آن را خنده دار اگر Houston Astros برنده 2020 جهان سری?


HOUSTON, TEXAS - OCTOBER 19: Alex Bregman #2 of the Houston Astros celebrates with his teammates in the locker room following his team 6-4 win against the New York Yankees in game six of the American League Championship Series at Minute Maid Park on October 19, 2019 in Houston, Texas. (Photo by Elsa/Getty Images)

آیا این را می خنده ؟

السا/گتی ایماژ

هوستون آستروس’ ثبت نام-سرقت رسوایی یک کمی از همه چیز. Trashcans. Half-hearted عذر خواهی. زنگ های مربوط به تئوری های توطئه است. تهدید به خشونت است. مطمئن شوید که آن را به یک سوختگی در بیس بال را ترک خواهد کرد و نتایج 2017 سری جهانی در شک و تردید برای همیشه, اما آن را نیز باعث می شود برای یک خیلی خنده دار قطار خراب است.

من درک می کنم که چرا برخی از افراد ممکن است مقاومت در برابر دیدن طنز در تمام این. آستروس steamrolled از طریق لیگ آمریکا در طول نیمه دوم دهه قبل; موفقیت خود را به طور مستقیم تحت تاثیر تیم های رقیب و تغییر مدار از بازیکنان حرفه. ما هرگز نمی دانید تا چه حد کامل که هوستون از آن بهره برده نشانه-سرقت طرح—تا حدودی به دلیل آن را به یک درهم ظروف سرباز یا مسافر از hypotheticals بلکه به خاطر لیگ اصلی بیس بال و دست و پا چلفتی تلاش برای کنترل ذرات تولید شده یک پشته از متناقض اطلاعات obfuscations و دقیقا صفر مجازات برای بازیکنان درگیر.

انتخاب شریک مطبوعات عناوین از دو ماه گذشته نشان می دهد که چقدر مسخره رسوایی تبدیل شده است. حتی بیشتر اندازه گیری و موقر ارزیابی از وضعیت نمی تواند پنهان کردن آن روزافزون پوچی. وجود دارد می آید یک نقطه هنگامی که تنها راه چاره این است که به خنده.

• “جنگ از کلمات در Astros رسوایی در حال حاضر شامل جزئی تو”

• “مانفرد معذرت خواهی برای تماس WS جایزه یک قطعه فلز’ ”

• “بریوز’ Blackburn: هر کس در Astros ‘سزاوار ضرب و شتم’ ”

• “Astros نام محروم توسط لیگ کوچک در نزدیکی Williamsport”

• “مانفرد: تحمل Beanballs در پی Astros “کلاهبرداری”

• “Bregman می شود 7هفتم Astros بازیکن برخورد با زمین در 5 بازی”

همه چیز ممکن است به حالت عادی بازگشت اما آستروس نیست ساخته شده است به دزدکی به دور است. لیگ پانتومیم خائنانی هستند پیش بینی شده برای برنده شدن نزدیک به 100 بازی در این فصل و تسخیر خود بدست آورد. تفکر در مورد این سناریو ممکن است, من نمی تواند کمک کند اما عقده روحی یک سوال:

آن را خنده دار اگر Houston Astros برنده 2020 جهان سری?

این نتیجه مانفرد و MLB خواهد حداقل خواهم برای دیدن است که کمک می کند تا خود را مورد خنده دار بودن. آن را نیز به شرح زیر Wile E. Coyote الگوی فاجعه طنز. این به اندازه کافی برای او را به سقوط کردن صخره. امن نیز باید له او … سپس او را به باز کردن امن از داخل و ظهور accordionlike از تخریب. اما چه کسی است که کایوتی اینجا ؟

“همه خنده دار نتایج اینجا را شامل آستروس شکست.” — سام میلر از ESPN

برای بهتر پیش بینی این سناریو من ایمیل فرستاده برخی از امریکا بهترین بیس بال نویسندگان برای افکار خود را بر روی این موضوع.

“من نمی توانم پاسخ به این که آیا این امر می تواند خنده دار یا نه و من واقعا نمی دانم که چگونه به در نظر است که” بیل جیمز پدر sabermetrics به من می گوید. ما ممکن است پیدا کردن پاسخ آمده نوامبر ، “یک مسئله کلیدی این است که آیا Astros با سرقت آیات به دست اورد بزرگ و معنی دار استفاده, و یا اینکه آیا آنها به دست آوردن کوچک و نسبتا ناچیز ، بسیاری از افراد ظاهرا بر این باورند که سابق. من فکر می کنم آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که آن دومی—کوچک بسیار ناچیز مزیت است. اگر درست است پس آن را غیر محتمل است که آستروس وجود دارد خواهد بود در جایی در نزدیکی در پایان فصل است.”

