ویلیام Barr می گوید رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham که coronavirus stay-at-home سفارشات “سخت گیرانه”

در پاسخ به کروناویروس همه گیر اکثر ایالات در ایالات متحده در حال حاضر اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله محدودیت. طرفداران اجتماعی فاصله شده اند تاکید کرد که این قبیل اقدامات صرفه جویی در زندگی می کند با محدود کردن گسترش COVID-19 اما زمانی که دادستان کل ویلیام Barr به نظر می رسد در فاکس نیوز’ “از Ingraham زاویه” این هفته او آنها را به عنوان “سخت گیرانه” و ضمنی که آنها را بیش از حد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus در ژانویه و فوریه, در حال حاضر توصیه به نگهداری اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل تا پایان مارس — اگر چه مقامات بهداشتی شده اند تصریح می کند که این اقدامات باید باقی می ماند طولانی تر از آن است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او می خواهم برای شروع بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در ماه مه. و بر گفته “Ingraham زاویه” میزبان Laura Ingraham که مسئولان باید بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که اقدامات سخت گیرانه است که به تصویب رسید به طور کامل توجیه می شود.”

تبلیغات:

ایالات متحده دادستان عمومی و تهمت وفادار گفت Ingraham “هنگامی که این دوره از زمان در پایان مارس منقضی می شود من فکر می کنم ما باید به مردم اجازه می دهد برای انطباق بیشتر از ما و نه فقط به مردم برای رفتن به صفحه اصلی و پنهان در زیر تخت خود, اما اجازه می دهد آنها را به استفاده از راه های دیگر — اجتماعی فاصله و وسایل دیگر — برای محافظت از خود.”

بر خلاف فرانسه و یا ایتالیا و آمریکا ندارد, در سراسر کشور, اقامت در خانه سفارش دهید. اجتماعی فاصله اقدامات و اقامت در خانه سفارشات — برخی سختگیرانه تر از دیگران انجام شده در سطح دولت و یا سطح محلی در ایالات متحده

Barr گفت Ingraham که تهمت کاخ سفید اجتماعی فاصله دستورالعمل منقضی خواهد شد در پایان ماه “من فکر می کنم ما باید به در نظر گرفتن راه های جایگزین برای حفاظت از مردم است.”

تبلیغات:

ایالات متحده دادستان در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن با شور و نشاط در طول مصاحبه گفتن Ingraham — خودش گوش خراش مدافع رئیس جمهور — که برنده شده است ناعادلانه مورد حمله با “روزنوشت gotcha سوال از کاخ سفید رسانه های استخر.” و او در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن را ارتقاء هیدروکسی کلروکین (که استفاده شده است برای درمان مالاریا) به عنوان امکان پذیر است COVID-19 درمان است.

“به عنوان به زودی به عنوان او گفت: چیزی مثبت در مورد آن” Barr گفت Ingraham, “رسانه ها شده است در یک جهاد برای بی اعتبار ساختن مواد مخدر” Barr گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>