ویسکانسین جمهوری خواهان می خواهند به آن را سخت تر برای رای دادن در طول شیوع کروناویروس


Three people vote at booths.

رای دهندگان بازیگران برگه های رای در انتخابات میان دوره ای در میلواکی است.

دارن Hauck/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

ویسکانسین دیوان عدالت دانیل کلی معتقد است که اقدام مثبت و برده داری “بهار را از همان ریشه عمودی اصلی,” اعلام کرد: “از نظر اخلاقی و به عنوان یک ماده از قانون آنها یکسان هستند.” ترقی خواهان یک شات در برکناری او از دادگاه عالی ایالت در روز سه شنبه. اما قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای اطمینان حاصل شود که coronavirus باعث کاهش مشارکت دموکراتیک در احزاب ،

فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers صادر کرده است یک فرمان اجرایی کارگردانی ساکنان به ماندن در خانه در تلاش برای مبارزه با COVID-19 است که در حال حاضر به کشته شدن 33 نفر در دولت است. در عین حال ویسکانسین است که هنوز برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در هفته آینده.

علاوه بر ریاست جمهوری اولیه وجود دارد بیش از 3,800 کرسی در انتخابات در ویسکانسین روز سه شنبه از جمله 1,596 شهرستان سرپرستان و افسران و 565 مدرسه منطقه مدیره موقعیت. اما مهم ترین مسابقه دارد مسابقه بین کلی و جیل Karofsky برای ویسکانسین دیوان عالی کشور است. کلی وقت یک قوس محافظه کار که مخالف ازدواج همجنسگرایان در آشکارا ضد همجنس نظر. (او همچنین با حمله سقط جنین, رفاه, اسلام, و, Obamacare; او یک عضو از Federalist جامعه است.) Karofsky خود چلنجر یک مدار قاضی دادگاه و دادستان سابق در حال اجرا به عنوان یک متوسط لیبرال. اگر Karofsky ousts کلی او را به عدد کاهش دادگاه اکثریت محافظه ایجاد یک 4-3 تقسیم می شود. لیبرال ها پس از آن یک شات در کوه در می رم دادگاه اگر آنها می تواند به سرنگونی یکی دیگر از محافظه کار عدالت در سال 2023.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا دموکرات ویسکانسین می خواهید به شل محافظه کاران’ گرفتن در دادگاه عالی ایالت. ویسکانسین جمهوری خواهان را بی رحمانه gerrymandered دولت قوه مقننه به طور دائم entrenching اکثریت خود را. هنگامی که آنها تثبیت قدرت خود قانونگذاران جمهوری خواه در پایین ترک خورده رای گیری حقوق از طریق دقیق رای دهندگان ID قوانین در حالی که بارها و بارها به دنبال بریده بریده اولیه رای گیری. تا زمانی که لیبرال ها به دست آوردن اکثریت در دادگاه عالی ایالت—و در نتیجه توانایی حمله کردن ایران از’ تبعیض آمیز redistricting و محرومیت اقدامات دموکراتها هیچ امید برنده شدن قوه مقننه است. و تا زمانی که جمهوری خواهان نگه مقننه آنها را انکار دموکرات’ حق مشروع برای حکومت.

هر دو Evers, یک دموکرات و مجلس توافق کردند که این حرکت نمایشی پرتاب خواهد دولت را به بی نظمی از آنجا که تعداد زیادی از officeholders’ نظر خواهد رسید با هیچ کس آنها را جایگزین و هیچ حقوقی ارشاد در ادامه قدرت برای خدمت است. اما Evers می خواهد به آرامش دقیق رای گیری غایب قوانین به اطمینان حاصل شود که هر کس می تواند رای توسط ایمیل و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره رد. چندین محدودیت های پیچیده تلاش برای انجام تمام انتخابات از طریق پست. با تشکر از ویسکانسین آمریکا حزبی رای دهندگان ID جنگهای صلیبی رای دهندگان باید مدارک اثبات اقامت و شناسنامه به ثبت نام و درخواست برای absentee ballot. ویسکانسین قوانین تعیین می کند که یک همکار شهروند ایالات متحده باید به عنوان “شاهد” و ثبت نام در این رای گیری که رای دهندگان درخواست رای گیری توسط آوریل 2; و رای گیری باید در محل رای 8 p. m. در مارس 7.

