ویل فرل و جولیا لوئیس-دریفوس تعمیرشده یک سوئدی کلاسیک. در اینجا چگونه آن را اشتباه رفت.


Julia Louis-Dreyfus and Will Ferrell, miserable, in parkas.

جولیا لوئیس-دریفوس و Will Ferrell تعمیرشده یک سوئدی کلاسیک.

Searchlight Pictures

“تراژدی” مل بروکس گفت: “اگر من قطع انگشت من. کمدی است که اگر من در راه رفتن باز فاضلاب و می میرند.” به عبارت دیگر آیا چیزی خنده دار است یا دردناک می تواند یک ماده از چشم انداز. در تطبیق Ruben Östlund را سوئدی کمدی نیروی Majeure برای مخاطبان آمریکایی, مدیران, Nat Faxon و جیم راش نیست فقط ترجمه این گفت و گو اما تغییر تمرکز و در انجام این کار آنها را تغییر داده اید آن را از یک فیلم است که به شدت خنده دار به یکی که فقط دردناک است. قضیه همان باقی می ماند (به عنوان انجام برخی از عکس): یک زن و شوهر را به فرزندان خود در تعطیلات اسکی که در آن ناهار دلپذیر با مشخصات دامنه مختل شده است با آنچه به نظر می رسد در بهمن barreling راست به سمت آنها. هنگامی که پودر پاک هر کس آسیبی نرساند اما از هیچ جا یافت می شود داشتن رها شده و خانواده اش را در یک لحظه از مارمولک-مغز وحشت. او سپس صرف بقیه فیلم در تلاش برای آن را تشکیل می دهند ازدواج او و احترام فرزندان خود را حلق آویز پیوسته چیز ساییده شده موضوع.

نیروی Majeure مراکز شوهر که کتک مردانگی این است که ذاتا طنز. اما سراشیبیهای بازسازی شیفت به, همسر, در اینجا به نام بیلی و با بازی جولیا لوئیس-دریفوس و از نقطه نظر ناراحتی است احتمال بیشتری برای گرفتن در گلو خود را. روشن است حتی قبل از بهمن که ازدواج خود را به پیت (ویل فرل) در شکل بزرگ است. زمانی که آنها می رسند آلپ رفت و آمد مکرر است که به نظر می رسد گرا در درجه اول نسبت به بزرگسالان مجرد و زوج های بدون فرزند او در حال حاضر در خلق و خوی ناپاک و پاسخ او این است که عمل به عنوان اگر آنها در حال حاضر با داشتن یک زمان بزرگ در امیدوار است که آن را در نهایت گرفتن. او مصمم است که تعطیلات خود را می تواند و یا حداقل می تواند نگاه ها را به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان یک همکار خود را Zach (ژاک جنگل) و خود Instagram-مسلط به دختر, Rosie (Zoë چائو) به نظر می رسد بهره گیری از زیر نویس با چیزهایی مثل “#noagenda.” (Billie نشان می دهد آنها با استفاده از “هشتگ #nohashtags.”) و هنگامی که واقعیت می افتد کوتاه او خلوت به گوشی های هوشمند خود مخفی شده در حمام به طوری که Billie نمی گرفتن او رخنه زمان روی صفحه نمایش.

بهمن ترک باز کردن شکاف در Billie و پیت ازدواج به خصوص از آنجایی که او حتی نمی تواند خود را به اعتراف به آنچه اتفاق افتاده است. پس از مقابله با او و شوهرش مانند مشت زدن, ژلاتین, Billie پیاده روی خانواده به رفت و آمد مکرر امنیت عمومی دفتر به ثبت نام کردند. اما زبر و خشن وایکینگ که شکایت خود را (Kristofer Hivju که ژاک جنگل’ نقش در نیروی Majeure) اصرار تجربه وحشتناک به کار گرفته شد “کاملا” و این که آمریکایی ها نیاز به دریافت بیش از غرایز خود را تهدید به طرح دعوی در دادگاه در هر زمان آنها کبود خود را در تنیس. این یکی از چند بار فیلم را به ارمغان می آورد فرهنگ-clash عنصر به جلو و آن را باید به یک لحظه برای همسران به پیوند با هم در شور ناسیونالیستی اگر هیچ چیز دیگری. اما او پشت پایین می روم او را به تنهایی و در عین حال دوباره خشم خود را افزایش برای پر کردن جای خالی او سکوت است.

این بازسازی تغییر تمرکز و در انجام آن را تبدیل به یک فیلم است که به شدت خنده دار به یکی که فقط دردناک است.

لوئیس-دریفوس بود یک تهیه کننده اجرایی از سراشیبیکه نوشته Faxon و راش به عنوان به خوبی به عنوان جانشینی خالق جسی آرمسترانگو یک نیروی محرکه بازسازی و آن را سخت برای دیدن آنچه که او را به خود جلب کرد به آن. نهفته نا امیدی است که مستقیما در wheelhouse و او نشان داد در کافی گفت که با توجه به بوم یکی از ویژگی های فیلم های او می تواند آن را مخلوط با یک جریان ثابت از سودا. اما در طول فیلم است که جریان تبدیل به سرکه و پایان تلخی است که همه شما می توانید طعم و مزه. این فیلم در مورد دو نفر که عاشق یکدیگر دچار دست انداز در جاده ها است. این فیلم در مورد افرادی که باید تقسیم تا چندی پیش محدود هم به دلیل شروع بیش از خواهد بود بیش از حد مشکل است. در یک تلهسییژ سوار هنگامی که آن را فقط دو نفر از آنها را روزی می گوید Billie که اگر دوست پسر خود را که به او می رفته در فلش بدون سؤال و بدون انتظار در اطراف برای عذرخواهی. “چند سالته؟” Billie او می پرسد و روزی پاسخ “30.” که پایان این گفتگو.

تاپیک مستقیم جلوتر درام ساخته شود تا از این وضعیت (حتی اگر جولیا Loktev را که غریب سیاره در حال حاضر در حال انجام) اما در سراشیبی بیش از حد اغلب نمایشنامه مثل یک انقباض غیر ارادی ماهیچه کمدی که همه انقباض غیر ارادی ماهیچه. آن را نه تنها ناراحت کننده; آن را ناخوشایند است. یک فیلم بود که حتی بیشتر مستقیما در Billie طرف حداقل ممکن است قادر به تولید برخی از خشم برحق اما هر یک بار در در حالی که این یکی از ریش به moping با پیت هر کس امیدوار است که او را در نهایت به مناسبت افزایش یابد تا زمانی که شما شروع به احساس می کنید که او به هدر رفتن زندگی خود را بیش از حد. بیلی و پیت ممکن است گیر با یکدیگر اما هیچ دلیلی ما باید به چسبیدن به اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی