ویلیام Barr نمی کند “انتظار” وزارت دادگستری به دنبال تهمت تماس به تعقیب اوباما

دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او “انتظار” یک تعقیب کیفری سابق باراک اوباما رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور جو بایدن — حتی اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام یک.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت دادگستری Barr گفت که او نمی خواهد آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به طور مستقیم.

تبلیغات:

در عوض بر ناودان سابق مشاور ویژه رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

“شده اند وجود دارد افزایش در تلاش برای استفاده از سیستم عدالت به عنوان یک سلاح سیاسی,” Barr گفت. “قانونی تاکتیک شده است به جین تا اتهام جنایت توسط یک حریف سیاسی بر اساس flimsiest از حقوقی و قانونی.”

“هر گونه تلاش به دنبال یک تحقیق از هر دو نامزد تایید شده توسط من,” او ادامه داد. “چه اتفاقی افتاد به رئیس جمهور — و گفت: من این چند بار — در سال 2016 انتخابات و در طول دو سال اول دولت او بود شنیع. آن قبر بی عدالتی است.”

تبلیغات:

با توجه به دادستان کل ایالات متحده هوش جامعه مرتکب یک “غلط و کاملا بی اساس روسی تبانی روایت.”

Barr گفت که در جریان اعتراض به نحوه روسیه تحقیقات شروع می تواند منجر به تعقیب کیفری.

“نه هر سوء استفاده از قدرت مهم نیست که چقدر ظالمانه است که لزوما یک جرم فدرال,” او اضافه شده است. “همانطور که رئیس جمهور اوباما و جو بایدن هر چه سطح خود را از دخالت بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم [کنونی کاوشگر] منجر به تحقیقات جنایی یا مرد.”

تبلیغات:

“ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران” Barr به این نتیجه رسیدند.

شما می توانید ویدئو زیر را تماشا کنید و از طریق یوتیوب:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>