خواهد Merriam-webster’s آینده تعریف از “نژاد پرستی” انقلابی تبعیض قانون ؟


A protester wears a protective face covering with the slogan "Racism is a Virus" written on the fabric as he listens to speeches at a gathering in support of the Black Lives Matter movement at Marble Arch in London on July 5, 2020.
نژادپرستی یک تعریف فرهنگ لغت.
جاستین Tallis/گتی ایماژ

تا همین اواخر اتهامات نژادپرستی در حوزه عمومی باید عمل مانند اتهام قتل درجه اول را در دادگاه قانون—به منظور ایجاد چنین اتهام رسانه های جریان اصلی اغلب خواستار اثبات ادعایی نژادپرستانه را قصد. تعاریف فرهنگ لغت به مدت طولانی دنبال این blinkered نظر از نژاد پرستی. برای چند دهه, Merriam-webster’s ورود توصیف نژادپرستی به عنوان یک “باور” از برتری نژادی و یا یک برنامه طراحی شده برای قرار دادن که اعتقاد به عمل است. زیرا بسیاری از مردم و برخی از قضات—درمان تعاریف فرهنگ لغت به عنوان اگر آنها قانونی نسخه اتهام نژادپرستی مورد نیاز اثبات قصد: هدفمند نژاد-بر اساس اختلاف در رفتار و یا در نتیجه. بدون آن که اتهام نمی چسبد.

این چارچوب قانونی برای در نظر گرفتن تبعیض نژادی تا حد زیادی تکرار واژه نامه باریک را در نژاد پرستی. قصد نیاز بود و حتی نوشته شده به دادگاه عالی قانون اساسی در مورد قانون. و در حالی که دادگاه به رسمیت شناخته شده در Griggs v. دوک قدرت که حقوق مدنی قانون “proscribe[d] نه تنها آشکار تبعیض بلکه شیوه هایی که در نمایشگاه در قالب اما تبعیض آمیز در عملیات” تاریخ که در سال 1971 حاکم اندازه گیری عمدتا توسط آن فرسایش. به عنوان محقق Ibram X. Kendi خلاصه “قصد نه نتیجه—شد ترجیح اثبات تبعیض است.” در نهایت نیاز به نشان می دهد نژادپرستانه قصد آلوده ما ابزار قانونی فقط به عنوان آن درنگ در فرهنگ لغت ما.

اما در حال حاضر این فرهنگ لغت است که در نهایت در حال تغییر است. “لازم است به بررسی نه تنها حقیقت آنچه که ما صحبت می کنند اما حقیقت این است که زبانی که ما با آن صحبت می کنند,” Audre Lorde یک بار نوشت. و به عنوان جان McWhorter به تازگی فهرست, فکر رهبران مانند Kendi منتقل کرده اند صحبت ما در اطراف نژادپرستی از گذشته در فرهنگ لغت به روز شد, تمرکز, زبان ما صحبت در مورد اثرات متفاوت از ما تعاملات اجتماعی و ساختارهای اجتماعی به جای انگیزه های بنیادی به آنها. تحت فشار قرار دادند به عمل توسط یک کمپین ایمیل از اخیر دریک دانشگاه گراد کندی میچام, Merriam-Webster ماه گذشته به رسمیت شناخته شده است که تعریف خود از نژاد پرستی است خارج از تاریخ. فرهنگ اعلام کرد در گذشته که “قصد” عنصر خواهد بود کاهش یافته و از برخی از مطالب را بهتر به جای اشاره به “تبعیض نژادی و همراه با سیستمیک ظلم و ستم.” حمایت در حال حاضر با اقتدار یک فرهنگ لغت, مرجع, ما می توانیم به راحتی اعلام کرد که یک سیاست یا پارادایم نژادپرست است اگر آن را به طور نامتناسبی مختلف, سیاه, بدن, معافیت های سیاه و سفید, خانواده, و یا dims سیاه آتی.

برای فرهنگنويسان, این تغییر ممکن است به نظر می رسد افزایشی—یک نیشگون گرفتن و کشیدن را یک بار-کمتر-استفاده مشترک به جلو به این منظور که بازتاب گسترده, مدرن, گفت و گو است. اما به یک وکیل انداختن روانی-دولت عنصر از چک لیست های مورد نیاز از اثبات است که یک دریا را تغییر دهید. آن را عمیقا تحت تاثیر قرار چگونه نقض می تواند مفهوم و ثابت—و همچنین انواع داروهای است که می تواند گردد برای جبران ضرر.

از طریق تصویر در نظر بگیرید موازی تاریخچه محیط زیست. زیر رهبری از تلاش های محبوب مانند راشل کارسون را خاموش بهارگذشت از کنترل آلودگی قوانین مانند قانون هوای پاک و آب پاک عمل در دهه 1970 کمک کرد علامت مشابه تغییر در مفهوم حفاظت از محیط زیست. گفتگو در مورد محیط زیست مضرات نقل مکان کرد به دور از “چه کسی چه چیزی به چه کسی” چارچوب و به سمت یک مسئولیت سخت برنامه که روت تمرکز خود را بر مضر انجام. البته آب و هوا عمل می کند هنوز هم جرم دانستن نقض و بنابراین هنوز هم به حضور بیشتر عمدی جرایم زیست محیطی—زباله بشکه و یا تخلیه مخازن در تاریکی شب. اما این قوانین نیز عمدتا تنظیم رفتار در یک مسئولیت سخت و اساس حضور در به طور مستقیم به عواقب ناشی از فعالیت های مضر در زبان اجازه الزامات و محدودیت تولید گازهای گلخانه ای.

