گسترده PFAS شیمیایی آلودگی به احتمال زیاد خواهد شد را COVID-19 بدتر

این COVID-19 بحران شده است عملا تعریف عدم قطعیت – عدم اطمینان در مورد انتقال آن چرا آن اثرات برخی از افراد بیش از دیگران و چگونه به کاهش خطر در زندگی روزانه ما است.

در ژوئن 11, مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) اذعان کرد یکی بیشتر عدم قطعیت: ما هیچ ایده چگونه قوی در خانواده ای از مواد شیمیایی به نام PFAS (هر و polyfluoroalkyl مواد) است که تأثیر ریسک ما برای COVID-19. چه ما نمی دانیم در مورد PFAS باعث می شود این اذعان بسیار نگران کننده است. به دلیل خواص شیمیایی منحصر به فرد است که اجازه می دهد آنها را برای دفع هر دو روغن و آب PFAS هستند در همه جا ظاهر می شود در تفلون ماهی تابه مقاوم در برابر لکه فرش, هوای آزاد, دنده و آتش نشانی, فوم, به نام تنها چند.

تبلیغات:

PFAS قوی هستند immunotoxicants بدین معنی که سیستم ایمنی بدن را مختل پاسخ در هر دو انسان و حیوانات است. تحقیقات به ما می گوید PFAS کاهش اثر بخشی واکسن و آنتی بادی واکنش در انسان در غلظت های به آسانی یافت می شود در خون ما است. این اولین مستند در یک مطالعه در اثر کزاز و دیفتری واکسن در رابطه با PFAS سطوح در کودکان از جزایر فارو. نوزادان در معرض PFAS سطوح در دوران جنینی حال کاهش سطح آنتی بادی در پنج سال. با هر یک از دو برابر شدن PFAS در خون فرزندان کلی پاسخ آنتی بادی قطع شد و تقریبا 50٪. برخی از کودکان را متذکر شد که سطح آنتی بادی در سن پنج سالگی که از نظر بالینی واجد شرایط آنها را برای بیشتر واکسیناسیون به این معنی که آنها به اندازه کافی محافظت از دیفتری یا کزاز حتی اگر آنها قبلا واکسن برای این بیماری به عنوان یک کودک.

بیشتر تحقیقات تایید کرده است ارتباط بين کاهش آنتی بادی و پاسخ PFAS برای چندین بیماری در موش ها و همچنین در چندین جمعیت های انسانی.

نویسنده سرب از جزایر فارو مطالعه دکتر فیلیپ Grandjean از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی می بیند که پیوند بین PFAS و COVID-19 بر اساس کار قبلی خود را. “با توجه به این که PFAS سمی به سیستم ایمنی بدن قرار گرفتن در معرض مداوم این مواد شیمیایی ممکن است بدتر عواقب ناشی از COVID-19 عفونت است. درست مانند مطالعات اخیر نشان داده است که مناطق با شدید آلودگی هوا باید بیشتر شدید COVID-19 موارد و بیشتر مرگ و میر ما نیز باید بررسی اگر همان امر به جوامع با PFAS-آب آشامیدنی آلوده.”

تبلیغات:

مطالعات اپیدمیولوژیک نشان می دهد که PFAS قرار گرفتن در معرض است که در ارتباط با دیگر سیستم ایمنی بدن مربوط به آفات. این مطالعات نشان می دهد افراد با بالاتر PFAS سطح تر و زمان مبارزه با بیماری دریافت مریض تر از مردمی با کاهش PFAS سطوح و به احتمال زیاد به رنج می برند از یک بیماری خود ایمنی است.

اما ما دقیقا نمی خاص چگونه PFAS می تواند باعث این همه ایمنی بدن میباشد. سیستم ایمنی بدن پیچیده است و بسیاری از جنبه های آن فرم و عملکرد مناطق فعال پژوهش است. ما درک ناقص از سیستم ایمنی بدن باعث می شود سنجاق کردن چگونه شیمیایی قرار گرفتن در معرض تأثیرات ایمنی بدن نتایج یک چالش است. در حال حاضر بهترین راه حل برای کاهش اثرات PFAS در سیستم ایمنی بدن ما است به آنها را حذف کنید از محیط زیست است.

اما همانطور که ما خیره پایین به طور مداوم رو به وخامت جهانی همه گیر زندگی ما عملا اشباع شده با این سیستم ایمنی بدن خرابکاران. دهه بی پروا شیمیایی زدایی معنی است که اکثر مردم آمریکا از این ترکیبات در خون خود. PFAS استفاده روزمره مصرف کننده محصولات و فرآیندهای صنعتی و کاربردهای نظامی و آنها را راه خود را از این در نظر گرفته شده استفاده می کند به نوشیدن آب, محصولات کشاورزی, بسته بندی مواد غذایی و هوا و خاک و آب های سطحی و حیات وحش است. و آنها باقی می ماند در محیط زیست و یا موجودات زنده به طور نامحدود یک بار وجود دارد. PFAS هرگز به طور رسمی تنظیم شده در سطح فدرال و حتی امروز. آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست ارائه می دهد غیرقابل اجرا نوشیدن آب دستورالعمل متحده مجبور به عمل به طور مستقل به اجرای خود قوانین و مقررات. اما در سطح فدرال ما را اجازه می دهد ایجاد جدید PFAS حتی به عنوان ما بیشتر بدانید در مورد اثرات سمی از فرمولاسیون.

تبلیغات:

در حال حاضر این گریم مجموعه ای از شرایط است هیچ پایان خوشی. ما می دانیم که کمی در مورد COVID-19 روز خود را, اگر چه, این است که به سرعت در حال تحول است. و به عنوان CDC اذعان ما می دانیم بسیار کمی در مورد تعامل PFAS قرار گرفتن در معرض و COVID-19. اما ما نمی دانیم که نه COVID-19 و نه PFAS در حال رفتن به “محو” و هر اونس از اطلاعات جدید در مورد خطر و یا اثرات حیاتی برای نگه داشتن جوامع ما سالم است. بیشتر تحقیقات در مورد ارتباط بین PFAS و COVID-19 است که به شدت مورد نیاز است.

اما در اینجا وجود دارد این است که برخی از امید است. ما در حال حاضر دارای ابزار به شکل رابطه بین COVID-19 و PFAS. “PFAS نوردهی تعیین می شود از تجزیه و تحلیل نمونه خون و بنابراین ما باید مقایسه خون-PFAS غلظت در بيماران بستری با کسانی که آلوده بودند اما موفق به فرار از هر گونه بیماری جدی توسعه می گوید:” Grandjean. در حال حاضر هم نسبت به این ابزار به خصوص در حمایت از این جوامع است که در ادامه به گریبان با سطح بالایی از PFAS مواجهه با هیچ قطعنامه ای در چشم.

تبلیغات:

این منابع ارائه اطلاعات بیشتر اگر شما نگران در مورد PFAS آلودگی در جامعه خود را:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>