ویلیام Barr نامناسب هدفمند صنعت ماری جوانا با پروب ضد تراست: DOJ whistleblower

دادستان کل ویلیام بر نادرست هدفمند ماری جوانا شرکت با اعتماد ضد تحقیقات زیرا او “نمی خواهم” ماهیت کسب و کار خود را حرفه ای وزارت دادگستری رسمی برنامه ای برای شهادت در کنگره آمریکا در روز چهارشنبه.

جان الیاس یک مقام ارشد در وزارت آنتی تراست, بخش, برنامه, برای گفتن کمیته قضایی مجلس که در لشکر او بود “مجبور به دلایل سیاسی به دنبال ناموجه تحقیقات نوپای قانونی ماری جوانا صنعت” نیویورک تایمز گزارش داد.

تبلیغات:

الیاس را متهم وزارت دادگستری نامناسب با استفاده از آن ضد تراست قدرت به بررسی 10 پیشنهاد ترکیب و ادغام دلیل بر “نیست ماهیت خود را در زمینه کسب و کار” با توجه به نوشته بیانیه افتتاحیه.

در این بیانیه الیاس می گوید تحقیقات مصرف بخش بزرگی از بخش منابع.

“این ترکیب شامل شرکت با پایین بازار سهام در تکه تکه صنعت; آنها نه دیدار با تاسیس معیار برای تحقیقات ضد تراست” این بیانیه می گوید. “در حالی که این اسمی تحقیقات ضد تراست و ضد تراست استفاده می شود تحقیقی مقامات آنها واجد شرایط تحقیقات ضد تراست. با اینحال آنها اختصاص 29 درصد از آنتی تراست بخش را کامل بررسی ادغام تحقیقات در سال مالی 2019.”

تبلیغات:

با توجه به الیاس آنها “نه تحقیقات بالقوه نقض مواد مخدر فدرال قانون” و سرپیچی وزارت دادگستری دستورالعمل های محدود پیگرد قانونی ماری جوانا پزشکی شرکت ها در کشور است که در قانونی آن است.

حداقل یک ادغام از طریق کاهش یافت و در نتیجه افت قیمت سهام الیاس می گوید. پس از کارکنان ابراز نگرانی بخش سر Makam Delrahim اذعان کرد در جلسه هیات که “تحقیقات انگیزه این واقعیت است که حشیش صنعت منفور ‘در طبقه پنجم یک مرجع به دادستان کل بر دفاتر در D. O. J. ساختمان ستاد.”

“تنفر شخصی از صنعت است و نه مناسب پایه و اساس که بر اساس آن به زمین یک تحقیقات ضد تراست” او گفت:.

تبلیغات:

الیاس همچنین قصد دارد به شهادت است که جداگانه نقد و بررسی آنتی تراست از یک معامله اصابت چهار بالا خودروسازان با کالیفرنیا برای ایجاد سوخت بالاتر از استانداردهای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد اوباما-دوران استانداردهای فدرال نیز با انگیزه های سیاسی.

او ادعا می کند در بیانیه خود که این بخش راه اندازی شد نقد و بررسی بدون رفتن را از طریق روش های طبیعی هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان معامله در توییتر. این گروه تا به حال تمام اطلاعات به نزدیک کاوشگر در ماه نوامبر اما “رهبری سیاسی” خواسته کارکنان برای حفظ کاوشگر رفتن تا فوریه.

تبلیغات:

الیاس انتظار می رود که به شهادت همراه با هارون Zelinsky یکی از وزارت دادگستری دادستان که ترک این تیم نظارت دیرین تهمت مشاور راجر سنگ مورد پس از مقامات بالا مداخله کرد.

“آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” Zelinsky گفت: در آماده افتتاح اظهارات.

Zelinsky پا را از این مورد با سه نفر دیگر از دادستان پس از وزارت دادگستری پیشنهاد بیشتر ملایم مجازات برای سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به محققان و انسداد عدالت در روسیه پروب از هفت به نه سال زندان محکوم توصیه می شود توسط دادستان.

تبلیغات:

سرپرست گفت Zelinsky وجود دارد “دلایل سیاسی” برای مداخله و توافق کردند که این حرکت بود “غیر اخلاقی و نادرست” با توجه به بیانیه.

بالا دادستان نظارت بر پرونده “بود دریافت فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری برای برش سنگ شکستن” و پیروی از آنجا که او “ترس از رئیس جمهور” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>