را به مدارس باز می شود ؟ پشت که بی جواب سوال نهفته است یک فاجعه ملی

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد اینکه آیا آن را بی خطر و یا عملی به ارسال میلیون ها نفر از آمریکایی کودکان و نوجوانان بازگشت به مدرسه برای سقوط کوتاه مدت است که در برخی مناطق آغاز می شود در بیش از یک ماه: هیچ چیز.

پدر و مادر و معلمان و مدیران مدرسه و مقامات منتخب هستند — منظور من خود را انتخاب کنید کلیشه: ما در حال از دست داد. (من به مدرسه پدر و مادر در شهر نیویورک بنابراین من با اول شخص جمع.) ما سرگردان در بیابان بدون یک نقشه که تاریکی می افتد یا شاید تلاش برای پیدا کردن نامرئی سوزن در سوزاندن انبار کاه است که تهدید به مجموعه ای از کل انبار در آتش است. به عنوان رابین کوگان یک پرستار مدرسه در Camden, نیوجرسی, نیویورک تایمز گفت: “این احساس که ما در حال بازی رولت روسی با بچه های ما و کارکنان ما است.”

تبلیغات:

او راست: این یک “شکارچی گوزن”به سبک بازی رولت روسی بازی blindfolded تحت شرایط هرج و مرج کامل. دلایل خود را دارند که البته به طور کامل خود علاقه مند و ضعیف فکر کردن رئیس جمهور تهمت و بتسی DeVos خود دیکنز-تبه وزیر آموزش و پرورش در حال هل دادن تمام مدارس دولتی و خصوصی برای باز کردن تمام راه را برای همه دانش آموزان پنج روز در هفته است. مانند هر دیگر Trumpian استراتژی مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس که کار نمی کنند و یک ایده وحشتناک است. خود را تنها منجی است که دولت فدرال نقش تنها یک نقش جزئی در مدیریت آموزش و پرورش عمومی است که یکی از آن چیزهایی که بسیاری از لیبرال ها و زاری در مطلب “عادی” است و باید سپاسگزار در حال حاضر.

یکی از بزرگ ironies از این وضعیت دردناک است که بسیاری از کسانی که لیبرال ها به صورت قابل فهم و از بسیاری جهات قابل تحسین دلایل نیز مشتاق به دیدن بازگشایی مدارس — و قرار دادن خود را در آینه خنده دار موقعیت اصرار ما نه رد بد Trumpian طرح فقط به این دلیل آن را بد Trumpian طرح پیشنهادی به معنای واقعی کلمه بدترین مردم همیشه. و اجازه دهید توافق در برخی از مسائل در اینجا.

آن بهتر خواهد بود برای سلامت جسمی و روانی و فکری تقریبا همه کودکان برای آنها در مدرسه است. به هر سختی بچه ها را می برد در خانه نشسته و در حال مبارزه با “آموزش آنلاین” مدل که تقریبا به طور کامل خورد — و برای بسیاری از کودکان و نوجوانان به ویژه کسانی که با نیازهای ویژه و کسانی که در خانواده های کم درآمد و یا خانواده های مهاجر, آنلاین, آموزش کار نکرده. همه در همه ،

تبلیغات:

به حالت آشکار: افرادی مثل من یا مثل من همکار سابق میشل گلدبرگ برجسته صدا در “مدارس باید بازگشایی” کر — معنی طبقه متوسط پدر و مادر با منابع و گزینه های — نه تحمل فشار از این فاجعه است. آن شخص برای ما بیش از حد, اما یک راه یا دیگری, بچه های من و میشل خوب خواهد بود. (ما نمی دانیم جزئیات “OK” در حال حاضر که ناراحت است اما هر چه.) نگه داشتن بچه ها از مدرسه قرار می دهد ناپایدار بار در تمام خانواده های شاغل, اما به خصوص در طبقه کارگر و یا خانواده های فقیر و جوامع از رنگ. و این بار نامتناسب می افتد در زنان موثر بر توانایی خود را برای ایجاد یک زندگی تحصیل و یا ایجاد فرصت های شغلی.

همه درست است و ویرانگر و غم انگیز است. اما که در سمت چپ-لیبرال اجتماعی-نظریه جهان بینی است که دقیقا همان چیزی است منجر شهردار نیویورک, بیل د Blasio به تاخیر در بسته شدن این شهرستان در مدارس عمومی در ماه مارس تصمیم گیری است که کاملا موجه هزینه هزاران نفر از زندگی است. این محور بسیار از نیویورک تایمز پوشش این موضوع که خم سخت در گزاره — دوباره یک دفاع و قابل فهم یک که عمومی آموزش و پرورش یک عنصر بنیادی از هر گونه عدالت اجتماعی در دستور کار. این سوخت یکی از مضحک ترین زمان ویرایش در این موسسه مشکل تاریخ اخیر که از آغاز به کار خود اعلام کرد که “آمریکایی کودکان نیاز عمومی مدارس برای بازگشایی در پاییز” و نتیجه گرفت با اعتراف به این که احتمالا نمی خواهد و نمی تواند اتفاق می افتد در هر مقیاس بزرگ است.