روز پنجشنبه ایالات متحده در منطقه قاضی ویلیام Conley, یک, باراک اوباما, منصوب, تمدید این مهلت و سست شاهد نیاز است. سفارش خود را اگر تایید نمی خواهد کمک به رای دهندگان در تلاش برای تحقق voter ID مورد نیاز است. اما آن را تا حدودی کاهش ویسکانسین بزرگترین چالش است که پردازش تعداد بی سابقه ای از رای گیری غایب است. به دلیل coronavirus شده است وجود دارد یک افزایش درخواست ها برای این رای وجود دارد خواهد بود و بیش از 1 میلیون بیشتر رای فرستاده شده از سال جاری نسبت به سال 2019 بهار در انتخابات است. این عجله به اعمال است همزمان با کاهش چشمگیر در حوزه های رأی گیری به خصوص در مناطق شهری هستند که عمدتا دموکراتیک است. به عنوان صدها نفر از نظرسنجی کارگران رها کردن برای ترس از عفونت خلیج سبز ممکن است به کاهش آن 31 حوزه های رأی گیری را به فقط چهار میلواکی در حالی که کاهش آن در حوزه های رأی گیری از 180 به کمتر از 12. حداقل 60 درصد از ویسکانسین شهرستانها گزارش کمبود نظرسنجی کارگران و 100 قضایی عدم کارگران کافی به کارکنان فقط یک رای گیری سایت.

در همین حال مقامات انتخاباتی در حال تقلا برای پردازش صدها نفر از هزاران نفر از absentee ballot درخواست. آنها گزارش کار 12-17 ساعت در روز “با هیچ پایانی در چشم” برای دریافت از طریق یک انبار بزرگ با هیچ شانس واقعی موفقیت است. قانون این مقامات باید ارسال غایب رای گیری برای رای دهندگان در عرض 48 ساعت پس از دریافت نرم افزار خود را—اما زمان چرخش در برخی از دفاتر رسیده یک هفته کامل.

در نور از این موانع دموکرات التماس کرد با قانونگذاران جمهوری خواه به سهولت شرایط سفت و سخت حاکم بر غایب انتخابات در ویسکانسین. آنها خودداری کرد. بنابراین یک گروه از رای گیری سازمان های حقوق واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مارس 26, درخواست کانلی برای جلوگیری از سخت ترین قوانین است. شاهد-امضای مورد نیاز آنها با اشاره به ایجاد یک “مانع غیر قابل عبور برای بسیاری از واجد شرایط رای دهندگان ویسکانسین تحت قرنطینه و یا در انزوا.” اثبات از اقامت و عکس ID مورد نیاز در حال به چالش کشیدن برای افراد مسن یا کم درآمد ساکنان که باید خود را آپلود مستندات آنلاین—اما آنها ممکن است فاقد تکنولوژی لازم و کتابخانه ها بسته هستند. بسیاری از شهروندان که به طور سنتی رای در فرد ممکن است به یاد داشته باشید به درخواست یک غایب رای گیری توسط 2 آوریل. به دلیل جمع شدن کسانی که درخواست رای گیری در زمان ممکن است قادر به بازگشت به آن را توسط 7 آوریل مهلت.

