ویسکانسین ثابت می کند ایران را به جنگ با رای گیری در مورد پایان دادن به دموکراسی نه فقط برنده

ویسکانسین حزب جمهوری خواه شده است و در لبه برش از تلاش برای مطمئن شوید که چند اگر هر دموکراتیک رای دهندگان تا کنون آن را به پای صندوق های رای دوباره. تحت هدایت سابق جمهوری خواه فرماندار اسکات واکر یکی حریف از مواد غذایی با داشتن عطر و طعم, دولت تصویب گیج کننده برنامه از رای دهندگان سرکوب نیاز مردم به به روز رسانی دولت-صدور شناسه در حالی که به طور همزمان ساخت آن IDs بسیار سخت تر برای رسیدن به ویژه برای افرادی که از رنگ. آنها همچنین سرکوب دانشجو رای ممنوعیت ترین دانش آموز شناسه به عنوان یک شکل مشروع و قانونی از شناسایی.

از آغاز این جنگ رای دهندگان است که گسترش در سراسر کشور آن را درک شده است در درجه اول به عنوان یک حزبی قدرت چنگ زدن و تلاش برای نگه داشتن برخی از حوزه های رای گیری زیرا آنها تمایل به رای دادن برای دموکرات ها. حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, همیشه, گفته, آرام بخش با صدای بلند گفت: به تازگی که اگر رای گیری از طریق پست و گسترده می شود “شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

تبلیغات:

این حزبی درک کرده است متاسفانه به طور موثر خاموش هر دو پوشش خبری از این گسترده رای دهندگان سرکوب و خشم عمومی. پوشش این داستان لزوما نیاز به تصویر کشیدن جمهوری خواهان به عنوان خائنانی و دموکرات ها به عنوان قربانیان از آنجا که حقیقت است. متاسفانه جریان اصلی روزنامه نگاران همیشه با احتیاط از دیده شدن به عنوان “مغرضانه” تقریبا جهانی واکنش underplaying این داستان ترک آن را به جای آن به سمت چپ متمایل رسانه ها مانند مادر جونز. بسیاری از آمریکایی ها مست در اسطوره که همه سیاستمداران فاسد هستند و همیشه به دنبال یک زاویه لحن دموکراتیک شکایت در مورد سرکوب رای دهندگان به عنوان حزبی تیراندازی.

اما آنچه اتفاق می افتد در ویسکانسین این هفته سرپیچی معمول حزبی درک درستی از رای دهندگان سرکوب. جمهوری خواهان ویسکانسین در حال بهره برداری coronavirus به نگه داشتن همه از رای دادن. این یک پیش نمایش و نه فقط از راه خواهان را با استفاده از این بحران را تعطیل رای گیری در موارد خاص اما گسترش خود را ضد رای گیری نمایش ها به طور کلی. آن شروع به نگاه مانند جمهوری خواه جنگ در رای گیری نیست فقط در مورد حزبی به دست آوردن اما حتی بیشتر در مورد عمیق خصومت به دموکراسی به خودی خود و اعتراض به ایده بسیار از اجازه دادن به مردم در انتخاب رهبران خود را.

روز دوشنبه فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers, یک دموکرات امضا فرمان اجرایی به تأخیر انداختن انتخابات برنامه ریزی شده برای 7 آوریل تا ژوئن. دلیل او این بود به اندازه کافی ساده است: مردم نمی توانند حفظ دولت موظف اجتماعی فاصله و همچنین رای دادن. علاوه بر این اکثر نظرسنجی داوطلبان بیش از 60 و در گروه پر خطر و نمی تواند در همه. بسیاری از مکان های رای گیری در حال حاضر بسته شده است با توجه به کمبود نیروی انسانی است که تضمین می کند که جمعیت خواهد بود و حتی ضخیم تر در آنهایی که باز باقی می ماند و منجر به خطر گسترش coronavirus.

تبلیغات:

جمهوری خواهان در دولت شکایت کرد برای پایان دادن به Evers ” نظم و محافظه کار-کنترل دادگاه عالی ایالت طرفه با آنها, بنابراین در حال حاضر انتخابات را به جلو به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. علاوه بر این دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که رای غیابی باید شهریور امروز — حتی اگر بسیاری از رای دهندگان حتی بدست برگه های رای خود نشده است.

این تصمیم را “disenfranchise ناگفته هزاران نفر از رای دهندگان ویسکانسین و سپردن تعداد نامعلومی از Wisconsinites به مرگ” بن Wikler صندلی از ویسکانسین حزب دموکرات در بیانیه ای گفت:.

اما آنچه به خصوص عجیب و غریب در مورد جمهوری خواه اصرار بر برگزاری انتخابات امروز در یک برهنه, پیشنهاد برای کاهش گورکن دولت مشارکت مردم را عملا چیزی است که آن را نه در همه روشن این را به نفع جمهوری خواهان در کوتاه مدت.