اگر شما شده است انتظار پس از بند اول به من اطلاع که در واقع ما می دانیم که بطور قابل توجهی بیشتر از “هیچ چیز” وجود دارد و آن را نسبتا شواهد قوی که کودکان نمی توان به راحتی گرفتن coronavirus تمایل به مریض اگر آنها آن را گرفتن و به نظر نمی رسد به گسترش آن به دیگران — با تشکر از شما و بله درست است. (وقتی که می آید به مدرسه بچه ها این تصویر به هیچ وجه نزدیک به عنوان روشن است.) اما صادقانه میگویم که استدلال — مانند “مدارس دولتی مرکزی به دموکراسی” استدلال — احساس می کند مانند یک مماس موضوع در حال حاضر یک مثال کلاسیک از لیبرال تمایل به compartmentalize و جلوگیری از بزرگتر سوالات.

تبلیغات:

بله مختلف کشورهای دیگر بازگشایی مدارس خود با درجه کمتر یا بیشتر از موفقیت است. که رفته خیلی خوبی در بسیاری از اروپا اگر چه هنگ کنگ و اسرائیل دو نوع مختلف از مکان تا به حال به شاتر مدارس دوباره پس از تمدید شیوع است. اما هیچ کشور دیگریدر هر نقطه از جهان تلاش است تا انجام باور نکردنی چیز احمقانه ایالات متحده آمریکا است که ظاهرا در مورد به انجام: بازگشایی مدارس در تکه تکه نیمه پخته: “بیایید در یک نمایش قرار داده” مد, در حالی که این بیماری همه گیر است که هنوز صعودی است و به وضوح هنوز کاکل دار و بدون هر صورت ظاهر از یک استراتژی ملی برای کنترل آن.

وجود یک نقص مرکزی در سمت چپ-لیبرال “مدارس باید باز” منطق است که واضح است ما به ندرت در مورد آن صحبت کنید. همه از این مبتنی بر این فرض اساسی است که یک نئولیبرالی “بازار” اقتصاد طبیعی است منظور از همه چیز و که راه حل های واقعی که ممکن است این وضعیت قابل کنترل برای والدین دانش آموزان, معلمان و کارفرمایان به سادگی از روی میز. نوع دیگری از جامعه ممکن است یک ملی کودک مراقبت از سیاست و مراقبت های بهداشتی ملی و سیاست در جایی که ممکن است نیاز به برخی از اورژانس تقویت اما در حال حاضر می تواند وجود دارد. آن را ممکن است اجازه مستقیم در ادامه پرداخت به پدر و مادر از سر کار به خاطر خود بچه ها در خانه هستند و یا چه جهنم, حتی به پدر و مادر که می تواند همچنان به کار از خانه اما می خواهم برای حفظ آنچه باقی مانده است از سلامت عقل خود را و گاهی اوقات گرفتن برخی از خواب.

تبلیغات:

ما به نظر می رسد در گیر یک دایره معمای که هر کس می تواند درک اما هیچ کس نمی تواند ثابت: بچه ها برای رفتن به مدرسه به دلیل پدر و مادر خود را برای رفتن به کار می کنند چرا که این تنها راهی است که جامعه می تواند احتمالا تابع — اما هیچ یک از این مسائل ممکن است در میان عظیم اضطراری برای بهداشت عمومی است که به نظر می رسد بدتر و نه بهتر به خصوص تحت یک دولت فدرال که سیاست رسمی است که در واقعیت وجود ندارد.

با توجه به تمام آن چه را در واقع اتفاق می افتد ؟ هیچ کس نمی داند اما آن را نمی شود خوب است. بسیاری از مدارس از جمله نیویورک — تا کنون بزرگترین در کشور — در حال تلاش به سنگ فرش با هم برخی از نسخه از “حاوی” و یا “ترکیبی” یادگیری که به معنی ترکیبی از محدود اجتماعی-فاصله فرد در آموزش و عمدتا فاجعه آنلاین-یادگیری آزمایش از بهار.

برخی از مناطق در خصوص سخت-آمار مناطق از جمله میامی و فینیکس, روشن ساخته اند آنها را تقریبا به طور قطع شروع سال با آموزش آنلاین تنها — و به عنوان ناکافی به عنوان است که در آموزشی, اجتماعی و روانی از نظر من نمی می توانید ببینید که چگونه آنها می تواند هر گونه انتخاب دیگر. در پالم بیچ شهرستان, رئیس جمهور اسمی محل اقامت مقامات گفته اند که تمام سال تحصیلی را احتمالا به صورت آنلاین — و اگر که یک غول فو به پروردگار Mar-a-Lago, من نمی دانم چه خواهد بود.

