ویسکانسین اولیه در هرج و مرج است — اما وایومینگ نیست: یک درس در دموکراسی

این داستان دو مقدماتی.

وجود هرج و مرج و سردرگمی در ویسکانسین تنها چند روز پیش از آوریل 7 اولیه. با توجه به یادداشتی از وزارت امور خارجه انتخابات هیئت مدیره “تقریبا هر شهرستان در ویسکانسین حداقل یک شهرداری در مورد توانایی خود را برای باز کردن یک مکان سنجی.” حوزه در حال توقیف به دلیل وجود ندارد به اندازه کافی داوطلبان به نگه داشتن آنها را کارکنان. میلواکی کاهش تعداد فرد در سایت های رای گیری از 180 تمام راه را به پایین به 12. بیش از 100 شهرستانهای هیچ نظرسنجی کارگران در همه. دولت دستور داده است تا 1.5 میلیون قلم بنابراین بدون نیاز به لمس یک است که در حال حاضر استفاده شده است — اما تلاش برای به دست آوردن 1.5 میلیون بهداشتی دستمال مرطوب کاهش یافته است کوتاه توسط 750,000.

تبلیغات:

در ضمن این تا حد زیادی به کسب و کار به طور معمول در وایومینگ بود که میله میله برای نگه اولیه آن در مارس 4. مقامات به سادگی وجود دارد به پایان رسید در فرد بخشی از دولت ریاست جمهوری اولیه افتتاح چند مجموعه جدید مراکز و منتقل کل رویداد برای رای دادن از طریق پست. هیچ درام, هیچ خطر سلامت و بدون نگرانی که اصلی نمی خواهد رفتن به عنوان برنامه ریزی شده.

به عنوان بسیاری از کشورهای تعویق انداختن مقدماتی تا ماه ژوئن انتخابات تقلا در سراسر کشور و آمریکایی ها نگران coronavirus بالقوه اثر در انتخابات ریاست جمهوری این سقوط ارزش آن به دنبال در ایالات متحده که در آن همه گیر است نه مورد نیاز عمده فروشی reimagining از کل فرایند است. این کشورها همه یک چیز مشترک دارند: آنها تا به حال پیش بینی برای انتقال این سال به رای گیری اولیه در ترکیب با یک رتبه-انتخاب رای گیری (RCV) رای گیری. به عنوان یک نتیجه انتخابات در این کشورها شده اند قادر به ماندن تا حد زیادی در مسیر.

دموکرات ها در سه نفر از کسانی که آمریکا — وایومینگ آلاسکا و هاوایی — برنامه ریزی شده بود به خود را نگه دارید مقدماتی این شنبه. رای گیری اولیه و RCV آنها را همه گیر ضد. آنها می تواند لغو فرد رای گیری بدون پرتاب همه چیز را به جنجال و هیاهو.

تبلیغات:

در آلاسکا و هاوایی قبل از این ویروس زده دموکراتیک حزب عدالت و توزیع مجدد دولت مقدماتی به عنوان رای-توسط-mail مسابقات با RCV. کسانی که مسابقات ثابت انعطاف پذیر: مقامات صرفا تمدید تاریخ است که توسط رای گیری نیاز به درخواست و/یا بازگشت. آن را کمی طولانی تر برای دریافت نتایج. آنها نمی نیاز به منظور نقل از ضد عفونی کننده و یا بیش از یک میلیون قلم — و یا عبور از انگشتان دست خود را و امیدوارم که در شخص رای گیری امن خواهد بود در ماه ژوئن.

این یک داستان مشابه در کانزاس که در آن دموکرات ها در این سال نه تنها اجرا اولیه رای گیری با RCV اما مقامات نیز فعالانه از طریق پست رای گیری برای هر ثبت نام دموکرات. همسایه میسوری نمی کسانی که همه چیز و تا به حال به فشار رای خود را به ماه ژوئن است. همکار Midwesterners در ایلینوی تصمیم به رفتن پیش با خود دموکراتیک اولیه حتی به عنوان coronavirus گرفت و در اواسط ماه مارس و دیدم مردم در انتخابات شاقول.

