چرا شما باید متوقف کردن روزنامه نگاری و شروع به نوشتن

قسمت یادداشت ها

لورن در حال حاضر می داند که این طرح از پرفروشترین رمان—مشکل این است که او نوشته نشده یک کلمه. فلج انتقاد از خود و زودتر رد این سابق انگلیسی عمده صرف سال روزنامه نگاری به جای تلاش ترسناک دشوار کار نوشتن خلاق است. در این قسمت از چگونه!, ما به نوبه خود به نویسنده نوعی اب نبات Brodesser-Akner که اولین رمان Fleishman دچار مشکلشد یکی از پرطرفدارترین کتاب های سال است. می توانید به او کمک لورن در نهایت قرار دادن قلم به کاغذ ؟ اولین چیزی که لورن نیاز به انجام نوعی اب نبات می گوید که جلوگیری از روزنامه نگاری و شروع به نوشتن. و سپس نگه داشتن نوشتن: “شما نمی توانید به این جملات خوب اگر شما نوشتن نیست بد آنهایی که برای اولین بار.” بعد پیدا کردن اعتماد خوان نه تشویق کننده به شما بازخورد صادقانه. و هنگامی که شک شروع به خزش دوباره نگاهی به نویسندگان شما را تحسین و به سادگی بپرسید: “چرا آنها را و من نه؟”

آیا شما یک مشکل که نیاز به یک راه حل است ؟ ما ارسال یک توجه داشته باشید در howto@slate.com یا ما را ترک پست صوتی در 646-495-4001 و ما ممکن است شما را در نشان می دهد. عضویت به صورت رایگان در اپل, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن.

پادکست های تولید شده توسط Derek جان و راشل آلن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>