خواهد COVID فشار مردم را از شهرستانها به صورت خوب است ؟


A deserted city street
شهر نیویورک بسته بندی گوشت می آمد منطقه در مارس 19.
تصویر عکس با تخته سنگ. عکس بن Gabbe/گتی ایماژ.

پس از coronavirus خاموش شدن ناگهانی مارس آغاز شد و همه تعجب شده است همان چیزی که در حال ساکنان شهر واقعا ترک ؟ و اگر آنها همیشه به آینده ؟ مشتاق روزنامه نگاران را با عجله به قول حومه املاک و مستغلات کارگزاران—که مانند درخواست Oscar Mayer اگر مردم مانند سگ های داغ. تلویزیون محلی است پس خانواده ها به مراتع سبزتر و Instagram را نشان می دهد هرگز پایان دادن به جریان تعطیلات. برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم واقعا چپ من مشورت برخی از کارشناسان در شهرها و حومه: امیلی گورکن از نیویورک تایمز ناتالی مور از WBEZ شیکاگو و آماندا Kolson هرلی Bloomberg Businessweek. در روز جمعه قسمت از چه بعدی: TBD ما در مورد صحبت کردیم که واقعا در حال حرکت به خارج از شهر چرا و چه می آید بعدی. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

هنری Grabar: آنچه که می تواند داده ها یا حکایات است که شما نگاه کنید به بگویید اگر واقعا وجود دارد یک exodus رفتن از شهرستانها ؟

“مردم رو اخراج … و پس از آن وجود دارد مردمی که می خواهند به بحث در مورد شهری برنامه ریزی است.” — ناتالی مور

ناتالی مور: من شروع به دنبال در جای خالی نرخ آپارتمان برای چک کردن در با ساختمان های آپارتمانی با عوامل املاک و مستغلات برای دیدن اگر مردم در حال بیرون کشیدن از تخفیف برای اجاره و برای فروش خانه و یا محل سکونت فروش. من فکر می کنم که خواهد بود که اولین نقطه شروع برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه وحشت همه گیر.

امیلی گورکن: راست. آن را نوعی خسته کننده به درخواست مردم برای بیمار می شود که هر کس می خواهد به بحث در مورد چگونه جهان است و اساسا تغییر در حال حاضر. اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک در حالی که برای ما واقعا مرتب کردن اینکه آیا یا نه چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر که اساسا متفاوت از آنچه که اتفاق می افتد شده است در حال حاضر در غیر این صورت. ما قطعا می دانیم که مردم را ترک کرده اند. ما می توانید آن را در تلفن همراه داده ها و یا شما می توانید آن را در جمع آوری زباله داده است. روشن است که مردم را به طور موقت به سمت چپ, اما من فکر نمی کنم که ما می توانیم لزوما ترجمه است که به کسانی که مردم در حال رفتن هرگز به بازگشت دوباره.

گرابار: هر کسی دیده می شود نشانه هایی از شهرستانها انعطاف پذیر بودن تطبیق کار برای افرادی که زندگی می کنند وجود دارد ؟

مور: مردم رو اخراج زمانی که آنها در حال از دست دادن شغل خود را و شما باید تمام این دیگر فوری چیز و پس از آن وجود دارد مردمی که می خواهند به بحث در مورد برنامه ریزی شهری. من در رسانه های اجتماعی در مورد افراد شکایت واقعا به شدت مورد lakefront نه اینکه باز به دلیل آنها می خواهند به پیاده روی. و حمل و نقل مردمی مانند هستند در اینجا ما لحظه به بستن خیابان ها و تبدیل شدن به یک carless جامعه است. و من فکر نمی کنم که این پیام است که سیاه و سفید محله به طور خاص می خواهید به شنیدن در حال حاضر.

گورکن: آره. ما خيلي صحبت کرده ام بیش از چند ماه گذشته در مورد مزایای شهرستانها مزایای تراکم و برای برخی از مردم است که گفتگو در مورد مزایای داشتن مقدار زیادی از انواع متنوعی از رستوران ها و یا از داشتن امکانات رفاهی و نهادهای فرهنگی. اما پس از آن وجود دارد این دیگر تمام دسته از مزایایی که در چیزهایی مانند واقعا بزرگ, بیمارستان, سیستم های بسیاری از تخت در Icu بیمارستان که باید هواکش. این وجود دارد زیربنایی اجتماعی و خدمات جانبی از چیزهایی که ما در شهرستانها که بسیاری از کمتر متراکم جوامع ندارد. که شامل بسیاری از خدمات اجتماعی است که طراحی شده برای حمایت از فقرا ایجاد یک شبکه امن. اما کسانی که مکالمات برای بازگشت به ناتالی نقطه من فکر می کنم کمی متفاوت از این گفتگو در مورد اینکه آیا یا نه ما به مردم دسترسی به رستوران در خیابان در حال حاضر.

