فرماندار ویسکانسین تاخیر روز سه شنبه انتخابات شرط بندی ایران با دولت دیوان عالی کشور خواهد به او اجازه دهید

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers به طور موثر موکول انتخابات دولت شد برنامه ریزی برای برگزاری در روز سه شنبه توزیع به منظور تعلیق در شخص رای گیری تا 9 ژوئن “مگر مجلس می گذرد و فرماندار تصویب های مختلف تاریخ برای فرد رای گیری” و اجازه می دهد رای دهندگان به درخواست غیابی تا پنج روز قبل از تاریخ انتخابات.

هنوز معلوم نیست که منظور خواهد ایستاد. جمهوری خواهان به مبارزه دندان و ناخن در برابر تقریبا هر گونه تلاش برای به تاخیر انداختن انتخابات و یا به آن را آسان تر برای رای دهندگان به بازیگران پست الکترونیکی-در آراء و دادگاه عالی ایالت تحت سلطه جمهوریخواهان.

هفته گذشته Evers به نام دولت و قوه مقننه به جلسه و خواسته آن برای به تاخیر انداختن انتخابات است. اما جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری به پایان رسید که در جلسه چند ثانیه پس از آن برگزار شد. بنابراین Evers اجرایی به منظور آزمون این که آیا او دارای اختیارات قانونی برای به تاخیر انداختن انتخابات بدون نیاز به تایید از طرف دولت و قوه مقننه.

ویسکانسین در حال حاضر می پیوندد نزدیک به یک دوجین متحده که باید انتخاب برای به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری اولیه و انتخابات محلی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها در خانه باقی می ماند برای جلوگیری از گسترش coronavirus. اما در ویسکانسین ایران همواره مبارزه در تلاش برای اطمینان حاصل شود که دولت می توانست یک انتخابات که در آن هر واجد شرایط ساکن ویسکانسین می تواند یک رای.

خواهان رد Evers پیشنهاد به طور خودکار ایمیل آراء هر رای دهنده در دولت و با آنها به مبارزه سخت در دادگاه فدرال — از جمله در دادگاه عالی ایالات متحده — برای جلوگیری از برگه های رای از شمارش پس از, اصلی, آوریل 7 تاریخ انتخابات.

در واقع دولت های انتخاباتی نمی دانند ممکن است تا آخرین لحظه که آیا این انتخابات اتفاق می افتد سهشنبه یا نه. این احتمال وجود دارد که حزب جمهوریخواه نژاد به دادگاه برای جلوگیری از Evers است اما ممکن است حداقل چند ساعت برای دولت دادگاه برای حل و فصل این مسئله است. در ضمن یک مورد هنوز در حال بررسی در دادگاه عالی ایالات متحده درخواست اینکه مهلت ارسال رای غایب است 7 آوریل یا مارس 13 — فرض کنید که Evers را سفارش نمی ماند.

دست و پنجه نرم کردن. این است برای رفتن به یک سوار وحشی.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس مواج ترین نظرسنجی کارگران در حال حاضر به کار روز سه شنبه انتخابات پیشرو Evers تماس بگیرید تا گارد ملی در جهت کارکنان نظر سنجی. اما این موقت اندازه گیری به نظر می رسد به انجام کمی برای جلوگیری از توده های نظرسنجی ها تعطیلی. در میلواکی, برای مثال, محلی, انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام کرده بود که تنها پنج رای گیری در مکان های باز به جای معمولی 180.

در ضمن در مورد 50,000 میلواکی ساکنان انتظار می رود به تلاش برای رای دادن در شخص و یا در مورد 10,000 در هر رای گیری سایت. که بدان معنی است که هر یک از این رای گیری سایت ها به طور بالقوه می تواند تبدیل به یک بردار برای گسترش coronavirus.

مقامات دولتی نیز تحت الشعاع له از رای گیری غایب است. در یک نمونه بهار انتخابات بیش از 250000 نفر از رای دهندگان درخواست غیابی در ویسکانسین. این زمان بیش از 1.1 میلیون رای دهندگان به دنبال چنین برگه های رای و ایجاد یک لجستیکی کابوس خود را.

ویسکانسین تلاش کرده است برای پست کردن این برگه های رای به اندازه کافی سریع برای رای دهندگان به واقع استفاده از آنها و دهها هزار نفر از رای دهندگان در حال انتظار نمی رود خود را برای دریافت رای گیری تا پس از آوریل 7 روز انتخابات را تصویب کرده است. با بسیاری از رای دهندگان رو به محرومیت با توجه به گسل از خود را قاضی فدرال ویلیام کانلی دستور دولت برای تمدید مهلت برای ارسال-در برگه های رای توسط شش روز.

اما معلوم نیست که آیا کانلی منظور خواهد ایستاد. دادگاه عالی ایالات متحده با اکثریت جمهوریخواه تصمیم گرفته جمهوریخواه کمیته ملی v. دموکرات کمیته ملی, مورد, که در آن از ایران خواسته قضات برای جلوگیری کانلی را سفارش دهید.