تبلیغات:

اما تصویر بزرگتر نیست حتی به عنوان منسجم است که به عنوان برای تلفن های موبایل. اکثر مدارس هنوز هیچ ایده که آیا آنها باز کردن درب در پاییز و یا تا چه حد, و یا اینکه آیا هر یک از آنها پرتاب-اسپاگتی-at-the-wall دانلود آموزش برنامه در واقع کار خواهد کرد. این اتحادیه معلمان در لس آنجلس دومین منطقه در کشور و یکی از بدترین همه گیری نقاط از تابستان است رسما به نام برای مدارس بسته باقی می ماند در پاییز با حمایت قاطع از عضویت در آن. با شهردار اریک Garcetti به وضوح در آستانه سفارش یکی دیگر از خاموش کردن آن به نظر می رسد بعید است که هر گونه L. A. دانش آموزان را به حضور در مدرسه در این سال است.

یک صد مایلی جنوب در سن دیگو مقامات چندی پیش با اطمینان اعلام کرد که “برنامه ریزی دقیق” توسعه یافته در مشاوره با کارشناسان بهداشت عمومی است که اجازه می دهد آنها را برای بازگشایی, تمام مدارس در پایان ماه اوت. اما که بود که در لحظه ای از کالیفرنیا غرور زمانی که دولت به نظر میرسد که اب و هوای COVID طوفان و آغاز حرکت به یک اندازه گيري بازگشایی. در طول هفته گذشته یا بیشتر سن دیگو شهرستان گزارش شده حدود 500 مورد جدید در یک روزو ده ها تن از غیر قابل کنترل “جامعه شیوع است.” این اتحادیه معلمان وجود دارد به آرامی ابراز “نگرانی” که مدرسه منطقه طرح به نظر نمی رسد شامل کلاس کوچکتر و اندازه و بهبود تهویه و یا افزایش تست ظرفیت — و این که هیچ بودجه برای هر یک از آن مسائل است.

اتحادیه های معلمان در نیویورک و شیکاگو و دیگر شهرهای بزرگ گرفته نشده روشن مواضع نشده اما امکان گسترده امتناع از بازگشت به کار به نظر می رسد بسیار واقعی است. وجود دارد در حال رشد احساسات در میان معلمان و بسیاری از اصول است که مدارس باید حتی نمی سعی کنید به بازگشایی در هر محل تا coronavirus مورد اعداد در حال کاهش است و “جامعه گسترش” است که به وضوح تحت کنترل است. در کل کشور احتمالا تنها راهرو شمال شرقی متحده که در حال حاضر واجد شرایط زیر که استاندارد — اما با توجه به تجربه وحشتناک کسانی از ما در منطقه متروپولیتن نیویورک تحمل طریق اوایل بهار بسیار وجود دارد اشتها برای مصرف در ناشناخته خطر است.

تبلیغات:

کسی که می خواهد به ایستادگی کردن در حال حاضر و به من بگویید که این بزرگترین کشور در جهان است ؟ زیرا که رفته از شدت قابل بحث به طور عینی بی رحمانه باطل. همراه با تمام استدلال متضاد و مبهم عمومی-بهداشت شواهد ما در صورت تغییر از آنچه باید به یک ساده (اگر به چالش کشیدن) سوال سیاست اجتماعی به یک فرهنگ-جنگ موضوع — از آنجا که کاملا لعنتی همه چیز را در سال 2020 آمریکا به یک فرهنگ-جنگ مسئله است. (من ایستاده بود در یک سوپر مارکت در شمال ایالت نیویورک در این آخر هفته به دنبال در پشته از آبجو کارتن در کف و متوجه شدم که آنها ارائه یک فرهنگ-جنگ موضوع: Coors نور و یا برخی از آسیا, بیش از حد-hoppy IPA با مسخره گرافیک در جعبه ؟ اگر وجود دارد یک فضای خنثی در آن جنگ آن را احتمالا Heineken — که فروخته شد.)

این واقعیت است که ما لازم نیست که کوچکترین f**king ایده چگونه به ارسال 60 میلیون به علاوه بچه آمریکایی بازگشت به مدرسه با خیال راحت در میان بدتر شدن بیماری همه گیر نیست فقط یک ناراحتی یا یک مانع برای بازگشت به اقتصادی عادی است که فقط یک چیز ما می توانیم در حال حاضر مردم و تظاهر آن به نحوی ممکن است ممکن است کمک.

این یک اجتماعی که اثرات فاجعه خواهد بود گسترده و ناشناخته. این یک تحقیر ملی یکی از بسیاری از در این دوره سریع آمریکا کاهش و یا از کار انداخت. آن را به یک غول فلش همه-کلاه نشانه کارگردانی در بزرگسالان در تمام زمینه و مقدرات و احزاب سیاسی ما اطلاع رسانی است که ما شکست خورده اند در ما مسئولیت اصلی از ایجاد بهترین گزینه های ممکن و فرصت برای کسانی که هنوز هم می شود در اینجا زمانی که ما رفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>