چرا شما باید Dox خودتان (نوع)


A collage of Facebook logos, Twitter birds, email icons, smartphone symbols, @ signs, location symbols, and exclamation points.

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های گتی ایماژ Plus Twitter Facebook.

در 5 مارس به عنوان بخشی از آزادی بیان پروژه Future Tense قلم امریکا و آزادی مطبوعات بنیاد میزبان یک رویداد در واشنگتن به نام چگونه برای محافظت از خودتان را آنلاین. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ دهید, بازدید از جدید امریکا سایت.

هنگامی که خانه خود را به آدرس و یا نام فرزند خود را از مدرسه شروع می شود گردش در رسانه های اجتماعی در میان یورش تهدیدات پوچی افتراق بین آزار و اذیت “آنلاین” و “در دنیای واقعی” روشن می شود. Doxing و یا حذف اسناد است و از ارسال اطلاعات خصوصی و آن را بیش از آنلاین nastiness—آن را آشکار کند. کسی که خود را آدرس می توانید پیدا کنید و یا خانواده خود را. کسی که خود را با شماره تلفن یا ایمیل می توانید بمباران شما با پیام های که شما را مختل توانایی برقراری ارتباط خود را با پشتیبانی از شبکه. و کسی که خود را با نام و تاریخ تولد و شماره امنیت اجتماعی است یک گام نزدیک تر به قادر به هک کردن به حساب های خود و یا سرقت هویت شما.

برای 18 ماه گذشته من شده است با سفر به این کشور برای تجهیز نویسندگان و روزنامه نگاران با استراتژی ها و منابع برای دفاع در برابر سوء استفاده آنلاین. من ملاقات کسانی که تجربه کرده اند نفرت تهمت, مرگ, تهدید نرم و جعل هویت همه از آن می تواند آسیب زا باشد. Harassers استفاده از doxing و دیگر سوء استفاده از تاکتیک های به سکوت خود بیان آنلاین—زنان و مردم از رنگ و اعضای LGBTQ جوامع در حال نامتناسب هدف قرار دادند. برای توانمند سازی و نویسندگان و روزنامه نگاران و دیگران فعال حاضر به ادامه صحبت کردن آزادانه قلم امریکا توسعه داده است یک آنلاین آزار و اذیت زمینه دستی با راهنمایی جامع در تهیه پاسخ و حمایت و مراقبت از خود است.

Doxing ممکن است به دلیل آن بسیار آسان برای پیدا کردن اطلاعات شخصی خود را که می تواند پس از آن از تلویزیون پخش شود را به شما احساس می کنید نا امن. یک سو استفاده کننده می تواند گوگل شما و یا پانچ نام خود را به کارگزار داده ها را از وب سایت مانند Spokeo.com و به طور بالقوه خود را کشف آدرس خانه مادر خود را به نام ازدواج که در آن شما به مدرسه رفت و یا که در آن پدر و مادر خود زندگی می کنند. آنها همچنین می تواند عکس های شما است که آنها پس از آن می توانید به اشتراک گذاری—گاهی اوقات بعد از دستکاری آنها برای شناسایی تحقیر یا رابجای دیگری جا زدن شما. و آنها حتی می تواند تلاش برای پیگیری کردن نام کاربری و کلمه عبور به خصوص اگر آنها به سرقت رفته و از طریق نقض داده. این اطلاعات در دسترس است به صورت رایگان و یا برای سکه.

بهترین دفاع این است که آن را سخت تر برای معتادان به پیگیری کردن اطلاعات خصوصی خود را. به همین دلیل اتاق های خبر, از جمله نیویورک تایمز شروع به آموزش خود را به روزنامه نگاران “dox” خود را دارند. به معنای واقعی کلمه نیست البته—من صحبت کردن در مورد ارسال تمام اطلاعات خود را در توییتر. بلکه قرار دادن خود در موقعیت کسی که در تلاش برای معدن اطلاعات شخصی خود را برای حمله به شما است.

در اینجا برخی از مراحل شما می توانید که در آینه چه doxer را انجام دهید:

گوگل خود را. شروع ساده است. گوگل تغییرات مختلف از نام خود و شماره تلفن خود را, آدرس خانه و آنلاین خود را دسته. (اگر شما یک بار با استفاده از توییتر خود را اداره کند به عنوان یک LiveJournal نام حساب مثلا یک doxer آن را پیدا کنید.) سعی کنید جستجو در بینگ و DuckDuckGo بیش از حد. استفاده از این راهنمایی جستجوی گوگل. چه نوع از اطلاعات شما با دیدن شناور در اطراف ؟ و در جایی که آن را برداشت ؟ حساب های رسانه های اجتماعی, کارکنان, bios, شرکت, صفحات وب ؟

ببینید چه داده کارگزاران بر شما. کارگزاران داده—مانند Spokeo, Intelius, AnyWho, Whitepages, و غیره.—اسکن وب به جمع آوری اطلاعات خصوصی خود را و آن را به فروش به شرکت ها و افراد و یا اطلاعات دیگر کارگزاران. اگر شما در حال جان اسمیت ممکن است شما OK (گمنامی در میان دریایی از جان اسمیت) اما بسیاری از ما (با نامهایی مانند “Viktorya” برای مثال) به عنوان خوش شانس.