هیچ یک از این کشورها گیراندم یک بیماری همه گیر. آنها به سادگی می خواستم برای ایجاد انتخابات که به رای دهندگان گزینه های بیشتر و بیشتر صدای. اما خود برنامه ریزی دقیق نیز تاسیس کاری انعطاف پذیر به اندازه کافی برای مقاومت در برابر یک بار در یک قرن اضطراری برای بهداشت عمومی.

تبلیغات:

در ایندیانا آیداهو و ویسکانسین و گرجستان به عنوان مثال دولت باید در تلاش برای تعیین این که چه کسی باید دریافت غایب رای گیری و اینکه آیا یا نه یک نیاز به درخواست و یا به سادگی می توان از طریق پست به ثبت نام رای دهندگان. کانزاس این نمیفهمد جلوتر از زمان و مطمئن شوید که آن رای گیری رول شد امن و به روز است.

در اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine نقل مکان کرد و به تعویق انداختن دولت, مارس اولیه تنها به متوقف شود با دادگاه است. در نهایت DeWine دولت و مقامات بهداشت عمومی در عمل به فشار مسابقات به ماه ژوئن برای سلامت و ایمنی است. تمام آن را در زمان در آلاسکا و هاوایی بود به گسترش ساده و مهلت.

تبلیغات:

در ویسکانسین حزبی دشمنی است که در حال اجرا بالا, دادگاه ممکن است مجبور به مرحله و توقف رای گیری و انتخابات مدیران در حال مسابقه برای پیدا کردن نقل از Purell. اما در وایومینگ مقامات نیاز به تعادل تعویق انداختن انتخابات و یا خطرات به دموکراسی است. رای دهندگان مجبور به انتخاب بین اعمال حق خود برای رای دادن و یا به خطر انداختن سلامت خود را.

یک بیماری همه گیر به احتمال زیاد نیست در ذهن خود است. اما آن را آسان به برنامه ریزی برای دموکراتها در طول تاریخ میدان بزرگ این چرخه. رتبه-انتخاب رای دهد رای دهندگان قدرت برای قرار دادن آن دسته از داوطلبان به منظور حصول اطمینان است که یک برنده است حمایت اکثریت است و تلقی ترین electable توسط اکثر مردم است. هر کس می تواند در این انتخابات نامزد آنها می خواهند به نفع خود بدون هیچ گونه نگرانی که در شکسته زمینه رای خود را ممکن است کمک به تدهین نامزد آنها بود ،

RCV مشکل دیگری را حل میکند و همچنین: تلف رای برای نامزدها مانند پیت Buttigieg Amy Klobuchar و دیگران که انصراف قبل از رسمی اولیه تاریخ و گاهی فقط چند ساعت قبل از روز انتخابات در کشورهای که در آن رای گیری زودهنگام شده بود بلند در جریان است. در حال حاضر این سال تقریبا 2.2 میلیون “تلف رای” شده اند و بازیگران در حمایت از زامبی نامزدهای; که تقریبا یک نفر از هر 10 — و این تعداد به شدت رشد خواهد کرد زمانی که تمام آرا در حال انتظار برای شمارش شده اند شمارش. RCV طول می کشد که تعداد پایین به هیچ کدام فقط با اجازه دادن به رای دهندگان نشان می دهد پشتیبان گیری را انتخاب کند. آن را به سادگی راه بهتری برای انجام رای گیری اولیه.

تبلیغات:

قدرت بیشتری برای رای دهندگان. بیشتر انعطاف پذیر انتخابات برای همه ما است. حزبی راه حل آغوش متحده تمام سایه از رنگ قرمز و آبی و بنفش. راه بهتری وجود دارد برای رای دادن. و در یک لحظه زمانی که ما انتخابات شده اند طرح میتوانست توسط یک ویروس چند می تواند دیده می شود در آینده ما باید یاد بگیرند از کسانی که حق آن را پیش از سال 2020 است. خود را اصلاح مسیر است و هر دولت باید به دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>