ویلیام Barr موافق به شهادت قبل از قضایی مجلس کمیته پس از Nadler مسائل حکم تهدید

ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر آمده است در زیر آتش از منتقدان خود را یک بار دیگر — این بار بیش شلیک دادستان فدرال جفری برمن از موقعیت خود در منطقه جنوب نیویورک. و بر طبق سیاسی را شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس در جولای 28.

سیاسی را Natasha برتراند در ژوئن 24, توییتی, “Barr را قبل از شهادت قضایی مجلس در جولای 28th, هر DOJ مطبوعات sec. Nadler آماده شده بود یک حکم.”

تبلیغات:

در اوایل این ماه قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler مقاومت کرده بود تماس به حکم بر باور این امر می تواند یک اتلاف وقت است. اما با توجه به سیاست خبرنگاران Kyle Chandler, هدر Caygle و سارا فلک Nadler تغییر ذهن خود را هنگامی که برمن جنجال گرم کردن و آماده شد به حکم Barr در صورت لزوم.

“Nadler (D-NY) و سخنران نانسی پلوسی در مورد ایده بیش از آخر هفته و تصمیم گرفت ‘به صورت آماده در مورد بار کاهش یافته است به نشان می دهد تا به شهادت قبل از این پنل با توجه به دموکراتیک منابع آشنا با خود گفتگو” سیاسی روزنامه نگاران گزارش شده است. “پلوسی اطلاع او رهبری تیم دوشنبه شب گفت: در یک تماس خصوصی که Nadler پنل بود ‘شروع کردن مسیر’ از subpoenaing بر لزوم توجه به دموکراتیک منابع. Nadler بعد از تایید این خبر.”

با توجه به سیاسی را خبرنگاران “فشار بر دموکرات ها به بررسی Barr ramped تا بیش از آخر هفته با توجه به Barr ناگهانی و تلاش برای حذف منهتن بالا دادستان فدرال جفری برمن است که نظارت بر تحقیقات متعدد متصل به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار و همکاران. Barr در ابتدا گفت: برمن تا به حال به طور داوطلبانه استعفا اما برمن با صدور بیانیه متعاقب آن انکار بر پیشنهاد و اصرار او برنامه ریزی شده برای ماندن در پست خود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>