چرا باد صبا Teachout می خواهد به شکستن بزرگ با تکنولوژی


Zephyr Teachout
باد صبا Teachout در اوت. 8, 2018 در شهر نیویورک است.
درو Angerer/گتی ایماژ

“ما نمی دانیم که چه گل خواهد بود پس ما شکستن آمازون, اما من به شما قول می دهم آن را در آینده.”

باد صبا Teachout ساخته شده است که پیش بینی در یک مصاحبه منتشر شده روز دوشنبه و دو روز قبل از مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس به نظر می رسد قبل از خانه قضائیه فرعی در ضد تراست در کنار همکار کارشناسی ارشد از جهان مارک زوکربرگ از Facebook, تیم کوک از اپل و سوندار پیچای گوگل است.

جلسه تفویض به نمایندگان جمهوری خواه شکایت در مورد شرکت های درک تعصب در برابر محافظه کاران اما دموکرات دعوت مدیران—که صحبت از خانه های خود را به آدرس, افزایش نگرانی ها در مورد خود شرکت ادعا انحصاری قدرت و ضد رقابتی نفوذ در بازار و سیاست.

این آنتی تراست بحث در اطراف بزرگ فناوری به دست اورد شهرت پس از Facebook را کمبریج Analytica رسوایی و دوباره در طول این سال دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پس از سن. الیزابت وارن اعلام کرد شکستن این شرکت به عنوان بخشی از پلت فرم خود را. اما وارن نیست به تنهایی.

Teachout—یک استاد حقوق و نویسنده ای که اجرا شده است (ناموفق) کمپین برای نیویورک فرماندار دولت دادستان کل و یک صندلی در مجلس نمایندگان—ساخته شده است یک حرفه ای از مقابله با فساد دولت باز ارتباطی و شرکت ها دستکاری. و ضد تراست اصلاحات موضوع کتاب جدید او شکستن اونا تا: دوره نقاهت آزادی ما از بزرگ Ag بزرگ با تکنولوژی و بزرگ Money.

او پیوست میزبان مایک پسکا در جان کلام را به بحث در مورد این کتاب و بسیاری از مسائل که منجر به چهار جلسه. بخشی از مصاحبه رونویسی در زیر آن ویرایش شده و تغلیظ شده برای طول و وضوح.

مایک پسکا: شما گرفته ام پوپولیستی و من می توانم معنا که چون اونا در کتاب خود عنوان است و نه در T-او-M. این آپوستروف-em. شما یک زن هستید ،

باد صبا Teachout: خب یکی از چیزهای وحشتناک است که اتفاق افتاده و با ضد تراست و ضد انحصار است که یک دسته از اقتصاددانان و دانشگاهیان به خوبی تامین می شود رابرت بورک به سبک متفکران واقعا اساسا آغاز شده که به مردم آمریکا که آنها تا به حال هیچ کسب و کار صحبت کردن در مورد ضد تراست و ضد انحصار. که این یک مشکل فنی بسیار آموزش دیده و اقتصاددانان; شما رو به بینی خود را از اینجا. و یکی از چیزهایی که من مراقبت بیشتر در مورد این است که به مردم اجازه می دانم که آنها باید اقتدار کامل به تقاضای جدید ضد تراست دوران به تقاضا چیز شکسته است. آنها لازم نیست به دانستن تمام جزئیات خاص مدل های اقتصادی به منظور می گویند “هی آمازون و مونسانتو راه بیش از حد در قدرت و این یک مشکل است.”

شما نوشتن “Amazon, Google, Facebook, مونسانتو, AT&T, ورایزون, Walmart, Pfizer, Comcast و CVS … نمایندگی سیاسی جدید پدیده 21st Century شکل متمرکز و استبدادی دولت است.” OK. چرا آنها فقط دزد بارون که می خواهند به غارت مخالف می خواهند به حکومت چرا که آنچه دولت به عنوان مخالف به آنچه گذاران انجام دهید ؟

آره درست است. [اما] در مورد فکر می کنم Facebook یا آمازون. اگر شما یک فروشنده در امریکا امروز و شما می خواهید برای دریافت کالاهای خود را به بازار—اگر شما یک فروشنده کالاهای مصرفی—در واقع شما باید برای رفتن به آمازون. شما لازم نیست یک انتخاب است. شما نمی توانید انتخاب کردن مگر اینکه شما اتفاق می افتد به یک صندوق و برنامه ریزی نشده را به هر گونه پول.

و بنابراین آمازون پس از آن می شود تنظیم کننده اساسا تنظیم چگونه شما درمان می شوند—چگونه به خوبی شما را در نتایج جستجو نشان داده زمانی که مردم به دنبال کفش. و وجود یک دامنه قدرت است که آنها را بیش از زندگی مردم تصمیم گیری کارگردانی که برنده و از دست می دهد. یا وقتی که می آید به Facebook: مقدار انرژی که Facebook بیش از رسانه ها و تصمیم گیری که برندگان و بازندگان در رسانه ها—که فراتر از فقط یک شرکت کننده در بازار و در واقع به یک نوع از قدرت حاکم.