ممیزی رسانه های اجتماعی خود را. معتادان شانه را از طریق حساب های رسانه های اجتماعی به دنبال اطلاعات خصوصی آنها می تواند اهرم در برابر شما—شرم آور صدای جیر جیر شما مدتها پیش فراموش کرده در مورد یک عکس است که به دور و اطلاعات جغرافیایی. به علاوه سیستم عامل رسانه های اجتماعی شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن به عنوان بسیاری از اطلاعات شخصی خود را به عنوان ممکن است به طوری که آنها اغلب دفن تنظیمات حریم خصوصی را در حساب های خود و به طور پیش فرض این تنظیمات به “،” کارگزاران داده ها با بهره مندی از loosey-احمق تنظیمات حریم خصوصی که آن را آسان تر به حرکت شبیه چمچه زنی تا اطلاعات خود را.

هدف این است که آن را سخت تر برای سوء استفاده ترول به شما باعث آسیب برساند.

سعی کنید یک تصویر معکوس جستجو. گوگل خود را برای پیدا کردن که تصاویر شما در دسترس هستند آنلاین. راست کلیک بر روی هر تصویر و “جستجو در گوگل برای تصویر” برای دیدن دیگری که در آن عکس های خود را در حال گردش و چگونه آنها استفاده می شود. شما همچنین می توانید خود را آپلود مشخصات عکس ها از, Twitter, Facebook, Instagram, و, لینک, کنید و سعی کنید یک تصویر معکوس جستجو با استفاده از یک پلت فرم مانند Yandex یا TinEye. فقط نمی ها تصاویر که حساس و یا خصوصی!

نظارت بر نقض داده. هنگامی که وجود دارد یک فاجعه بار نقض داده ها (در اینجا به دنبال شما Equifax, لینک, Dropbox … I could go on) اطلاعات خصوصی خود را می تواند به خطر بیافتد. شما می توانید برای دیدن اگر هر یک از حساب های ایمیل خود را بخشی از یک عمده نقض داده ها here:Haveibeenpwned.com. برای هر حساب تحت تاثیر قرار تغییر رمز عبور در اسرع وقت و از آن استفاده نمی دوباره. شما همچنین می توانید راه اندازی یک هشدار بر روی سایت مذکور برای پیدا کردن اگر هر یک از حساب های خود را بخشی از نقض داده در آینده است. (فقط با استفاده از سایت “مرا” تب.)

نقد و بررسی bios خود را CVs و وب سایت های شخصی. نگاهی به اطلاعات شخصی موجود در درون خود را حرفه ای حضور آنلاین. برای دیدن اگر شما فایلهای Pdf از résumés یا CVs شناور در اطراف در وب سایت سعی گوگلینگ زیر است: “[First Name] [Last Name]” نوع فایل:pdf. (این نوع از جستجوهای پیچیده به نام “گوگل درکینگ” و در حالی که dorky در واقع آنها نیز بسیار مفید است.) برای هر résumés یا CVs شما کشف خواهید مطمئن شوید که برای خلاص شدن از خانه خود را به آدرس ایمیل خصوصی و خصوصی شماره همراه (و یا جایگزین کردن آنها با رو به نسخه های که اطلاعات).

بنابراین شما کشف آنچه در خارج وجود دارد و شما احتمالا وحشت زده. در حال حاضر چه ؟ خبر خوب این است که وجود دارد شما می توانید مراحل را برای حذف اطلاعات خصوصی موجود و کاهش شانس آن را برداشت ، در حالی که هیچ گلوله نقره ای برای حفاظت از حریم خصوصی شما و امنیت خود را آنلاین هدف این است که آن را سخت تر برای سوء استفاده ترول به شما باعث آسیب برساند.

راه اندازی گوگل برای نام و نام خانوادگی شماره تلفن خود را, آدرس خانه و یا دیگر اطلاعات خصوصی شما نگران بنابراین شما می دانید اگر آن را به طور ناگهانی بالا میآید که ممکن است معنی شما شده است doxed.

مالش دادن داده های خود را. شما می توانید اطلاعات خود را گرفته شده از بروکر داده سایت. اما همانطور که با بسیاری از چیزها در زندگی, اگر شما می خواهید به انجام آن را به خودتان به صورت رایگان آن را فشرده. اگر شما را محدود به زمان شروع با سه عمده فروشان: اپسیلون Oracle و Acxiom. چک, کون بزرگ داده کارگزار انتخاب کردن لیست به صورت یک لیست جامع از اطلاعات کارگزار سایت با جهت چگونه به حذف اطلاعات خود را. شما باید برای گرفتن به عادت چک کردن این پایگاه داده به طور منظم به دلیل اطلاعات خود را می تواند چاپ و حتی پس از آن حذف شده است (فکر می کنم whack-a-mole .. اما با اطلاعات شخصی خود را). شما همچنین می توانید با پرداخت یک سرویس مانند DeleteMe, PrivacyDuck یا شهرت مدافع به انجام این کارها را برای شما. آن را ارزان نیست هر چند: هزینه های محدوده از چند صد تا چند هزار دلار در سال است. برای یادگیری چه انتظار هنگامی که شما با استفاده از یکی از این خدمات لطفا این بررسی مفید از OnlineSOS.