ESPN سام میلر معتقد است که Astros’ مسلم استعداد را ندارد برای بزرگ کمدی. “این در حال حاضر بهترین تیم در لیگ آمریکا یکی از بهترین از همه-و هنگامی که آنها تصمیم به تقلب آنها کاملا قابل پیش بینی آلاینده, ورزش, بالاترین دستاورد,” او می گوید. “اگر آنها برنده سری جهانی آن خواهید بود کمتر که خیلی پوچ!’ از ‘چگونه آزار دهنده است.’ ”

“مطمئن شوید که وجود خواهد داشت برخی از تیره طنز در آستروس برنده شدن آن و وجود دارد خواهد بود برخی از لذت واقعی برای من است که در آن می توانید یک سری جهانی برای گرد و خاکی بیکر—اما فراتر از آن است که من نمی خواهد می گویند ‘خنده دار’ به ذهن می آید” ورزشی جو Posnanski می گوید. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم پیدا کردن آن را خنده دار زمانی که میهن پرستان را برنده سوپر کاسه با وجود این بسیاری از مجادلات و طوفان خشم است که در اطراف آنها. گمان می کنم پرستان و طرفداران آن را پیدا کنید خنده دار است. من فکر می کنم Astros طرفداران را پیدا خواهد کرد آن را خنده دار در صورتی که پیروزی از آن همه است.”

رینگر بن لیندنبرگ باعث می شود مشابه استدلال. “آستروس برنده سری جهانی خواهد ما را وادار به بحث در مورد آن و relitigate کمبود بازیکن تعلیق همه را دوباره و دوباره,” او می گوید. “هیچ یک دیگر از Astros طرفداران را بسیار لذت در دیدن برخی از همین بازیکنان که فریب خورده در سال 2017, جشن دوباره و در تمام احتمال, تبریک خود را در لغزش به متنفر و شک.”

هوستون رفتار در این وضعیت فرضی باید در نظر گرفته شود اما میلر مختلف پیش بینی برای چگونه آنها عمل می کنند. “حتی اگر در چکیده آن می تواند خنده دار بر روی هر یک از بدبینانه یا جدا عاطفی سطح آستروس را در sap آن را از آن طنز,” او می گوید. “[M]y حدس می زنم این است که اگر آستروس واقعا موفق در این سال ما را ببینید و آنها را حتی بیشتر فروتن در مورد 2017 و شرمندگی. آن است که اغلب بسیار ساده تر به عمل فروتن زمانی که شما احساس می کنید مانند شما تایید شده است.”

می تواند یک هوستون پیروزی عطف به ماسبق را رسوایی کمتر سرگرم کننده? “اگر آستروس پیروزی در این سال ممکن است آن را در سال 2017 عنوان نگاه کمتر نامشروع می گوید:” لیندنبرگ. “اگر آستروس آمده در چند نوبت برنده شدن یا در واقع پیروزی در دو سال زمانی که آنها را فریب داد (تا آنجا که ما می دانیم), آن را سخت برای رد این ایده که آنها فقط بهترین تیم تمام همراه با یا بدون نشانه سرقت.”

“اگر آنها [برنده سری جهانی] یک کل بسیاری از مردم خواهد بود علامت و یا به طور کامل خاموش” Posnanski می گوید. “وجود خواهد داشت بسیاری از کسانی که فکر می کنم آنها فقط کشف یک راه جدید برای تقلب. من حدس می زنم طنز خواهد شد که در چشم بیننده است.”

“[I]t را نه به عنوان بسیار سرگرم کننده که پاشنه پا می شود آخرین خنده” لیندنبرگ می افزاید. و یا به عنوان میلر آن قرار می دهد: “همه از خنده دار نتایج اینجا را شامل آستروس شکست.”

وجود دارد حداقل یک بازی بیس بال, luminary که مخالف است. “خنده دار است نه به اندازه کافی قوی صفت برای توصیف شوق و شعف که امدن,” ESPN نویس جف Passan می گوید. “عصبانی بازیکنان. کبود طرفداران. اجتماعی-رسانه meltdowns. Randos فحش خاموش ورزش برای همیشه لطفا برای. اخلاق در تلاش برای توضیح آنچه این می گوید در مورد امریکا. به عنوان کسی که قدردانی ورزشی هرج و مرج و هرج و مرج است و هیچ خاص میل به هر تیم من رغبت بسیار فکر کردم.”

آماده شدن برای تاثیر آقای کایوتی.

گوش دادن به یک قسمت از تخته سنگ های ورزشی پادکست قطع کردن و گوش دادن است که ویژگی های یک بخش در مورد خرید اینترنتی از آستروس رسوایی در پلیر زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>