“بیشتر ما یاد گرفته ایم بیشتر شهر-حومه تمایز واقعا معافیت های پایین.” — آماندا Kolson Hurley

گرابار: Amanda وجود دارد مقدار زیادی از حومه که برخی از citylike امکانات از جمله مال شما [در خارج از سی]. آیا شما فکر می کنم آن را حس می کند برای رسم این خط سخت بین شهرها و حومه هنگامی که ما صحبت در مورد این بیماری همه گیر?

آماندا Kolson هرلی: من قطعا فکر می کنم تفاوت محدود است در آن سودمند است. در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر وجود دارد تعدادی از مقالات گمانه زنی در مورد: است COVID یک نوع شهری بیماری ؟ این یک شهری پدیده ؟ به این دلیل است که از تراکم? به این دلیل است که از مترو ؟ و از همان آغاز که به من زده به عنوان اشتباه سوال بپرسید. در حومه شهر هر سطح از تراکم و هر آنچه که در حومه شهر به نظر می رسد مانند مردم در حال رفتن به خانه از عبادت کودکان و نوجوانان در حال رفتن به مدرسه, مردم در حال رفتن به ورزشگاه, آنها در حال رفتن به خارج و یا هر آنچه که آنها در حال رفتن به فروشگاه مواد غذایی. و در واقع بیشتر است که ما یاد گرفته ایم در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد و آنچه در خطرناکترین شرایط برای تبدیل شدن به آلوده بیشتر است که نوع شهر-حومه تمایز واقعا می شکند.

گرابار: معلوم شد شما نمی توانید فرار COVID-19 در حومه, اما حداقل شما می توانید یک حیاط خلوت برای کودکان شما مناسب است ؟

مور: در آن طول می کشد بسیاری به حرکت می کند. طول می کشد تا پول آن طول می کشد زمان و منابع است. بنابراین من یک زمان سخت به فکر کسی را برای رفتن به حرکت می کند فقط به دلیل همه گیر که آیا ما در آن در حال حاضر و یا اگر آنها به دنبال شش ماه از در حال حاضر. اما با مراقبت از همه رنج می برد, با آن, بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند. و من نمی دانم اگر شما می توانید یک خانه در حومه شهر که در آن شما در حال رفتن به پرداخت مالیات بیشتر بنابراین شما می توانید یک حیاط خلوت برای بچه خود را چرا که او ممکن است در مدرسه پنج روز در هفته اگر آن را به ارزش آن است.

گرابار: با وجود تمام بحث در مورد تجدید حیات شهرها قبل از همه گیر suburbanization هرگز واقعا دور شده اند. در اکثر شهرهای آن را به عنوان بخشی از این شهرستان چرخه عمر به عنوان همیشه. اگر خانواده ها در حال حرکت در حال حاضر هستند همان کسانی هستند که می میرم از نقل مکان کرد در سال آینده یا سال بعد از آن, پس از آن چه اتفاق می افتد در حال حاضر ممکن است بسیار قابل توجه است. اما آنچه جدید است این است که از راه دور کار می کنند.

هرلی: اگر که می شود بسیار گسترده است که می تواند به اندازه کافی از فشار عامل من فکر می کنم به واقع سرعت بخشیدن به suburbanization. اگر شما خانواده های که در آن شما استفاده می شود که دو نفر رفت و آمد به شغل دو بزرگسالان رفت و آمد به شغل و یک یا بیشتر از کودکان رفت و آمد به مدرسه و در حال حاضر همه در خانه و این می شود در دراز مدت و یا میان مدت وضعیت من فکر می کنم که فضایی فشار در آن نقطه خواهد بود به اندازه کافی به مردم فشار می گویند در نهایت OK ما فقط نیاز به فضای بیشتر.