این مفهومی تغییر اعطا حداقل سه مزیت متمایز برای کسانی که علاقه مند به همکاری برای حفاظت از محیط زیست و حقوق محیط زیست. اولین مضر انجام می شود بسیار ساده تر برای اثبات هر دو در دادگاه و دادگاه افکار عمومی هنگامی که شما لازم نیست برای نشان دادن قصد. دادستان نمی نیاز به نشان می دهد که تسهیلات اپراتورهای معنای به انتشار سموم را در اطراف منطقه—تنها که آنها انجام داد. و طرفداران با هدف محدود کردن استفاده از کیسه های پلاستیکی نه باید ثابت کند که مصرف کنندگان به معنای به خفه کردن لاک پشت های دریایی که آنها مواد غذایی در واحد-استفاده از کیسه های آن را به اندازه کافی بود که کیف را به بازیگران این اقدام به عنوان اجتماعی داشته.

برای سفید امریکا تداوم نژادپرستانه پارادایم است مانند مصرف کیسه های پلاستیکی در فروشگاه مواد غذایی—شما تقریبا قطعا آن را انجام دهد و شما احتمالا نمی توانید برای نام آن اغلب. درک درستی از نژاد پرستی است که اجازه می دهد تا برای مسئولیت سخت برنامه می تواند کمک به دامن دفاعی ذکراست که آفت بحث در اطراف نژادپرستی و به تعقیب قطع: برخی از چیزهایی که در حال مضر که آیا شما به معنای آنها می شود یا نه—این که آیا آن را چگونه شما سوال بپرسید هنگامی که مصاحبه با متقاضیان کار و یا جایی که شما تصمیم به قرار دادن کودک خود را از طریق مدرسه. توسط sidelining این موضوع حساس از قصد آن است که آسان تر برای مردم به رسمیت شناختن نقش خود را در سیستم های که در حال تثبیت گرفتار و مضر است.

دوم تمرکز بر پیامدهای باعث می شود آن را آسان تر برای دیدن جمع خود تاثیر است. کهن روز دادخواهی زیست محیطی با تمرکز بر اثرات به افراد که به معنای اثبات یک مورد با تشخیص های پزشکی و ایجاد تقریبی باعث می شود. طرفین دعوا به دنبال تسکین را برای ردیابی مولکول خاص سم از یک عملیات شرکت به یکی از ساکنان خون—و پس از آن نشان می دهد که سم نی که شکست ساکن دفاع ایمنی بدن. ما در حال حاضر آزاد از همیشه نیاز به نشان می دهد که خاص تولید گازهای گلخانه ای ناشی از خاص بیماری است. می توان آن را به اندازه کافی نشان می دهد که آلودگی بار نزدیکی جوامع افزایش یافته و غیر قابل تحمل—خطرات به سلامت خود و رفاه.

به طور مشابه, مضرات سیستمیک یا نژادپرستی نهادی می تواند کوچک به نظر می رسد هنگامی که گرفته شده در یک زمان—تاخیر مجوز یک رد وام—اما با یک سخت-مسئولیت زبان از نژاد پرستی, ما می توانیم مجموع اثرات به آدرس نگرانی از این سیستم به عنوان یک کل. یک هزار مقاله کاهش نباید نیاز به یک هزار پرونده های حقوقی و یا یک هزار جداگانه شکایت. ضد نژادپرستی طرفداران طولانی تلاش برای اهرم اثرات سیستمیک به پیروزی اصلاحات سیستمیک. در حال حاضر شاید زبان ما را بهتر منعکس کننده بینش و فوریت پیام خود را. ما می توانیم به عنوان مثال بهتر دیدن معضل نژادپرستانه و خشونت پلیس به عنوان یک بحران بهداشت عمومی و جمع اوری ابزار اپیدمیولوژی بررسی اصلاحات تلاش. در واقع جدا کردن نژاد پرستی را از یک بازیگر کمک می کند که چگونه تاکید نژادپرستی خود را—و نه فقط خشونت پلیس—یک بحران حمله پی در پی در هر جنبه ای از چشم انداز است.

در نهایت این تغییر به دور از قصد و نسبت به نتیجه نمایانگر آن است که این کار بدون پایان. این کنترل آلودگی اساسنامه قرار داده و ارزیابی ریسک در دست کارشناسان و قوانین قرار دادن یک جدول زمانی در reevaluating این خطرات در پرتو شواهد جدید. به عنوان با ایمنی مواد شیمیایی مقررات مطالعه نژادپرستی پیشرفت شواهد مانت و چه هنگامی که به نظر می رسید کم خطر برای جوامع بعدا ممکن است نشان یک تهدید غیر قابل تحمل. مانند حفاظت از محیط زیست مدنی و برابری است که به معنی بیش از یک پایان بیانیه ای از هوشیاری به جای شرح شرایط.

قبل از راشل کارسون منتشر بهار خاموشلانگ آیلند مالکان نمی تواند متقاعد کردن دادگاه برای جلوگیری دولت از درمان مالکیت خصوصی با DDT. در دهه های پس از, مکان عمومی, نگرانی برای آلودگی و ساز و کارهای قانونی برای مقابله با آن تکامل یافته اند در کنار یکدیگر قابل ملاحظه ای است. Merriam-webster’s آینده اصلاح تعریف نژاد پرستی را نشان می دهد کارسون-مانند قدرت است که صداهایی مانند Kimberlé Crenshaw و Ibram Kendi را در اختیار داشت در ضد نژادپرستی گفتگو. که دلیلی برای خوشبینی محتاطانه. در اینجا به این امید که با اعتبار زبان خود را راهنمایی گفتگو در اتاق و کلاس های درس—و شاید دادگاه—در دهه های آینده.

گلزنی خود نویسنده و نباید نسبت به کارفرمای خود و یا مشتریان خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>