خواهد تظاهرات علیه خشونت پلیس بود COVID-19 “superspreader” حوادث ؟

اپیدیولوژی را مطرح کرد که تظاهرات علیه خشونت پلیس گسترده ملت در پی مرگ جورج فلوید ممکن است یک “سوپر-superspreader” رویداد.

“من بسیار نگران” دکتر آلبرت Ko, گروه صندلی و استاد اپیدمیولوژی و پزشکی در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی گفت: سالن در یک مصاحبه.

تبلیغات:

“نگرانی اینجا است که یک superspreader فوق العاده-superspreader,” او گفت: با اشاره به حوادث است که در آن یک فرد در مجاورت نزدیک به دیگران می تواند آلوده ده.

“ما در ارتباط COVID superspreaders با جمع تنظیمات مانند کلیساها بسته بندی گوشت می آمد گیاهان خانه های سالمندان که در آن فرد-به-فرد تماس مکان افراد در معرض خطر” Ko اضافه شده است. “این اعتراضات قطعا جمع تنظیمات و آنها اتفاق می افتد در سراسر کشور است.”

وجود دارد یکی کاهش عامل دکتر متی مینا استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه گفت.

تبلیغات:

“یکی کاهش عوامل آنها در خارج” مینا گفت: در یک شنبه تماس را فشار دهید. “راه جریان هوا توزیع شده است در خارج از منزل کمک می کند تا جلوگیری از ویروسی شدن طولانی در متمرکز تکه.”

یکی دیگر از چیز خوب? ماسک صورت.

“فضای باز را کاهش می دهد خطر اما شما ببینید مردم جمع آوری نزدیک به هم” Ko اضافه شده است. “و ما می دانیم که فریاد شعار هر طرح نیز افزایش می دهد خطر است. بنابراین آن را خوب است برای دیدن است که بسیاری از این افراد با پوشیدن ماسک.”

تبلیغات:

اگر نقاط در ایالات متحده آمریکا را خاموش منحنی برخی هنوز نمایشگاه شروع مطالعه انتقال است که می تواند آتش گرفتن در tinderbox از یک بسته بندی شده, تظاهرات, Ko گفت.

“به تازگی آنها آزمایش یک نمونه تصادفی از مردم در بوستون و 2.3 درصد مثبت” او گفت:. “بنابراین شما می توانید تصور کنید چه اتفاق می افتد اگر شما 100 نفر نزدیک به هم و دو نفر از آنها مثبت است. مردم صرف ساعت های بسیاری دارد بسیاری از مخاطبین بنابراین شما ممکن است مقدار زیادی از انتقال است.”

تبلیغات:

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد 28,692 موارد جدید در سراسر کشور — ترین مقاله اشاره کرده است پس ممکن است 2 در آن در حال اجرا و تحلیل از دولت رسمی و داده های محلی است.

چون coronavirus یک جوجه کشی نرخ تا دو هفته این موج خاصی ظاهر می شود یک هفته پس از جنبش اعتراضی گسترش از ساحل به ساحل — به احتمال زیاد با توجه به این تظاهرات به تنهایی.

در نیمه ماه مه متحده در سراسر کشور آغاز شد بازگشایی اقتصاد خود را به صورت جدی. کارشناسان بهداشت عمومی به مدت طولانی هشدار داد که ما باید انتظار اعداد به افزایش به عنوان مردم شروع به بسیج و معاشرت.

تبلیغات:

“ما یاد گرفتیم از جزیره هوکایدو در ژاپن که در آن آنها واقعا یک کار خوب از کنترل فاز اولیه از شیوع” باب Bednarczyk استادیار جهانی بهداشت و اپیدمیولوژی در دانشگاه اموری در آتلانتا گفت NPR ماه گذشته.

موارد و مرگ و میر رسید در موج دوم در هوکایدو و جزیره بود پشت در مستند 26 روز بعد.

“این نگرانی که ما در حال حاضر” Bednarczyk گفت.

تبلیغات:

در واقع برخی از اولین امتیاز داده که نشان می دهد این خطر در ایالات متحده در آمد از اعتراضات اجتماعی فاصله اقدامات رهبری گروه های جناح راست در کشورهای در سراسر کشور که می خواستم فرمانداران اجازه می دهد تا آنها را به موهایشان و قایقرانی رفتن دوباره.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer یک دموکرات گفته معاون رئیس جمهور مایک پنس یک جمهوری خواه در یک ضبط مکالمات تلفن که تظاهر کنندگان که فرود در دولت و کنگره آمریکا در اواخر ماه آوریل به تقاضای دولت بازگشایی حال گسترش عفونت به مناطق روستایی که در آن زندگی می کنند.

“ما را دیده اند از اولیه اعتراضات در اینجا این است که ما باید COVID-19 كردن در مناطق روستایی کشور ما از آن مردم در سفر” Whitmer عزاداری پنس.

“رفتار ما در حال دیدن در تظاهرات حمل خطر عفونت” دکتر راب Davidson, اورژانس مراقبت پزشک و مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر گفت. دیویدسون با اشاره به این که ضد قفل تظاهر کنندگان در تظاهرات در میشیگان و ویسکانسین و کشورهای دیگر نمی پوشیدن ماسک.

تبلیغات:

“ما می توانید ببینید معترضان در حال رفتن از یک بسیار متمرکز رویداد و پس از آن به طور گسترده ای پراکنده,” Davidson گفت: ادعای حمایت کردن با تلفن همراه داده های GPS.

اما محافظه کاران در حال حاضر گریه نفاق به مقامات بهداشت عمومی که یک بار محکوم به مستند تظاهرات ناگهان منتقل پیام خود را بیش از آخر هفته.

“نشان دادن همبستگی برای جورج فلوید, مهم است که به بیان است که” Ko, از دانشگاه ییل عمومی دانشکده بهداشت گفت: سالن. “اما نگرانی ما در مورد این ویروس نیز به خصوص در آسیب پذیر جامعه هستند که نه تنها درد و رنج به دلیل جورج فلوید و خشونت پلیس اما این ویروس به عنوان به خوبی.”

Ko با اشاره به های اخیر دانشگاه ایندیانا نظرسنجی که در بر داشت که حدود 3 درصد از ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. شيوع در جوامع رنگ بود دو بار به عنوان بالا به او اشاره کرد.

تبلیغات:

فلوید خود را تا به حال تست مثبت برای COVID-19 آوریل 3 و پس از ذبح گرد و خاک هم آمد مثبت است.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که جامعه تصمیم می گیرد در زمان های مختلف هستند و مهم تر از دیگر ظاهر چیزهای مهم” مینا از دانشگاه هاروارد گفت.

“کنترل این ویروس شده است بسیار مهم است اما راه ما کنترل این ویروس است و عواملی از اعتراضات — این یک سوال متفاوت,” او اضافه شده است. “جامعه تصمیم گیری در این زمان مهم است که برای به دست گرفتن این لحظه است.”

به نظر می رسد رئیس جمهور موافقم.

تبلیغات:

“فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مارس 1. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>