشتر ترور انحلال متوسط, دین blowup از رادیکالیسم و مهاجرت و مسائل ، این فرضی گلایه همان تنور به عنوان دولت واقعی ترس در مورد کامپیوتر و حداقل در گذشته بر اساس یک سند به نام رابرتسون, پنل با گزارش. در سال 1953 سازمان سیا با حمایت از یک گروه کوچک از دانشمندان و پرسنل نظامی برای ارزیابی ملی خطرات امنیتی کامپیوتر بود یا اصلا مطرح نیست و آنچه در مورد آن انجام. “این گروه معتقد بودند که شوروی می تواند با استفاده از بشقاب پرنده گزارش به لمس کردن هیستری جمعی و وحشت در ایالات متحده” ملی شناسایی اداری مورخ جرالد Haines نوشت: این گزارش. دولت ها نمی, به طور کلی, می خواهید هر نوع هیستری و وحشت در درون مرزهای خود را. بنابر این شاید آنها می خواهم پنهان, پوشش, تا, دروغ در مورد منبع بالقوه است که بالقوه وحشت. به خصوص اگر—همانطور که در فیلم جنگ دنیاها, روز استقلالو روز زمین هنوز ایستاده بود—به بازدید کنندگان فرازمینی مطرح آخرالزمانی تهدید به جای صلح آمیز “چگونه می توانم شما انجام کیهانی عموزاده?”

برخی هر چند به اعتقاد دولت پنهان شده است این بزرگترین کشف در تاریخ بشر به خاطر آن از مردم می خواهید برای چسبیدن به آن غنایم. شاید نظامی مهندسین معکوس-مهندسی بشقاب (یا هر چه) در راز. که نگه داشتن این تکنولوژی از کشورهای خارجی به ایالات متحده بی نظیر مزیت است.

دفاعی و یا تهاجمی بیگانه نوآوری نیست و تنها مسائل conspiracists فکر می کنم دولت ممکن است نگه دارید از ما. بروید در سمت راست انجمن یا پایگاه داده های ویکی لیکس و شما می توانید این ایده که ETs به ما نشان داده اند چگونه می توانید تقریبا رایگان انرژی—بهره برداری از “انرژی نقطه صفر” و یا اساسا قدرت کشیدن از اتر. یک دولت ممکن است پنهان که پس از آن می توانید نگه داشتن آن مردم فقیر و وابسته نگه داشتن شرکت های بزرگ در کسب و کار و نگه داشتن منبع نهایی از قدرت (تحت اللفظی و مجازی) برای خود.

در بری داستان انگیزه برای پنهان کاری در افغانستان اين گرايشات که موقعیت بیگانه به عنوان صالح و قدرتمند است. در عوض بری و همکاران که در آن رئيس جمهور خواستار “حساس مبل” است extraplanetary نسخه از alt-حق ترول که موفق به راه اندازی از پدر و مادر خود را’ زیرزمین. پس از یادگیری این رئیس جمهور تصمیم می گیرد برای نگه داشتن صحبت نیمکت قفل شده است و در منطقه 51. صرف نظر از انگیزه هر چند نتیجه همان است: یک سطح بالا سیاستمدار انتخاب به عنوان بری می کند به حفظ و نگهداری اسرار است. “دفن آن,” او می گوید.

اما اگر دولت می گوید آن را ندارد بیگانگان مؤمنان می گویند که فقط یک دروغ اثبات بیشتر از یک پوشش ، و اجازه دهید می گویند 2 میلیون نفر را در یک روز حمله به منطقه 51 و آنها موفق به پیدا کردن هر چیزی. شاید آنها فقط نمی بینم راز زیرزمین درب که درز آنقدر تنگ آنها را نشان نمی دهد تا در همه. شاید نیروی هوایی منتقل حساس مبل به عنوان به زودی به عنوان شایعه از حمله چرخید ، و اگر یک رئیس جمهور مانند یک در بری داستان صحبت نمی کند و از بیگانه اسرار شاید او فقط حقیقت و تصمیم گرفت آن را سزاوار نیست به خارج وجود دارد.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>