Evers است بسیار توصیه می شود راه حل ساده برای این اتصالات—یعنی به حالت تعلیق در اسناد و مدارک مورد نیاز برای کسانی که نمی توانند آنها را برآورده سازد و تمدید مهلت تا غایب رای دهندگان زمان بیشتری را برای ثبت نام و بازگشت خود را رای. اما ایران با کنترل قوه مقننه با عجله به دادگاه به مخالفت با همه این رفع. از آن اعلام کرد که رای دهندگان به سادگی می توانید به “باز کردن یو پی اس فروشگاه” خود را آپلود مستندات حتی اگر انجام این کار را نقض Evers اجتماعی فاصله دستورالعمل. شهروندان ارشد مجلس اصرار دارد باید به سادگی بخواهید یک همسایه برای “مشاهده از طریق یک پنجره” اسلاید انتخابات “به شاهد زیر درب برای امضای خود” و سپس انتخاب کنید تا رای گیری “یک بار شاهد شش فوت دور.” و با توجه به مهلت قوه مقننه پرسم که دادگاه “ممکن است به سادگی صبر کنید تا بعد از روز انتخابات برای تعیین اینکه آیا هر یک از درمان لازم و یا مناسب است.” به عبارت دیگر به جای جلوگیری از یک بحران دادگاه باید صبر کنید تا زمانی که بحران می رسد به اقدام است.

در روز شنبه سفارش کانلی حاضر به حرکت انتخابات و یا متوقف کردن ID عکس مورد نیاز و اشاره کرد که کمیسیون انتخابات در حال حاضر اعطا شده یک استثنا برای “به طور نامحدود و محدود.” اما او به رای دهندگان یک روز اضافی به درخواست غیابی و زور دولت به تعداد برگه های رای که می رسند 4 p. m. در آوریل 13. کانلی نیز به حالت تعلیق در شاهد شرط برای رای دهندگان که ارائه “نوشته شده است تاکید” است که آنها نمی توانند با خیال راحت آن را برآورده.

با توجه جمهوری خواهان’ سرسخت مخالفت با این اقدامات وجود دارد یک فرصت خوب برای آنها تجدید نظر کانلی را به 7هفتم ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر. اگر دادگاه تجدید نظر آسانسور خود دستور آن را اجازه خواهد داد این ویروس به کاهش میزان مشارکت دموکراتیک در سنگر مانند میلواکی که در آن شهردار—که در انتخابات—به خواست ساکنان به رفتن به پای صندوق های رای برای ایمنی خود را. تعداد قابل توجهی از رای دهندگان نمی خواهد بود قادر به بازگشت به برگه های رای خود در زمان و نمی خواهد خطر در شخص رای گیری در بهداشت عمومی اورژانس. حتی اگر آنها سعی کردند بسیاری از ساکنان نمی خواهد که زمان و منابع را به بازدید از یکی از چند نظر سنجی هنوز هم در شهرستان خود را.

در 2019 ویسکانسین دادگاه عالی نژاد محافظه کار برایان Hagedorn شکست لیبرال لیزا Neubauer با کمتر از 6,000 رای از بیش از 1.2 میلیون بازیگران. دولت از نزدیک تقسیم می شود و حتی اگر COVID-19 دارای یک اثر تنها جزئی از آن می تواند سرکوب رای کافی در آبی مراکز شهری امن کلی پیروزی روز سه شنبه. اگر جمهوری خواهان بر این باور کلی می تواند پیروزی خود را در شایستگی آنها نمی خواهد اجازه دهید یک بیماری همه گیر جلوگیری از هزاران Wisconsinites از پای صندوق رای. لجاجت فوق العاده بدبینانه اما در خط خود را گسترده تر رویکرد به حکومت. جمهوری خواهان ویسکانسین در حال حاضر انتخابات تقلب از طریق gerrymandering و تصرف قدرت از Evers تحت آشکار باور است که ایران دارای یک حق الهی به حکومت و دولت است. پس از همه, که, اجازه دادن به یک بیماری همه گیر نوسان دادگاه عالی ایالت مسابقه احتمالا به نظر می رسد مانند بازی کودک.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>