ویلیام بر شکایت کرد و در ظرفیت شخصی به معترضین بودند که با گاز کشته به دنبال خسارت برای آسیب

معترضان در حال پیگرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل ویلیام Barr و تعدادی از مقامات فدرال و پس از آنها اشک آور و گاز کشته به روشن راه را برای یک دولت عکس-op.

“این مورد در مورد رئیس جمهور و دادستان کل ایالات متحده آمریکا دستور استفاده از خشونت علیه تظاهرات مسالمت آمیز بودند که صحبت کردن در برابر تبعیض آمیز پلیس آمریکا در قبال سیاه مردم” شکایت می خواند.

تبلیغات:

کت و شلوار واصل شد به نمایندگی از زندگی ماده DC همراه با یک تعداد انگشت شماری از فردی معترضان توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ناحیه کلمبیا (ACLU) در رابطه با واشنگتن وکلای کمیته حقوق مدنی و شهری و امور وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون و آرنولد & Porter LLP.

همراه با تهمت و Barr, شکایت, نام وزیر دفاع علامت Esper ارتش ژنرال جیمز McConville و سران سرویس مخفی ایالات متحده پارک پلیس و سی گارد ملی و همچنین ده ها تن از مقامات ناشناس که انجام این عمل است.

کت و شلوار واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا به دنبال حکم دادگاه اعلام کرد که این حمله نقض معترضان اول و چهارم متمم حقوق و افزوده است که مقامات دولت درگیر در یک توطئه به انکار این حقوق.

تبلیغات:

همچنین خواسته های دادگاه به منظور جلوگیری مقامات از تکرار این عمل و همچنین استرداد “به دنبال تروما و آسیب های پایدار از مواد شیمیایی و ضربات فیزیکی.”

“چه اتفاقی افتاد به ما اعضای دوشنبه شب در اینجا در پایتخت کشور بود توهین به همه حقوق ما” مارس index on censorship, رئیس, سازمان, سیاه زندگی ماده سی در بیانیه ای گفت.

“مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور در دست افسران پلیس پرسیده است: خشم و درد و غم و اندوه عمیق جامعه ما دچار, برای نسل های,” او اضافه شده است. “ما نمی خواهد خاموش با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. در حال حاضر این است که زمان ما شنیده شود.”

تبلیغات:

حدود 10 دقیقه قبل از رئیس جمهور خطاب به ملت در باغ گل رز دوشنبه گذشته و نزدیک به نیم ساعت جلوتر از این شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی — مقامات اجرای قانون حمایت گارد ملی به راه انداخته گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-bang پوسته بر مسالمت آمیز معترضان با تجمع در میدان لافایت پاکسازی یک مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله عکس-op به عنوان او برگزار شد یک کتاب مقدس در مقابل تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی.

“این به نظر می رسد به شدت غیر قابل توجیه استفاده از سلاح شیمیایی در درگیری معترضان و جدی حقوق بشر نگرانی های تحت قوانین بین المللی” آیتالله سیستانی بعد از ارسال شده به توییتر.

تبلیغات:

کاخ سفید و تهمت کمپین بعد انکار کرد که گاز اشک آور استفاده شده است و هیچ سازمان اجرای قانون است اعتراف به آن است. ایالات متحده پارک پلیس با استفاده از اصطلاح “گاز اشک آور” در بیانیه ای هر چند آن را بعد از رفت و برگشت استفاده از این کلمه به عنوان یک “اشتباه است.” در همان زمان آن بستری که فلفل توپ به ضرب گلوله توسط مقامات علت اشک. خبرنگاران بر روی زمین تولید کپسول های طبیعی و شیمیایی گاز اشک آور عوامل جمع آوری شده و در صحنه است.

اسکات Michelman حقوقی مدیر ACLU واشنگتن بود فرانک در توصیف گرانش از لحظه ای.

“این حمله گفت:” سالن. “فقط یک آشکار حمله به حقوق و قانون اساسی ما — در این افراد حقوق مدنی و آزادی.”

تبلیغات:

“ما به طور متوسط حدود 600-700 مصرف در هر سال اما در آن شب ما را دریافت 229,” او گفت: با اشاره به درخواست برای اقدام قانونی با ثبت دفتر.

“اکثر آنها را متصل به لافایت و تقریبا همه از بقیه به سوآن خیابان” او افزود: با اشاره به واشنگتن محله که در آن معترضان با گاز کشته در یک خانه که در آن آنها داده شده بود پناه پس از حکومت نظامی.