من فکر نمی کنم که آسان و دقیق خط که تقسیم دو, اما من فکر نمی کنم که هیچ شکی نیست که مونسانتو و Facebook و گوگل هستند و در طرف دیگر آن خط که آنها نه در داخل بازار اما کنترل بازار است. و این که خط واقعی که من را.

و این بخشی از یک سنت آمریکایی از فکر انحصار قدرت به عنوان قدرت دولتی و به عنوان یک رقیب دولت است که واقعا دموکراسی را تهدید می کند. این ایده ای است که محبوب برای بسیاری از تاریخ آمریکا و سپس پژمرده نظر در 1980s با ریگان انقلاب است.

بنابراین استدلال شما فقط ساخته شده در مورد آمازون—که من فکر می کنم دقیق—من به خاطر همان بحث شده در مورد خارج, 12, 15 سال پیش. آنها چنین قدرت به عنوان یک خرده فروش; آنها چنین monopsony قدرت; آنها می تواند در تنظیم قیمت ها. من فکر می کنم که درست بود اما نمی حضور آمازون استدلال می کنند که حتی در جهان در حال تغییر قدرت می تواند تهدید ؟

“ما نمی دانیم که چه باور نکردنی خلاقیت و نوآوری ممکن است اتفاق افتاده اگر آمازون, Facebook و گوگل نیست در گرفتن و کشتن کسب و کار.” — باد صبا Teachout

خوب هیچ. اما من برای اولین بار می خواهید به مردم یک حس از آنچه این به این معنی دامنه قدرت. یکی از نمونه هایی است که اغلب استفاده می شود با خارج است که خارج می توانم بگویم کوکا کولا چه شیرین کننده برای استفاده در آن دستور العمل و یا تهدید به تنزل رتبه آن فضای قفسه. و اساسا آن خارج شده و به دلیل موقعیت خود را—مانند آمازون به دلیل موقعیت خود را—توانایی تقاضا در آن قرارداد با فروشندگان مقدار زیادی از شفافیت به کسب و کار خود را و سپس کنترل کنید که چه کسانی که کسب و کار انجام دهد.

بنابراین من آن را بیشتر شبیه به آمازون و دیگر این جدید انحصارطلبان—اگر شما analogize آن را به مافیا [آنها] را دیدم یک خانواده جرم و جنایت به خوبی انجام می دهند و گفت: “بیایید بر روی آن است.” و در واقع شما ببینید آمازون واقعا مطالعه بیماری که خارج انجام یک کار بزرگ از پیشگام و ساختمان در بالا از آنها. بنابراین در حال حاضر ما چند خانواده جرم و جنایت. آن را نمی کند آن را به یک سیستم بهتر; این باعث می شود آن را یک خطرناک تر است یکی است. و آنچه من می بینم این است که بیشتر و بیشتر ما این است که دولت مشترک دولت و مقامات منتخب و تعداد نسبتا کمی از شرکت های بزرگ و پس از آن سرمایه داران پشت سر آنها.

آیا شما اعتراف دارد که نبوغ خاصی در پشت برخی از این روش ها? که الگوریتم گوگل است که واقعا هوشمند و خوب است و هر آنچه که آنها با آن کنار آنها سزاوار به برخی از موفقیت بر اساس این واقعیت است که آنها تحویل داده ام جستجو به مصرف کنندگان در راه است که مصرف کنندگان واقعا دوست دارم ؟

همان به نظر می رسد واقعی با آنچه خارج شده بود به بهره وری زنجیره تامین و آمازون کامل. در برخی از این موارد من فکر می کنم این نیست حتی کیفیت محصولات; آنها فقط یاد گرفته به تصرف خود در بازار است. اما در موارد دیگر شاید tech آنهایی که برخی به نفع مصرف کننده و برخی از موفقیت باید اجازه داده شود.

من فکر می کنم ما باید برای جدا کردن دو چیز متفاوت است. یکی این است [که] بسیاری از نوآوری است و نوآوری در انحصار و شما اشاره به آن است. اما دیگر این است که بسیاری از اوقات ما در شرکت هایی مانند Uber و ستایش آنها را برای پیشرفت های فن آوری که واقعا بارگذاری نباید اعتباری ، در واقع ایده هایی که بارگذاری واقعا تحت فشار قرار دادند—در نظر قادر نیست که به تگرگ تاکسی اما فشار یک دکمه و یک تاکسی می آیند—در حال حاضر به خوبی کار می کند. و بیشتر از آنچه بارگذاری آیا تا به حال با انحصار بازار و lawbreaking.

و من فکر می کنم که وجود دارد یک داستان وجود دارد که ما نمی توانیم همه چیز خوب مگر اینکه انحصار ارائه آنها را به ما و این درست نیست. وجود دارد یک بحث این است که یک صد سال است که درباره آن بیشتر نوآورانه: سیستم های که در حال بالا به پایین و یا سیستم های غیر متمرکز? سقوط من در غیر متمرکز طرف. بنابراین ما نمی دانیم که چه باور نکردنی خلاقیت و نوآوری ممکن است اتفاق افتاده اگر آمازون, Facebook و گوگل نیست در گرفتن و کشتن کسب و کار که در آن آنها مطمئن شوید که آنها خفه هر نوآوران که آمده تا برای به چالش کشیدن قدرت خود را.

