ویسکانسین خواهان رد فرماندار 11th-ساعت پیشنهاد به تاخیر روز سه شنبه انتخابات

ویسکانسین جمهوری خواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی را رد کرده است به لیبریا تونی Evers گذشته-دوم پیشنهاد به تاخیر دولت به سرعت نزدیک شدن انتخابات در نور از نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

روز شنبه, دولت, مجلس به پایان رسید جلسه ویژه در نظر گرفته شده به نظر Evers درخواست به انتخابات در سهشنبه, آوریل 7, یک-mail انتخابات و اجازه می دهد تا رای گیری ارسال می شود در اواخر ماه مه در عرض چند ثانیه از برگزاری.

که بدان معنی است که با وجود این واقعیت تجمعات عمومی در ویسکانسین ممنوع و ساکنان در حال زندگی می کنند و اقامت در خانه سفارش Evers نهاد دولت به نظر می رسد مجموعه ای برای برگزاری یک فرد در انتخابات است که شامل دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری و رأی یک دادگاه عالی ایالت عدالت است.

ویسکانسین است که بیش از 2000 تایید موارد coronavirus به عنوان از آوریل 5, تنها دولت از 11 در اصل برنامه ریزی شده برای برگزاری دموکراتیک انتخابات مقدماتی در ماه آوریل است که به تعویق افتاده و یا قابل ملاحظه ای تغییر راه مردم می توانند با رای دادن در نامزدی مسابقات.

روز شنبه, ویسکانسین, جمهوری خواهان نه تنها رد تلاش برای لغو فرد رای گیری بلکه خواسته دادگاه عالی ایالات متحده به بلوک های اخیر پایین تر حکم دادگاه که تمدید رای گیری غایب مهلت در ویسکانسین توسط شش روز.

جمهوری خواهان را متهم کرد Evers از تضعیف روند انتخابات توسط فشار برای تغییر در روش فقط روز قبل از اولیه.

“در انتخابات در طول زمان نامشخص, این مهم است که هیچ یک سوال این روند” جمهوری خواه قانونی رهبران رابین Vos و اسکات فیتزجرالد گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. “همین دلیل است که آن را بسیار ناامید کننده است که فرماندار Evers اتحاد تلنگر-شکست مواجه خیلی سوال که ما بحث شده در ماه گذشته است.”

اما Evers که تصویب اقامت در خانه سفارش در مارس 24, گفت که توافق شد که غیر مسئولانه به عنوان برآورد خطرات بهداشتی تغییر کرده است.

“جمهوری خواهان در مجلس در حال بازی سیاست با امنیت عمومی و نادیده گرفتن ضرورت این بحران بهداشت عمومی. این اشتباه است. هیچ کس نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن گفت: Evers در بیانیه ای در روز شنبه. “بودن یک رهبر خوب به معنی گوش دادن به کارشناسان در حال حاضر به تنظیم دوره ما بر اساس علم و ساخت سخت گیری های لازم برای محافظت از مردم از دولت ما.”

Evers همچنین ابراز نگرانی کرد که آیا رای دهندگان مایل به نادیده گرفتن اقامت در خانه سفارش خواهد بود قادر به پیدا کردن یک محل برای رأی گیری به عنوان بورسی را ایان Millhiser نوشته است:

در میلواکی که به طور معمول دارای 180 حوزه های رأی گیری در انتخابات روز مسئولان شهرستان انتظار می رود که آنها فقط به اندازه کافی کارگران را به نگه داشتن 10 تا 12 سایت باز است. بیش از 100 از دولت به شهرداری گزارش شده است که آنها فاقد کافی منظم نظرسنجی کارگران به کارکنان حتی یک رای گیری در محل.

فرماندار اقدام به حل این مشکل با سفارش گارد ملی به کارکنان رای گیری سایت — اما ویسکانسین دادستان گفت: این اقدام اضطراری فقط می توانید انجام دهید تا این حد که حتی با اعضای سپاه پاسداران به عنوان نظرسنجی کارگران وجود خواهد داشت کمبود نیروی انسانی در روز سه شنبه.