مور: رفت و آمد راه آهن خط در اینجا [در شیکاگو] نگران است زیرا حومه پیدا کرده اند و بسیاری از آنها را به منطقه مرکزی کسب و کار, اما آنها در شهر زندگی می کنند. به طوری که خط حمل و نقل و یا سیستم قادر به حفظ خود را اگر شما همه این کارگران ماندن در خانه ؟ من فکر می کنم که در کوتاه مدت چیزی که در نگاه این است که ساختمان های اداری و فضا. من فکر می کنم ما می توانید برخی از چیزهایی روشن وجود دارد در حال حاضر در مورد چگونه آنها در حال مجهز چگونه مردم در حال آمدن به عقب ساختمان که در حال خالی یا خالی احتمالا قادر نخواهد بود به پر شود و آنچه که برای رفت و آمد? آن را همیشه نه فقط شهر در مقابل حومه, اما چگونه ما متصل به یک منطقه.

گرابار: راست. سوال دیگر این است چگونه شکننده هستند و امکانات است که نگه داشتن مردم در این شهرستان است که شهرستانها هیجان انگیز ؟ من فکر کردن در مورد سریع و مکرر حمل و نقل عمومی در سطل و پس از آن نیز تمام خصوصی فرهنگ یک شهر آن موسیقی زنده در سالن ها و رستوران ها و باشگاه های کمدی. آن را مانند به نظر می رسد حتی در بهترین سناریو برخی از این اماکن در حال رفتن به در مشکل واقعی. و من تعجب کنید که چگونه با دوام شما فکر می کنم که زیرساخت ها است.

دوره گرد: یکی از آن واقعا سخت است برای پیش بینی آنچه که چشم انداز خواهید به نگاه مانند? و پس از آن دیگر سوال این است که چگونه مردم در حال رفتن به در پاسخ به این چشم انداز اگر واقعا تغییرات ؟ من فکر می کنم این بستگی دارد که شما بخواهید. به وضوح وجود دارد برخی از جوان های حرفه ای twentysomethings که مقدار زیادی از درآمد قابل تصرف برای آنها درخواست تجدید نظر از زندگی شهری است که باید آن مکان به صرف درآمد قابل تصرف. اما پس از آن من هم فکر می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که می خواهم به حرکت به دور از شهر چرا که آنها خانواده گسترده که در نزدیکی زندگی می کنند و یا آنها را در شبکه های اجتماعی که در آنها تعبیه شده است. و این نوع از چیزهایی که در حال رفتن به, هنوز هم اینجا صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد به اقتصاد است.

گرابار: به نظر می رسد مانند چیزی که ما در حال آمدن به این است که نوع آن از یک لوکس است که قادر به ریشه کن کردن زندگی خود را. و حتی کار از راه دور است که آنچه را قادر می سازد بسیاری از این گفتگو در مورد suburbanization حتی اتفاق می افتد چیزی است که از یک لوکس. اگر آن است که تنها ثروتمندترین شهرنشینان که تصمیم می گیرید که آنها در حال رفتن به یک خانه رعیتی در کوه برای سقوط به طوری که آنها می توانند کودکان خود را هر روز به مدرسه و رفتن برای پیاده روی و فلان چیز چرا ما باید مراقبت کنیم ؟ آیا این موضوع برای شهرستانها ؟

دوره گرد: اگر در واقع وجود دارد برخی از خروج از افراد ثروتمند آن را قطعا مهم برای شهرستانها اگر خود پایه های مالیاتی در حال رفتن به بیشتر کوچک در بالای این واقعیت است که خرید و فروش مالیات باید به طور کامل ناپدید شد. شهرستانها در حال رفتن به در این لحظه وحشتناک رفتن به جلو با بودجه خود را صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد با این تغییرات جمعیتی در همان لحظه ای که وجود دارد رفتن به نیاز زیادی برای هزینه در بسیاری از برنامه های شهرستانها. بنابراین به سادگی از این نقطه نظر است که ما می خواهم به صرف برخی از افراد ثروتمند پول در چیزهایی که به نفع همه من فکر می کنم ما باید مراقبت یا نه کسانی که مردم را ترک کنند.

گرابار: این مسئله از بودجه شهرداری به خیلی فشار در دراز مدت اگر مدارس شهرستان خود را از دست مشاوران راهنمایی, اگر, اتوبوس, تنها یک بار می آید هر 20 دقیقه. می کند که وزن در این اماکن’ درخواست تجدید نظر ؟

هرلی: این ایده که شما می توانید نقل مکان راه خود را از مشکل این است که نادرست است. انواع شهرنشین مناطق دوران سخت پیش رو است. من فکر نمی کنم که هر گونه عقب نشینی به نوعی از شاعرانه جایی که نمی خواهید به تحت تاثیر این بحران اقتصادی است.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی: TBD در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>