تبلیغات:

این درست است که به طور معمول بالاتر از رای دهندگان تمایل به نفع دموکرات ها بیش از جمهوری خواهان. که به دلیل دموکراتیک متمایل رای دهندگان به طور قابل توجهی تعداد زیادتر تفوق یافتن جمهوری خواهان اما دموکرات ها تمایل به جوانتر و کمتر به خوبی به انجام به طور متوسط و در نتیجه بیشتر احتمال دارد به جست و خیز رای گیری. به همین دلیل رای دهندگان روش های سرکوب به طور معمول تمرکز بر روی ساخت آن را سخت برای جوان تر یا فقیر مردم را به رای دادن.

اما هیچ کس می تواند مطمئن باشد که coronavirus رای دهندگان سرکوب خواهد همان شیوه کار می کنند به این دلیل که افراد در معرض خطر بیشتر است تمایل به بزرگتر — و بنابراین احتمال بیشتری برای رای خواه. و در حالی که وجود دارد برخی از کلی انتخابات نژادها در انتخابات از جمله مهم قضایی, مسابقات, ترین بالا مشخصات نژاد هنوز دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه که می تواند ایجاد انگیزه بیشتری برای دموکرات ها به خطر بیرون آمدن در حالی که جمهوری خواهان در خانه نشستن.

تبلیغات:

که واقع نشده آهسته ویسکانسین خواهان یک بیت ، آن را سخت به درک دلیل: این فقط در مورد برنده شدن در انتخابات با تقلب آن را به عنوان معمولا درک. آن را نیز مورد نفرت عمیق در میان اصولگرایان این ایده بسیار از دموکراسی و وسواس نیاز به خاموش به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است از روند انتخاب رهبران خود.

این هم درست است در مقیاس ملی است. وجود دارد افزایش فشار در پی coronavirus را به پست الکترونیکی-در برگه های رای هنجار در سراسر کشور آن را به عنوان در ایالات مانند کالیفرنیا و اورگان است. جمهوری خواهان با این حال ساخته شده اند بدون استخوان را در مورد این واقعیت است که آنها را در مبارزه با هر و همه این اقدامات تا پایان زمان.

که حس می کند به عنوان یک حزبی حرکت در زمان عادی به این دلیل که شواهد روشن است که دموکرات ها کرایه خوبی در کشور با پست الکترونیکی-در برگه های رای. اما در عصر coronavirus بارز ترین ذینفع جهانی پست الکترونیکی-در برگه های رای می رای دهندگان بیش از 65 جمعیتی که در آن تهمت موفق به کسب 52 درصد از آرا در سال 2016. در همین حال گروهی که احساس می کنید حداقل از ترس در مورد نشان دادن به پای صندوق های رای زیرا آنها به مراتب کمتر احتمال دارد به صورت جدی عوارض ناشی از COVID-19 است که رای دهندگان با سن 18 تا 29 بسیاری از آنها رای دادند هیلاری کلینتون در سال 2016.

تبلیغات:

در نهایت به نظر می رسد که موضع در برابر دموکراسی به خودی خود مسائل بیشتر به جمهوری خواهان نسبت به نگرانی در مورد چگونه coronavirus بحران معطوف شده حزبی انگیزه.

این متناسب با کلی الگوی جمهوری خواهان به طور غریزی انتخاب استبداد به دموکراسی در هر نوبت. دادستان کل لایحه Barr مثلا صرف حرفه خود را با هل دادن به صورت نامحدود سطح از قدرت ریاست جمهوری و عمیق خصومت نسبت به کنگره اجازه می دهد به نگه دارید جمهور پاسخگو — حتی اگر چنین قدرت نامحدود خواهد بود برگزار می شد و آینده دموکراتیک رئیس جمهور نیز هست. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل را تمرکز فکر در بسته بندی قضائیه با قضات محافظه کار است در مورد تمایل خود به انحصار قدرت, البته, اما آن را نیز bespeaks یک شور و شوق برای این واقعیت است که فدرال قضات لازم نیست برای پاسخ به این مکان و می تواند بازنویسی قانون و بدون ترس از دست دادن انتخابات.

ظهور استبداد در سمت راست است همزمان با محافظهکاران رشد تحقق است که جمهوری خواهان نمی تواند برنده انتخابات عادلانه و مربع دیگر. اما این هم درست است که برای حق استبداد است پاداش و خود را به طوری که جمهوری خواهان در حال حاضر به خطر کوتاه مدت انتخاباتی ضرر و زیان برای هدف بلند مدت از کم کردن دموکراسی به نیستی.

تبلیغات:

خواه جنگ در رای گیری از این رو نباید درک شود صرفا از طریق لنز از انتخابات gamemanship. که اجازه می دهد تا هر دو از روزنامه نگاران و رای دهندگان عادی برای درمان سرکوب رای دهندگان کمتر به طور جدی به عنوان شکل دیگری از سیاست به عنوان معمول است. آن مهم است به درک که سیاستمداران جمهوری خواه دیدن مردم کمتر رای گیری به عنوان یک هدف مهم در خود و برای خود. آنها تا حد زیادی متمرکز بر حفظ دموکرات ها از رای دادن تا حالا اما مطمئن به نظر می رسد مانند آنها می شود فقط خوب با یک وضعیت که در آن به سختی هر کسی از هر حزب رای دادند. همه در همه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>