در حالی که دولت قوه مقننه تنها شاخه ای از ویسکانسین دولت است که قدرت رسمی به برنامه ریزی مجدد انتخابات با توجه به سیاست Evers تا به برخی از گزینه های در دسترس به او را به تلاش برای به تاخیر انداختن اولیه — اما او به نظر می رسد بعید است به اعمال آنها. مثلا سیاسی گزارش می دهد که Evers می توانید سعی کنید به درخواست رسمی بهداشت به پای صندوق های رای, اما به احتمال زیاد نمی خواهد چرا که او نگران تهی سرمایه سیاسی است که خواهد شد مورد نیاز برای coronavirus قانون در هفته های آینده. و چنین حرکت را با چالش های حقوقی است که می تواند در نتیجه گیری است که می تواند از قدرت فرماندار در آینده است.

در تجزیه و تحلیل خود را از ویسکانسین اولیه Millhiser توصیف کرده است به عقب و جلو بین Evers و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره بیش از به تأخیر انداختن انتخابات به عنوان یک بسیار سیاسی روند:

مسلح با [اکثریت], رهبران جمهوریخواه باید رد Evers پیشنهاد با تمسخر و تحقیر. در پاسخ به Evers پیشنهاد که دولت اجرای اتوماتیک رای-توسط-mail برای مثال دولت جمهوری رهبر اکثریت سنا اسکات فیتزجرالد متهم Evers از “دروغ گفتن به طور مستقیم به Wisconsinites در این مورد حتی از راه دور امکان پذیر است” را رد کرد و طرح خود را به عنوان یک “جعل.”

بسیاری از دموکرات ها در ضمن ویژگی بدتر ممکن است انگیزه برای جمهوری خواهان. در توییتر, رای گیری, حقوق, وکیل و سابق اوباما در کاخ سفید وکیل دانیل جاکوبسن متهم خواهان امتناع “به تاخیر اولیه” و ارائه “بیشتر پست رای گیری به ظاهر در حساب که COVID بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر رای گیری در به شدت Dem مناطق” حملات روز سه شنبه دادگاه عالی ایالت مسابقه به سمت محافظه کار وقت.

درست است که مناطق دموکراتیک از دولت شده است به ضربه بسیار سخت Covid-19 و می تواند در صورت شدید بگوئید کمبود. Milwaukee County مثلا 1,112 موارد تایید شده به عنوان از آوریل 5 و قبل از گارد ملی نامیده می شد در میلواکی خود هشدار داد به عنوان چند به عنوان 10 از آن 180 حوزه های رأی گیری خواهد بود کارکنان.

با این حال در تلاش برای اطمینان حاصل شود کسانی که مبتلا به کروناویروس و کسانی که قادر به سرمایه گذاری برای رای دادن بودند محروم یک قاضی فدرال حکم روز پنج شنبه گسترش توانایی رأی دهندگان برای رأی گیری از طریق پست.

در حالی که مهلت رای گیری غایب بود و در اصل سهشنبه, آوریل 7 — بعد از حضوری اولیه قاضی ویلیام کانلی دستور داد که مهلت رای گیری برای تمدید شود به 4 ساعت در مارس 13 و سست نیاز است که اعلام رای غیابی باید امضا در مقابل شاهد — چیزی به چالش کشیدن برای کسانی که خود quarantining و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند.

“در حالی که Conley تصمیم است نه ایده آل برای درمان بسیاری از رای دهندگان ویسکانسین آن نیز به احتمال زیاد برای نجات دهها هزار نفر از رای دهندگان از محرومیت” Millhiser نوشت: در یک تجزیه و تحلیل از حاکم. “و آن را به طور بالقوه جلوگیری از انتخابات که در آن رای دهندگان خود را از دست دادن حق رای بر اساس دلخواه عواملی مانند چگونه به سرعت خدمات پستی ارائه می شود خود را رای.”

جمهوری خواهان در این ایالت به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. روز جمعه هفتم مدار دادگاه تجدید نظر رد شده درخواست خود را برای بازگرداندن اصلی پست الکترونیکی-در انتخابات مهلت اما آیا بلوک کانلی را شل شاهد الزامات و گفت: این درب به تقلب. این بدان معناست که رای غیابی ارسال شده در بدون شاهد صدور گواهینامه — چیزی که سخت است برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند برای به دست آوردن زمانی که دولت تحت مستند — نمی توان نسبت به نهایی شمارش.

پس از این حکم کمیته ملی حزب جمهوری خواه و جمهوری خواهان ویسکانسین ثبت اضطراری دادخواست به دیوان عالی کشور در روز شنبه دوباره درخواست مهلت رای گیری به رفت و درخواست دادگاه به عمل بعد از روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>