خواهد شد و Jada Pinkett Smith بازی همه ما


Will Smith and wife Jada Pinkett Smith, looking triumphant.
خود را بدنام قرمز جدول بحث قسمت شد یک شاهکار نام تجاری, مدیریت پنهان بیش از آن “نشان داد.”
ایان گاوان/گتی ایماژ

Jada Pinkett Smith اعلام اوایل این ماه بود که او آوردن خود را به او بدنام قرمز جدول در خدمات “برخی از درمان است که نیاز به اتفاق می افتد” همیشه تضمین شده به برخی از امواج. حتی اگر ما در وسط تابستان گرسنگی برای مطالب جدید, اخبار که Pinkett-Smiths شد رفتن به آدرس آخرین دور از شایعات چرخش در اطراف ازدواج خود را در عمق برای اولین بار می شده اند مورد نیاز برای مشاهده swaths بزرگ آمریکا است. اما در میانه ما در حال انجام همه گیر در روز جمعه بسیار ویژه قسمت از میز قرمز صحبت شد 2020 برای اولین بار واقعی فیلمهای تابستان, racking تا یک میلیون بازدید در ساعت اول از انتشار و ده ها میلیون نفر بیشتر در روز از فوق العاده پشت سر هم از صدا و خشم زمانی که همه گفته و انجام داده نشان داد بعدی به هیچ چیز.

در طول دوره از یک 12 دقیقه (نمایش در قسمت به طور میانگین حدود 40 دقیقه در زمان اجرا) در Pinkett-Smiths موفق به ارائه احساس یک اعترافی در حالی که اعتراف بسیار کم است. آنها همچنین راه می رفت tightrope تعادل نیاز به ارائه یک جبهه متحد با ضرورت افشای شکستگی از 25 سال ازدواج. لباس پوشیدن و در مطابق با پیراهن آبی و جین زن و شوهر بیشتر تایید خواننده و ترانه سرا August Alsina اخیر وحی که او و جادا امر—و یا به عنوان او آن را یک “گرفتاری”—که خواهد شد تا حد زیادی آگاه در حالی که به طور همزمان افزوده است که آنها هنوز هم برای شرکای زندگی خود را که در پیوند بود عمیق تر از میانگین بیننده واقعا می تواند درک. به عبارت دیگر با وجود این به ظاهر شاداب نشان می دهد در هفته گذشته جدول قرمز صحبت شد چیزی بیش از یک ریمیکس در پاسخ استاندارد است که زن و شوهر داده شده برای سال هر زمان که در مواجهه با شایعات که آنها monogamish.

برای uninitiated قرمز جدول بحث است—شما آن را حدس زده—بحث نشان می دهد که به طور معمول توسط Jada Pinkett Smith, مادر آدرین Banfield-نوریس و دخترش Willow Smith در Facebook Live. این نشان به ویژه سیاه مشاهیر از Toni Braxton برای Snoop Dogg. در چه بود شاید قبل از این ماه معروف ترین قسمت Pinkett Smith, مصاحبه, Jordyn جنگل بود که در آن زمان در وسط یک کارداشیان-Jenner, فریب داد, رسوایی. نشان می دهد که قاب به عنوان یک مجرا از صداقت رادیکال. در یک سال 2018 قسمت Pinkett Smith نشستم و او با همسر اول Sheree فلچر و مکالمه با آنها در مورد حال مرور نقش خود را در زندگی یکدیگر بود refreshingly صادقانه و صمیمی است.

این نوع گفت و گو بینندگان انتظار می رود زمانی که Pinkett-Smiths تصمیم به مقابله با سر در پچ پچ در اطراف خود ازدواج است که به تب زمین پس از Alsina انجام یک مصاحبه با رادیو تاثیر گذار ترین هرج و مرج عامل این باشگاه صبحانه. پس از همه, در اینجا چیزی است که Alsina گفت: از رابطه او با Pinkett Smith:

در واقع من نشستم با خواهد شد و در حال گفتگو با توجه به تحول از ازدواج خود را به زندگی مشارکت که با آنها صحبت کرده و چندین بار آن را می دانید و نه مربوط به رمانتیسیسم. او به من نعمت خود را. و من کاملا به خودم که در رابطه به سال از زندگی من است.

این به نظر می رسید به گواه آنچه که بسیاری از ناظران از Pinkett-Smith اتحادیه تا به حال حدس زده سال است که این دو در یک رابطه باز, از انواع, و یا بیشتر طلبانه که آنها در درجه اول شرکای کسب و کار. و در حالی که زن و شوهر را تایید بسیاری از Alsina حساب در ابتدا خوانده شده به عنوان مهم ترین چیز عالی به بیرون آمدن از خود نشسته وجود دارد زیرکانه کار در حال انجام در اینجا. در اعتراف به یک “گرفتاری” خواهد و شخص ممکن است از لحاظ نظری باید با باز کردن یک مکالمه است که پرداختن به شایعات هستند که در این مرحله حداقل 15 سال. اما قسمت نبود به معنای باز کردن یک مکالمه است. آن را به معنای یک پایان است. و گفت که در این رابطه اتفاق افتاده در طول یک جدایی—و یا به عنوان آن را قرار داده زمانی که او “انجام شد با خود”—که بیشتر یا کمتر از آنچه که این زن و شوهر بود.

قسمت نبود به معنای باز کردن یک مکالمه است. آن را به معنای پایان یک.

در صحبت کردن در مورد جدایی این دو شاید در اکثر صادقانه ما آنها را دیده اما برای همه تلخیص پسند آشکار وجود دارد و حتی بیشتر left unsaid. آنها هرگز حفر کردن به آنچه که باعث جدایی; آنها فقط دولت لازم بود و است که آن را تقویت خود “زندگی مشارکت.” خواهد اشاره به برگشت در جادا برای Alsina امر و او پاسخ می دهد که او در حال حاضر اما اگر جدایی متقابل بود که باعث طرح این سوال که چرا هر نوع انتقام لازم است. کل پایان نامه های نوشته شده می تواند در مورد بلند ناله اسمیت اجازه می دهد تا زمانی که دو مشت-پس از ضربت گفت: “ما با هم سوار. ما با هم می میرند. بد ازدواج برای زندگی.” در پایان 12 دقیقه از درمان صحبت می کنند و obfuscations وجود دارد سوالات بیش از وجود دارد قبل از آنها آغاز شده است. در فریم این عنوان frankest بحث ازدواج خود را به تاریخ آنها موفق به گرفتن دور با گفتن بسیار کم است. همه ما واقعا در سمت چپ با یک تایید از آنچه Alsina گفت: در حال حاضر—که در راه خود را شکستن زمین برای یک زن و شوهر است که بیشتر ترجیح داده برای حفظ رابطه خود را تحت کاری ادامه داده اند.

که البته خود حق. آنها به ما بدهکار هیچ چیز بیشتر از ما برای پرداخت با ما به قیمت بلیط های فیلم و از تماشای چند تبلیغات. هنوز هم ارزش این slickly تولید آمده-به-عیسی حاضر است کمتر به عنوان یک paean به صداقت رادیکال تر به عنوان یک عهد به روابط عمومی زرنگ و دانا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>