این آخر هفته شهرداران از 10 ویسکانسین بزرگترین شهرستانها با ارسال نامه ای به دولت, وزیر بهداشت, Andrea نخل خواست او را به “توقف ایالت ویسکانسین از قرار دادن صدها هزار نفر از شهروندان در معرض خطر نیاز آنها را به رای دادن در انتخابات در حالی که این زشت pandemic گسترش می یابد.” شهرداران استناد قانون دولت می دهد که نخل قدرت به “منع تجمعات عمومی در مدارس و کلیساها و مکان های دیگر برای کنترل شیوع و همه گیر” در میان چیزهای دیگر.

هنوز این نامه همچنین اذعان دارد که کف کند “اختیار قانونی لازم برای تعیین تغییرات لازم برای نتیجه گیری در این انتخابات گفت که قدرت نهفته در قوه مقننه و با فرماندار.”

این نماینده مجلس البته حاضر به انجام هر اقدامی اجازه می دهد تا این انتخابات به حرکت به جلو با خیال راحت در طول یک بیماری همه گیر. پس از Evers دستور قوه مقننه را به جلسه این شنبه که جمهوریخواهان کنترل مجلس ایالتی به پایان رسید که جلسه پس از تنها 17 ثانیه است.

وجود دارد حداقل یک سابقه برای یک دولت اجرایی توقف انتخابات برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس — اوهایو مدیر بهداشت امی اکتن به تاخیر افتاد که دولت در انتخابات تا اوایل ماه ژوئن است. اما اکتون نیز عمل کرده و با حمایت از ایالت کالیفرنیا ، مایک DeWine و با حمایت یک اکثریت دو حزبی در دولت دیوان عالی کشور است.

ویسکانسین رژیم صهیونیستی است. Evers, در ضمن یک دموکرات است. و او بنا تمایلی به ادعای برق اضطراری به تاخیر روز سه شنبه انتخابات از ترس این که جمهوریخواهان کنترل ویسکانسین دیوان عالی کشور خواهد بلوک چنین حرکت می کند.

حتی قبل از coronavirus آمار ویسکانسین نیست برگزاری انتخابات آزاد و عادلانه برای آن قانونگذاری ایالتی. در واقع دولت و مجلس است تا به طور کامل gerrymandered که در سال 2018 جمهوری خواهان برنده 63 بدن 99 صندلی — با وجود این واقعیت است که دموکرات نامزد دریافت 54 درصد از رای مردم.

اگر ویسکانسین انتخاب آن قوه مقننه دموکراتیک این احتمال وجود دارد که Evers کار می کرد می تواند با یک دموکرات مجلس قانونگذاری به تاخیر روز سه شنبه انتخابات و یا برگزاری انتخابات به طور کامل از طریق ایمیل در برگه های رای. در حال حاضر سرنوشت این انتخابات به احتمال زیاد تصمیم توسط دادگاه عالی ایالت که در آن جمهوری خواهان به یک 5-2 مزیت است.

وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که جمهوری خواهان برای به دست آوردن اگر خیلی از دولت قادر به رای دادن در روز انتخابات. بعدی به ریاست جمهوری اولیه که در آن نظر سنجی نشان می دهد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن است به احتمال زیاد به شکست دادن او باقی مانده اولیه حریف بهداشت ، برنی ساندرز (I-VT) مهم ترین نژاد در انتخابات جمعه توسط یک دادگاه عالی ایالت مسابقه بین وقت عدالت دانیل کلی و چلنجر قاضی جیل Karofsky.

هر چند ویسکانسین دیوان عالی کشور نژادها اسمی حزبی کلی است سرسخت محافظه کار منصوب به دادگاه سابق کالیفرنیا ، اسکات واکر. Karofsky است که به طور گسترده پشتیبانی توسط گروه های لیبرال و به طور گسترده ای به عنوان جایگزین دموکراتیک به کلی.

علاوه بر این به عنوان استاد حقوق و قانون انتخابات متخصص ریک Hasen به تازگی اشاره کرد: “تنها 38 درصد از رای دهندگان که درخواست کرده بود یک غایب رای گیری در به شدت دموکراتیک Milwaukee County بازگشته بود یکی در مقایسه با بیش از 56 درصد از غایب رای دهندگان در نزدیکی جمهوری خواه متمایل Waukesha County است.”

وجود دارد که حداقل برخی از اطلاعات, به عبارت دیگر, نشان می دهد که اگر رای دهندگان شد و نه می توانند با خیال راحت از بازیگران فرد در برگه های رای و نه ایمیل در رای غیابی اگر آنها را دریافت و آنها را در اواخر که به کلی خواهد بود مورد علاقه بیش از Karofsky در دادگاه عالی ایالت مسابقه. با مبارزه برای حفظ رای دهندگان از رای گیری به عبارت دیگر جمهوری خواهان به طور بالقوه می تواند خود را حفظ فمن در دادگاه عالی ایالت.

و در حال حاضر این دادگاه است که به احتمال زیاد برای تصمیم گیری که آیا این انتخابات می تواند به تعویق افتاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>