ویلیام بر تلاش برای دخالت در مایکل کوهن مورد قبل از اینکه ناگهان شلیک به دادستان: گزارش

ویلیام بر تلاش برای تضعیف دادستان در دیرین مغلوب ساختن پیشی جستن “fixer” مایکل کوهن مورد مدت کوتاهی پس از او گرفت به عنوان دادستان کل منابع متعدد نیویورک تایمز گفت.

کوهن گناه التماس کرد در سال 2018 به فرار از پرداخت مالیات و مالی مبارزات انتخاباتی نقض پس از اعتراف به پرداخت $130,000 به بزرگسالان بازیگر فیلم Stormy Daniels در جهت و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که به عنوان “فردی-1” در دادگاه اسناد و مدارک. اما Barr به دنبال دخالت در مورد حق بعد از او شد دادستان کل در آن زمان کوهن در حال حاضر محکوم به سه سال زندان با توجه به بار.

تبلیغات:

بر “صرف هفته” در بهار گذشته بازجویی دادستان بیش از تصمیم خود برای شارژ کوهن با مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است. بر استدلال, در میان چیزهای دیگر است که این موضوع باید آورده شده است به کمیسیون انتخابات فدرال به جای.

او دستور مقامات در وزارت دادگستری برای نوشتن یک یادداشت بالا بردن سوالات حقوقی به دنبال تضعیف اعتقاد همه بر اساس این گزارش. سفارش شبیه به آنهایی که او قبل از وزارت دادگستری مداخله در موارد دیرین تهمت مشاور راجر سنگ و سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که آن هم ناشی از مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

اما وزارت دادگستری گفت: با توجه به این زمان است که بر انجام منظور مورد به خارج از کمی وجود دارد او می تواند به تاثیر این حکم را پس از این واقعیت و ملاقات با مقاومت مواجه از دادستان در نیویورک است.

تبلیغات:

اگر تهمت بود با اشاره به کوهن در مورد وزارت دادگستری یک دهه سیاست قدیمی که مانع یک رئیس جمهور فعلی از بودن متهم. محلی دادستان در نیویورک بعد از تصرف در مالی مبارزات انتخاباتی موضوع و صدور حکم برای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی در مورد. دادگاه عالی در حال حاضر در حال بررسی این پرونده است.

این حرکت پیش بینی بار بعد از دخالت در مواردی که منجر دادستان به ترک سنگ مورد یکهو. پس از کوهن حماسه Barr و دیگر مقامات ابلاغ شده که “منطقه جنوبی نیاز به reined در” با توجه به بار.

سابق دادستان فدرال الی Honig در این گزارش به نام “کاملا ظالمانه است.”

تبلیغات:

بار نقل مکان کرد و در نهایت به آتش جفری برمن که منصوب به آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج اوباما holdover Preet Bharara. برمن که نیز مورد بررسی رودی جولیانی و دیگران در رئیس جمهور که در مدار خود حاضر به ترک این استدلال که بر ندارند و اقتدار او را به آتش کشیدند چرا که او منصوب شد توسط یک دادگاه فدرال. او در نهایت پایین پا که Barr گفت: دستور مستقیما از مغلوب ساختن پیشی جستن. این تهمت را رد کرده است که او تا به حال چیزی برای انجام با این موضوع.

شلیک در پاشنه تکرار مداخلات به موارد مربوط به رئیس جمهور درو استیضاح تهدید از آمریکا.

تبلیغات:

“من فکر می کنم وزن شواهد و از آنچه اتفاق افتاده است منجر به این نتیجه گیری” خانه قضائیه رئیس جری Nadler, D-n. y. به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته.

بار است که انتظار می رود به شهادت قبل از Nadler کمیته در ماه آینده پس از پنل تهدید به صدور حکم برای وادار شهادت او زیر تکرار تاخیر.

هارون Zelinsky سابق مولر دادستان که ترک سنگ مورد پس از Barr مداخله شهادت روز شنبه به کمیته که دفتر نظارت بر مورد تحت “فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری به” برش سنگ “،”

تبلیغات:

“من همچنین گفته بود که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان, چرا که او ‘ترس از رئیس جمهور’,” او گفت:.

بر اصرار داشت در یک شنبه در مصاحبه با NPR که وجود دارد هیچ “الگو” برای نشان دادن به او عمل کرده بود از طرف رئیس جمهور را در دستور کار دارد.

بر استدلال کرد که “رسانه های روایت” است و “تحریف” اقدامات او به عنوان “مشکوک است.”

تبلیغات:

“من قطعا آگاه بود که با توجه به محیط زیست در حال حاضر در هر زمان شما را به یک پرسنل حرکت می کند, شما می دانید نظریه پردازان توطئه نشان می دهد که چیزی وجود دارد — وجود دارد برخی از انگیزه های نهان درگیر,” او گفت:. “اما من احساس کردم این بود که در واقع یک زمان خوب به آن را انجام دهد چرا که من نه آگاه از هر چیزی است که باید در واقعیت به افزایش است.”

بار اضافه شده که برمن بود “زندگی در زمان قرض گرفته شده از آغاز” از آنجا که او منصوب مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما سابق دادستان فدرال دانیل گلدمن سوال که چرا بر حال “دروغ گفت برمن شدت پایین” و اشاره کرد که او نیز “دروغ در مورد مولر گزارش.”

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا گفت که کنگره باید فورا تحقیق و چرا “مغلوب ساختن پیشی جستن و بر می خواست برمن کردن خیلی بد است.” سناتور. الیزابت وارن D-Mass., گفت: باید بر استعفا و یا استیضاح بیش از “برهنه سوء استفاده از قدرت است.”

تبلیغات:

سابق وزارت دادگستری مسئولان خواست در این گزارش در مورد کوهن نگاه شود و همچنین به این دلیل که “طرح دخیل مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“چرا بر حمله تئوری حقوقی زیر بنای این اعتقاد از کسی که در حال حاضر روشن تهمت?” Matthew Miller سابق وزارت دادگستری سخنگوی خواسته در توییتر. “چرا که همین نظریه بوده است حیاتی برای شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خود و یکی از برترین مدیران.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>