ویسکانسین رد جدید قوانین کنترل اسلحه. سپس تیراندازی و کشتار اتفاق افتاده است.

پنج نفر کشته شدند روز شنبه هنگامی که یک تیرانداز باز آتش در Molson Coors آبجو شرکت مجتمع در Milwaukee, Wisconsin.

به گفته رئیس پلیس محلی آلفونسو مورالس تیرانداز 51 ساله و کارمند سابق آبجوسازی نیز درگذشت و به عنوان یک نتیجه از یک خود وارد زخم گلوله.

پلیس شروع به دریافت گزارش از تیراندازی در حدود 2 ساعت به وقت محلی روز شنبه. مدت کوتاهی پس از, کارکنان در Molson Coors شروع به دریافت پیام های متنی هشدار آنها را فعال تیرانداز.

تمام پنج قربانیان کارکنان Molson Coors. هیچ یک از قربانیان نامگذاری شده اند تا کنون. پلیس هنوز مورد بحث ممکن است انگیزه.

Molson Coors رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گاوین tony walsh گفت که “دفاتر شرکت های بزرگ بسته خواهد شد برای بقیه هفته و کارخانه های لبنی بسته باقی خواهد ماند برای زمان حال” با توجه به سی ان ان.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان غم و اندوه عمیق بسیاری از ما احساس در حال حاضر” tony walsh گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز تسلیت خود را در طول یک coronavirus جلسه روز چهارشنبه بعد از ظهر:

دل ما به خانواده های کسانی که جان شد senselessly گرفته تمام مردمی و کارگران در Molson Coors و میلواکی جامعه ما به عنوان دست و پنجه نرم کردن با دیگری عمل خشونت اسلحه است که شما را در طولانی مدت عواقب این جامعه و دولت ما.

آن را حداقل 11th جرم تیراندازی در ویسکانسین از سال 2004. شده اند وجود دارد 45 تیرباران های دسته جمعی در آمریکا از آغاز سال 2020 است.

و تنها چند ساعت قبل از تیراندازی ویسکانسین به لیبریا تونی Evers به نام قانونگذاران به فشار رو به جلو قانون با هدف افزایش فشار دولت قوانین اسلحه.

در پاسخ به Evers, “رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد, R-جونو روشن ساخته است که در ویسکانسین قوانین اسلحه را تغییر دهید و تحت یک جمهوری خواه کنترل قوه مقننه” ایالات متحده آمریکا امروز گزارش “یادآوری رای دهندگان از دیرینه تقسیم می شوند که همه را تضمین می کند اما حادثه مرگبار مانند جمعه را نمی خواهید به خار اسلحه جدید سیاست در هر زمان به زودی.”

برای پوشش بیشتر در خشونت اسلحه بازدید Vox تفنگ خشونت بخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>