و در واقع این سخت است چرا که ما اصلا به این چیزا. اما من به شما بگویم من می خواهم به جای هزاران نفر از مردم تمام فشار خود را تخیلی ظرفیت های مختلف از شرکت های با تکیه بر شریل سندبرگ داشتن یک ایده جدید در ماه آینده به صورت هل دادن محدودیت بر ما نوآوری است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به نوآوری بیشتر ما پس از شکستن این شرکت ها نه کمتر. و هنگامی که شما نگاه کنید در تاریخ وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که دقیقا چه اتفاقی می افتد. نگاهی به فروپاشی AT&T و باور نکردنی گل که منجر به. ما نمی دانیم که چه گل خواهد بود پس ما شکستن آمازون, اما من به شما قول می دهم آن را در آینده.

من به طور کلی موافق با این فرض که شرکت هایی مانند آمازون و خارج خوب برای مصرف کنندگان اما بد برای کارگران و احتمالا بد برای تامین کنندگان. و است که آنها بسیار بد برای کارگران به ویژه در برخی از آمازون شیوه که آن را بسیار بیشتر به نفع مصرف کنندگان است.

ما می توانید سعی کنید به شکستن آمازون, اما نمی خواهد جایگزین شود در صورت وجود اراده سیاسی به اب راه رفتن را به مبارزه با جف بزوس? شاید وجود خواهد بود همچنین اراده سیاسی می گویند افزایش حداقل دستمزد به $23 یا به واقعی اتحادیه قوانین و خواهد بود که مرتب از پایان اجرا در اطراف برخی از مهلک ترین جنبه های یک شرکت مانند آمازون ؟

آره. من نمی بینم این عنوان یا/یا. در واقع [در] یکی از فصل های بعد من به این, به خصوص از آنجایی که من صرف بیشتر وقت من صحبت کردن به ترقی خواهان در مورد چگونه آنها نمی صرف زمان کافی در نظر گرفتن قدرت و صرف تقریبا تمام وقت خود را با تمرکز بر سیاست های بسیاری از آن [ها] سیاست هایی که من از جمله قابل توجهی افزایش در حداقل دستمزد است.

من فکر می کنم که اغلب وجود دارد یک حس کاذب از نیاز به انتخاب بین بهتر قوانین ربا و شکستن بانک های بزرگ است. من استدلال می کنند که راه را برای رسیدن به بهتر قوانین ربا این است که ثبات بیشتر سیاسی محیط زیست که در آن قدرت بیشتر غیر متمرکز. بنابراین شما در واقع باید از این ظرفیت به تقاضا کسانی که قوانین ربا نه فقط در یک لحظه اما در ادامه راه است. من می خواهم به دور از راه صحبت کردن در مورد ضد تراست و ضد انحصار است که نادیده انسان اثرات چگونه تحقیر می توان آن را به یک تابع در این زنجیره ای بزرگ و نه به احساس رایگان به اندازه کافی که شما می توانید از راه دور و همچنین چگونه پارانوئید آن باعث می شود مردم.

این یک کار دشوار-برای-اثبات فرضیه, اما من فکر می کنم در حال رشد انحصار بخشی از رشد پارانویا در فرهنگ ما است. چرا که اگر شما—من فقط استفاده از “مرغ کشاورز–بارگذاری راننده” در حال حاضر, اما ما همچنین می توانید می گویند “روزنامه که متکی Facebook,”—و شما به طور ناگهانی دیدن شماره های خود را رها کنید. و شما به طور ناگهانی پرداخت می شود بسیار کمتر و یا شما به طور ناگهانی پرداخت می شود مقدار زیادی بیشتر شما شروع به توسعه نظریه ها در مورد نحوه بارگذاری و یا تایسون یا Facebook درمان شما. اما آنها در حال اثبات نظریه. شما در تاریکی هستند زیرا مرکزی نیروهای که می تواند سرنوشت خود را. و من فکر می کنم زمانی که مردم در زندگی اقتصادی است متزلزل و بنابراین وابسته به یک تعداد انگشت شماری از شرکت های بزرگ آن را نه تنها ایده آل نیست چرا که این سرکوب دستمزد; این در واقع تغییرات که ما که هستیم. این باعث می شود ما بیشتر پارانویا و ترس و مشکوک و من فکر نمی کنم که چیز خوبی است.

گوش دادن به این مکالمه کامل زیر و عضویت در جان کلام را در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به همراه و لذت بردن از آگهی رایگان قسمت از نشان می دهد.

Cover of Break Em Up showing a hammer slamming into a Monopoly board
شکستن اونا تا.
تمام نقاط کتاب

با باد صبا Teachout. آمدن توسط برنی ساندرز. تمام نقاط کتاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com