وقتی پرسید که آیا وجود قانون مورد سابقه برای چنین دستور, Michelman اشاره کرد که در حالی که آن را غیر معمول نیست برای دادگاه به موضوع باقی می ماند در سیاست این شرایط از این حادثه به نظر می رسد منحصر به فرد است.

تبلیغات:

“من مطمئن هستم که هر چیزی شبیه به این تا به حال اتفاق افتاده است,” او گفت:. “این چیزی بود که من هرگز قبل از دیده می شود.”

و شکایت خود را مطرح میکنه.

“این تجمع مسالمت آمیز مردم به دنبال تغییرات سیستماتیک در نظام عدالت کیفری مانند مجمع از شاکیان و دیگران در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 در لافایت مربع است که بر اساس یک دهه سابقه حقوق مدنی فعالیت در این کشور” می گوید: ارجاع یک پرونده از لحظه نقطه عطفی مانند سال 1965 مارس در سلما علا.

“لافایت مربع حمله خشونت علیه مردم سیاه و حامیان آنها متعهد توسط دولت بازیگران” شکایت می گوید. “چه تفاوت اقدامات در اینجا از دیگران است که رئیس جمهور و دادستان کل ایالات متحده دستور داد که خشونت.”

تبلیغات:

صبح روز حمله به تظاهرکنندگان مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران تحت فشار قرار دادند و آنها را به “تسلط بر شهر خود و دولت خود را.”

“در واشنگتن, ما در حال رفتن به انجام چیزی است که مردم قبل از دیده نمی شود,” او گفت:.

که در تماس با وزیر دفاع همچنین به عنوان یک متهم در کت و شلوار و گفت: فرمانداران آنها نیاز به “تسلط بر فضای نبرد” به معنی خیابان های آمریکا

چند ساعت بعد ماموران فدرال با گاز کشته معترضان مسالمت آمیز و هلیکوپتر ضد شورش انجام مانورهای تاکتیکی بیش از خیابان های پایتخت کشور است.

تبلیغات:

یک Department of Justice, سخنگوی, گفت واشنگتن پست که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال کارگردانی بار شخصا به “سرب” در واکنش به ناآرامی های.

“بیل Barr, دادستان عمومی بالا اجرای قانون عامل در کشور در حال رفتن به همراه همدست,” آیتالله سیستانی را Michelman گفت.

Barr تنها متهم شکایت کرد نه تنها در ظرفیت رسمی اما همچنین ظرفیت شخصی که یک ACLU سخنگوی نشان داد در یک ایمیل منعکس شد در بخشی از کت و شلوار به دنبال خسارت برای آسیب ها و نیز بخشی از کت و شلوار به احتمال زیاد تا قبل از هیئت منصفه.

بر شخصا دستور داد که معترضان در میدان لافایت پاک, یک جفت ارشد وزارت دادگستری و مقامات کاخ سفید گفت: ABC News. بر “فرض بر این است که هر گونه مقاومت از معترضان در حال نقل مکان خواهد بود ملاقات با معمولی جمعیت-کنترل اقدامات” یک مقام رسمی گفت: پست. Barr “اساسا گفت:” این باید انجام شود. می توانید آن را انجام'” رسمی به یاد می آورد.

تبلیغات:

مدتی کوتاه بعد از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-bang پوسته انداخته بودند در تظاهرات.

“این طرح اتفاق می افتد بدون در نظر گرفتن هر گونه برنامه های رئیس جمهور” یک DOJ گفت: با توجه به این پست.

آیتالله سیستانی شکایت اشاره می کند که بر داد تا پس از چند روز از رئیس جمهور تهدید به خشونت علیه معترضان از جمله در کنفرانس و یک صدای جیر جیر که توییتر نقاب برای نقض سیاست خود را در برابر “ستایش خشونت است.”

سفارش نیز داده شده در رابطه با سرویس مخفی متوجه خواهید شد که رئیس جمهور خواهد بازدید از کلیسا پس از سخنرانی خود.

“رئیس جمهور تهمت است به طور معمول شده است دلسوز به معترضان نمایش که چین با خود” شکایت می خواند و با استناد به سفید ملی, تظاهرات که تبدیل مرگبار در Charlottesville, Va., در سال 2017.

روز قبل از حمله و تهمت دعوت تظاهرکنندگان به میدان لافایت, اصرار حامیان به شکل یک ضد کردند.

“حرفه ای موفق به اصطلاح “معترضان” در کاخ سفید تا به حال کمی به کار با حافظه جورج فلوید. این @SecretService به کار گرفته شده آنها را به راحتی. امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???” او در توئیتر خود نوشت.

دولت دو ماه برای پاسخ به کت و شلوار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی