ویسکانسین انتخابات کمیسر: سه شنبه رای بود “لکه ای بر دموکراسی”


A woman wearing a mask looks at her ballot, with other voters wearing masks in the background

رای گیری در همیلتون دبیرستان در میلواکی در روز سه شنبه.

کمیل Krzaczynski/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

روز سه شنبه هزاران نفر از Wisconsinites انتظار در خط برای ساعت به بازیگران در یک رای گیری در وسط از یک بیماری همه گیر. آنها باید تا به حال به رژیم صهیونیستی است. تونی Evers, یک دموکرات بود خواهش کرد که جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری برای به تعویق انداختن انتخابات با استناد به مقامات بهداشت عمومی’ نگرانی که در شخص رای گیری خواهد گسترش عفونت کروناویروس. اما مجلس قانونگذاری رهبران جمهوری خواه حاضر به حرکت در تاریخ. Evers سپس تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات خود را از طریق یک فرمان اجرایی اما ویسکانسین دیوان عالی کشور زده است ، سپس در آخر عمل قضایی و ستم دیوان عالی ایالات متحده لغو هر غیابی از طریق پست پس از روز انتخابات. ویسکانسین انتخابات تا به حال موفق به ارسال بسیاری از absentee ballot درخواست در پس این تصمیم مانع از دهها هزار نفر از شهروندان از داشتن رای خود را شمارش.

به ان جاکوبز دموکراتیک عضو ویسکانسین کمیسیون انتخابات—که اداره و اجرای امور خارجه قانون انتخابات—این هرج و مرج شد و ظالمانه قابل پیش بینی است. در 19 مارس و پس از آن دوباره در مارس 5, Jacobs خواست مجلس برای به تعویق انداختن انتخابات پس از رای دهندگان را مجبور به انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود. دوشنبه و سه شنبه او را با انزجار به عنوان دادگاه مجبور به شهروندان را دقیقا همان است که انتخاب. حداقل 7000 نظرسنجی کارگران کاهش یافته و به شرکت با استناد به ترس از COVID-19 عفونت مجبور شهرستانها به شاتر اکثریت قریب به اتفاق از حوزه های رأی گیری. میلواکی خود را تثبیت مکان های رای گیری از 182 به پنج; Green Bay خود را تثبیت مکان های رای گیری از 31 به دو. چرا که مراکز شهری به شدت دموکراتیک این تعطیلی به طور نامتناسبی بر دوش لیبرال رای دهندگان. که نقطه: علاوه بر ریاست جمهوری اولیه وجود دارد ویسکانسین دیوان عالی کشور در رای گیری و جمهوری خواهان به دنبال بهره برداری از این بیماری همه گیر به سرکوب دموکراتیک مردم در انتخابات.

روز چهارشنبه من با صحبت Jacobs به افکار او در ویسکانسین coronavirus انتخابات. مصاحبه ما ویرایش شده برای وضوح.

مارک جوزف استرن: چگونه می توانم به شما فکر می کنم انتخابات رفت ؟

ان Jacobs: من رفتم پایین به دیدن رای دهندگان در کنار رودخانه پارک معمول من نظرسنجی سایت. خط کشیده از بالا سالن ورزش مدرسه پایین بلوک در اطراف گوشه و از طریق پارک کردن بلوک بعدی. این خوب بود دو تا سه ساعت صبر کنید. من دیدم مردم 6 فوت از هم جدا و در عین حال جذاب در هم. آن هیبت الهام بخش برای دیدن آنها را تحمل که صبر کنید و با متانت. حتی زمانی که آن آغاز شده به معنای واقعی کلمه نقطه آنها نشسته اند تحت پلاستیکی کیسه های زباله و چتر. آنها منتظر آن ماند در خط خیس اما مصمم. این عالی بود چشم برای دیدن است. من امیدوارم که با هر استخوان در بدن من باقی می ماند که آنها را سالم و امن است.

دولت را به بهترین آن را احتمالا می تواند تحت شرایطی اما وجود دارد برخی از واقعا نگران کننده و اکتشافات. وجود دارد حداقل یک جامعه Fox, نقطه, که, کارمند, نمی, پست غیابی. این بود که یک منحنی یادگیری در مورد چگونه به منظور بهبود در اوایل پست الکترونیکی-در رای گیری. اما ما شاهد قوی نشان توسط کارمندان و توسط رای دهندگان.

من می گویند که تماشای [رئیس مجلس ایالتی ویسکانسین] رابین Vos در لباس کامل PPE از ماسک صورت برای پوشش بدن آن گفت: “کاملا امن بیا بیرون” بود و ارتفاع از پوچی. این رندر من لال. او گفت: مردم به خارج در تضاد هر توصیه ممکن است هر مقام بهداشتی—این فقط شگفت انگیز بود. تن-ناشنوا نمی کند و حتی آن را پوشش میدهد.

“من فقط فکر نمی کنم آنها قربانی زندگی مردم در محراب از تعصب.” — ان Jacobs

چه چیزی شما فکر می کنم قوه قضائیه را به انجام در این قسمت?

من فکر می کنم آن را عجیب و غریب. یک قوه قضائیه که بسته خود را درب به دلیل ترس از coronavirus—و به معنای واقعی کلمه تعطیل دادگاه—ملاقات از راه دور و ارسال افراد عادی به پای صندوق های رای بدون حتی یک تردید. حتی بدون به رسمیت شناختن این واقعیت است که آن را وادار کردن مردم به خطر سلامت خود و زندگی خود را به رای دادن. این چیزی است که من فکر کردم ما انجام شد ، این واقعیت که مردم به رای دادن در فرد عمل شنیع و لکه ای بر دموکراسی است. واقعیت این است که رای دهندگان معلوم است که این نور در تاریکی است.

واکنش شما چه بود به ویسکانسین تصمیم دیوان عالی کشور احیا انتخابات ؟

شدید ناامیدی و بی اعتقادی. ما می دانیم که ویسکانسین است hyperpartisan دولت و ما می دانیم که ما در دیوان عالی کشور است hyperpartisan به عنوان به خوبی. من فقط فکر نمی کنم آنها قربانی زندگی مردم در محراب که تعصب. و من اشتباه بود.

و چگونه شما احساس می کنید در مورد دیوان عالی ایالات متحده ابطال پست الکترونیکی-در برگه های رای شهریور پس از انتخابات روز ؟

این نماینده مجلس به دادگاه گفت که این امر اشتباه رای دهندگان اجازه می دهد تا برگه های رای به دریافت اضافی هفته پس از روز انتخابات و سردرگمی بود بدتر از گرفتن یک ویروس است که می تواند شما را بکشند. دادگاه به سادگی parroted که. و این ایده است که خطر از رای دهندگان سردرگمی بیشتر بود از خطر مرگ فقط باور نکردنی است.

تظاهر به آن را “محدود” سوال پوچ بود به عنوان عدالت Ginsburg نشان داد در او مخالفت. این ایده که شما می توانید تجزیه کردن این “باریک” موضوع احمقانه بود چرا که آن را بسیار گسترده تر از آن است. آنها وانمود کنم که وجود ندارد 8,000 مسائل دیگر در همان زمان. ما باید یک بیماری همه گیر. ما رو غیابی نمی رود. ما رو غیابی است که ما در حال حاضر می دانم هرگز به بیرون رفت. و دادگاه پاسخ بود “ایمنی برای من و نه برای تو” بسیار شبیه ویسکانسین دیوان عالی کشور است. اکثر گفت: ما قصد داریم برای صرفنظر کردن از دهان استدلال ما در حال رفتن به معرض هر چیزی اما شما تمام پیش بروید. و هر تلاش هر فرد برای سعی کنید برای کاهش این آسیب بود خنثی شده توسط دادگاه که می ترسند از این ویروس است که آنها خود را برآورده نمی کنند در فرد است.

آیا شما از دست رفته ایمان در دادگاه ؟

من فکر می کنم هر زمان که ما با دیدن بی عدالتی در آن می لرزد همه ما است. و من اعتراف می کنم که شنبه بود به چالش کشیدن بعد برای من به عنوان یک وکیل و یک دولت رسمی. آن را واقعا به چالش کشیده ایمان من در دادگاه. اما در همان زمان من اصلا لوکس غرق در احساسات خود. کار من این است که برای انجام بهترین من می تواند در سیستم ما. بنابراین من ادامه خواهد داد برای حمایت از حق مردم برای رای دادن با خیال راحت. من همه چیز را من می توانم را که اتفاق می افتد. این چیزی است که من امضا انجام دهید و احساسات خود من باید کنار گذاشته بنابراین من می تواند حرکت رو به جلو در واقعیت من نه من آرزو می کنم من تا به حال.

من مطمئن هستم که شما را دیده ام داستان از رای دهندگان محروم زیرا آنها نمی خود را دریافت رای غیابی در زمان و نمی تواند رای در فرد است.

آن دلخراش است. کاملا دلخراش. ما خواهد بود tallying کسانی که دیر-ورود برگه های رای. ما می دانیم در کمتر از یک هفته چگونه بسیاری از کسانی که وجود دارد. ما پیش بینی کرده بود که هزاران نفر برای رفتن به محروم. که تبدیل می شود کاملا درست است. حدس من این است که آن را در ده ها هزار نفر.

این قسمت خشک اجرا در ماه نوامبر زمانی که کل کشور را باید به شکل از چگونه به برگزاری انتخابات در طول یک بیماری همه گیر. چه آموختید ؟

خوب این شد یک دوره سقوط در صدور 1.2 میلیون رای غیابی به جای 200,000 مانند ما به طور معمول است. من می دانم که کارمندان’ دفاتر در حال رفتن به کشف کردن آنچه در آن است که آنها نیاز به طوری که آنها می توانید این کار را دوباره—بنابراین اگر ما مجبور به صدور 2 میلیون رای غیابی در پاییز, من فکر می کنم ما در حال رفتن به دنبال در برخی آسان تر تدارکات. اجازه دهید مطمئن شوید که ما به اندازه کافی در پاکت نامه. اجازه دهید مطمئن شوید که ما در هماهنگی با پست مقامات. بیایید ایجاد یک فرآیند به موجب آن افرادی که در یک رای گیری زمانی که آنها قرار است به هنوز هم یک رای. ما در حال یادگیری بهترین شیوه های در مورد چگونه به انجام آنچه در اصل یک پست الکترونیکی-در انتخابات اگر ما به. با توجه به این واقعیت است که کارمندان صادر 1.2 میلیون برگه های رای که در آنها معمولا از شماره یک ششم از آن عهد به چه سخت کارمندان مشغول به کار است. بدیهی است که هنوز هم وجود دارد شکست در این سیستم. که تعجب آور نیست. بنابراین ما نیاز به یادگیری از آن.

چه به شما می گویند به افرادی که نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است در ویسکانسین و فقط از دست دادن امید برای دموکراسی است ؟ من می دانم که من احساس کردم که راه در روز سه شنبه.

من می خواهم بگویم در حال حاضر زمان برای بیرون رفتن و حمایت و رای به طوری که مردم در قدرت نمی توانید شانس خود را برای انجام این کار دوباره. صندوق های رای تنها چاره ما.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>