سفت تنظیمات خود را در اجتماعی. استراتژیک می باشد که در مورد سیستم عامل استفاده می کنید که برای آن اهداف است. اگر شما با استفاده از یک پلت فرم به دلایل شخصی (مانند به اشتراک گذاری عکس ها با دوستان و خانواده در Facebook یا Instagram) سفت تنظیمات حریم خصوصی خود را. اگر شما با استفاده از یک پلت فرم برای مقاصد حرفه ای (مانند پیگیری آخرین اخبار در توییتر و به tweeting لینک کلیک کنید برای کار شما) شما ممکن است تصمیم به ترک برخی از تنظیمات عمومی—که در این صورت اجتناب از جمله اطلاعات حساس شخصی و تصاویر (تولد خود را همراه با شماره, محل, آدرس خانه و خانواده و عضو نام و عکس و غیره.). در اینجا لینک به تنظیمات حریم خصوصی:

• گوگل

• Facebook

• * * * توییتر

• Instagram

• LinkedIn

برای عمیق تر شیرجه اتمام نیویورک تایمز ” رسانه های اجتماعی امنیت و حریم خصوصی چک لیست. و اگر شما نگران در مورد توییت قدیمی بودن weaponized در برابر شما, شما می توانید راه اندازی یک autodeleter که حذف خواهد شد توییتهایی که بیش از یک سال است.

آگاهانه در مورد برنامه های شخص ثالث و خدمات. هنگامی که شما را وادار به ایجاد یک نام کاربری و رمز عبور برای یک نرم افزار جدید و یا خدمات شما همیشه انتخاب گزینه “ورود” به صورت خودکار از طریق Google و یا Facebook? با انجام این کار شما به نرم افزار و یا پلت فرم درب عقب به ایمیل خود و یا حساب رسانه های اجتماعی. شما می خواهید برای جلوگیری از ایجاد حساب از طریق گوگل و یا Facebook.

ایجاد ایمیل جداگانه حساب جداگانه اهداف است. شما می خواهید به حداقل سه حساب های ایمیل: حرفه ای شخصی و “spammy.” خود را به آدرس ایمیل شخصی برای مکاتبات خصوصی با دوستان نزدیک و خانواده و دیگر trusted contacts—آیا لیست این آدرس publicly. خود را “هرزنامه” ایمیل استفاده می شود به ثبت نام برای حساب, خدمات و تبلیغات. و خود را حرفه ای آدرس ایمیل (این که آیا شما یک مترجم آزاد یا وابسته به یک سازمان خاص) همان چیزی است که شما لیست publicly. به عنوان عمومی رو به حساب های رسانه های اجتماعی شما ممکن است بخواهید برای خودداری از جمله بیش از حد اطلاعات شناسایی را در ایمیل خود رسیدگی (به عبارت دیگر هدایت روشن [email protected]).

دریافت مجازی شماره همراه. که در یک زمین دور ما با استفاده از چندین شماره تلفن: دفتر تلفن … حالا ما اغلب استفاده از یک سیم کارته-بر اساس شماره همراه برای همه چیز. اما در صورتی که شماره doxed و شما شروع به دریافت تماس اذیت و آزار و یا متون می توان آن را بسیار دست و پا گیر به آن را جایگزین و آن را مختل تماس با دوستان و خانواده تنها زمانی که شما به آن نیاز دارید. شما می توانید راه اندازی یک مجازی شماره همراه از طریق Google Voice (رایگان) و یا به طور بالقوه خود را از طریق تلفن ارائه دهنده خدمات. (برای مثال نگاه کنید ورایزون شماره من که 15 دلار هزینه ماهانه برای هر یک از شماره های اضافی.) مجازی خود را به شماره همراه خواهد کار درست مانند سیم-بر اساس شماره همراه (تماس, پیام کوتاه, پست های صوتی و غیره.). هر زمان که شما نیاز به لیست خود را به همراه شماره علنا و یا استفاده از آن را به ثبت نام برای خدمات حساب و یا تبلیغات خود را لیست شماره مجازی. استفاده از سیم کارت شما بر اساس تعداد تنها برای برقراری ارتباط با مخاطبین شما می دانید و اعتماد است.

شستشو و تکرار بالا برای اعضای خانواده. همسر و بچه ها پدر و مادر و خواهر و برادر ممکن است در معرض خطر doxing به عنوان به خوبی و آنها ممکن است شامل برخی از اطلاعات خصوصی خود را در حساب های خود را. اگر شما یک روزنامه نگار را پوشش می دهد که به خصوص بحث ضرب و شتم (مثلا سفید برتری) شما نیاز به ویژه فعال در مورد اعضای خانواده خود را’ حفظ حریم خصوصی.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>