خواهد 2020 تغییر American Tech?


A man sitting on a stage raises his hands as he speaks.

رید هافمن در TechCrunch Disrupt SF سپتامبر. 6, 2018 در سان فرانسیسکو.

استیو جنینگز/گتی ایماژ

اگر ما نیاز به هر گونه یادآوری بخش فن آوری را outsized قدرت به شکل چگونه زندگی می کنیم 2020 ارائه شده ما با یک بهمن از آنها از جهانی همه گیر به یک عدالت اجتماعی جنبش به آدرس نژادپرستی نظاممند و با فشار دادن بحث در مورد مرزهای آزادی بیان در انتخابات سال است. در نوآوری و رقابت در مقابل ما شاهد ظهور برخی از جالب جدیدتر بازیکنان—فکر می کنم Infinite یا زوم در بازار است که به نظر می رسید تحت سلطه چند وقت عظیم. و در عین حال بسیاری از آمریکایی ها همچنان به احساس نگرانی رو به رشد خود را در سطح از وابستگی به تکنولوژی غول های مانند آمازون, Facebook و گوگل حتی به عنوان کارمند در این شرکت ها در تعامل اجتماعی و فعالیت سیاسی. بخش تکنولوژی در این کشور است و بر خلاف هر گونه دیگر از نظر قدرت از آن برخوردار به منظور بهبود و/یا کنترل زندگی ما و میزان موشکافی اختصاص داده شده به آن انگیزه حس هویت خود را و توانایی خود را برای حفظ آمریکایی رقابت اقتصادی. چگونه خواهد 2020 تغییر ما پاسخ به این پرسش اگر در تمام ؟

در روز سه شنبه 30 ژوئن در 4 p. m., جنوب امریکا جدید, مدیر عامل شرکت Anne-Marie کشتار و ارتباط با موسس و جدید امریکا عضو هیئت مدیره رید هافمن خواهد شد بحث در مورد تا چه حد در این سال پر حادثه را انقلابی آمریکا Tech. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ دهید, بازدید آمریکای جدید سایت.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>