ویسکانسین دادگاه عالی در حال رفتن به استفاده از فاکس نیوز استدلال به خنثیسازی دولت COVID-19 محدودیت


Demonstrators hold signs during a protest against the coronavirus shutdown in front of the State Capitol in Madison, Wisconsin, on April 24, 2020. It appears they have an ally in the state Supreme Court.

تظاهرکنندگان نگه علائم در اعتراض به کروناویروس shutdown در مقابل دولت و کنگره آمریکا در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24. به نظر می رسد آنها یک متحد در دادگاه عالی ایالت.

کمیل Krzaczynski/گتی ایماژ

ویسکانسین دیوان عالی کشور به اکثریت محافظه نگاه آماده در روز سه شنبه به باطل دولت COVID-19 امن تر-در-صفحه اصلی قوانین محدود مجامع عمومی و تجاری فعالیت است. تصمیم خود را می تواند فورا آسانسور بهداشت عمومی محدودیت زور بازگشایی دولت و احتمال دارد شتاب گسترش COVID-19. دادگاه پنج جمهوریخواه قاضیان به نظر میرسد که هیچ پشیمانی در مورد پایان دادن به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای بقیه دولت, شهروندان حتی به عنوان آنها انجام شنوایی خود را از راه دور در زوم.

روز سه شنبه دادگاه شنیده استدلال در مجلس قانونگذاری ویسکانسین v. پالمیک چالش به دولت را امن تر-در-صفحه اصلی قوانین. به عنوان نام نشان می دهد این مورد آورده شد و توسط مجلس قانونگذاری ویسکانسین است که در کنترل جمهوری خواهان—حتی اگر دموکرات ها برنده اکثریت رای مردم در سال 2018 انتخابات مجلس—با تشکر از ملت بدترین حزبی بطور غیر عادلانه تقسیم. توافق قانونگذاران در حال رقابت, وزارت بهداشت, خدمات, منشی, Andrea نخل اقتدار به شماره سفارش که توقیف مدارس و کسب و کارهای غیر ضروری در حالی که مهار ساکن توانایی به سفر و یا در گروه جمع آوری. نخل منصوب از لیبریا تونی Evers. پس Evers انتخابات جمهوری خواهان در مجلس به دنبال نوار مجریه از قدرت های کلیدی برای ارائه فرماندار بی فایده.

روز سه شنبه شفاهی نشان داد که قوه مقننه است و یک متحد در ویسکانسین دیوان عالی کشور که در حال حاضر دارای یک 5-2 محافظه کار اکثریت. (یکی از محافظه کار عدالت و دانیل کلی از دست داد صندلی خود را به یک لیبرال در مارس, اما او را به باقی می ماند یک اردک لنگ از طریق جولای.) محافظه کار بلوک—منهای کلی که recused—معروف ابقاء مارس پس از انتخابات Evers تلاش برای به تعویق انداختن آن وادار کردن ساکنان در معرض خطر عفونت توسط ریخته گری آرا در فرد است. (در گذشته تعداد ده ها تن از coronavirus عفونت در دولت شده بود مربوط به انتخابات.) نخل می دهد این قضات فرصت دیگری به سوات پایین فرماندار تلاش برای محافظت از Wisconsinites از coronavirus.

به عنوان ایان Millhiser نوشت: در Vox مورد نشان دهنده مقننه سرخوردگی که آن را به دولت خدمات بهداشتی وزیر آنقدر اقتدار در وهله اول. دولت قانون کمک های مالی گسترده اختیارات و وظایف به بخش خدمات بهداشتی و درمانی در بهداشت عمومی اورژانس از جمله توانایی به “منع تجمعات عمومی در مدارس و کلیساها و مکان های دیگر برای کنترل شیوع و همه گیر.” اما در حال حاضر که یک دموکرات کنترل قوه مجریه جمهوری خواهان می خواهند به کف خود را حق به ورزش این قدرت. آنها اصرار دارند او باید از طریق طاقت فرسا فرایند است که شامل اجباری 10 روز دوره انتظار و همچنین باید دریافت مقننه ورودی. تحت این رژیم قانونی رهبران می تواند با استفاده از جلسات عمومی برای به تاخیر انداختن نظم و قانونی کمیته می تواند تعلیق آن را وادار به این سازمان به بیش از شروع. در طول یک بیماری همه گیر این رویه البته مانع خواهد به طور موثر به این ویروس یک weekslong شروع به سر بیش از دولت است.

این ممکن است یا نه ممکن است سیاست خوب به اجازه وزارت خدمات بهداشتی و درمانی تعطیل دولت در طول “شیوع و همه گیر” بدون تصویب قانونی. اما این چیزی است که ویسکانسین قانون اجازه. مجلس به دنبال لغو نخل و او را وادار به صنایع دستی یکی از جدید با کمک آن قانون است که آنها نوشت و سر در گم می شود. قانونگذاران جمهوری خواه همواره عنوان تهدید COVID-19 و مخالف دقیق اقامت در خانه قوانین. بنابراین به نفع خود تصویب قانونی پالم را جایگزین نظم را باید به طور قابل توجهی بیشتر ملایم. جمهوری خواهان می خواهند به زور به کف دست با کشتن او را زمان سفارش در دادگاه می روم او را به را انتخاب کنید بین یک سیراب به پایین جایگزین و هیچ چیز در همه.

ویسکانسین دیوان عالی کشور به نظر می رسد بیش از حد خوشحال به کمکی بکند. اگر چه این مورد را شامل نمی دولت قانون اساسی و عدالت ربکا Bradley—جمهوری—قاب نخل را به عنوان یک محدودیت فاحش خود را در “حقوق ذاتی.”

“که در آن در قانون اساسی” برادلی پرسید: “آیا مردم ویسکانسین مشورت اقتدار در یک غیرمنتخب کابینه وزیر به وادار تقریبا شش میلیون نفر از مردم به ماندن در خانه و کسب و کار خود و در صورت حبس اگر آنها نمی مطابق? با هیچ ورودی از مجلس بدون رضایت مردم ؟ آیا این تعریف از استبداد برای یک فرد به سفارش مردم به زندانی برای رفتن به کار در میان دیگر معمولا فعالیت های قانونی?”

کالین راث دستیار دادستان کل از پالم را سفارش کرده و به توضیح است که “قانون اساسی را فراهم می کند که قوه مقننه ممکن است تصویب قوانین برای حفاظت از سلامت عمومی است. و این دقیقا همان کاری که مجلس انجام داده است.” و او اضافه کرد که نخل “است که به وضوح به مردم پاسخگو در همان راه ولایت است.” اگر مردم نمی مانند آنها می تواند رای را Evers در سال 2022 و یا حتی به یاد او. اما برادلی مخالفت مقایسه نخل را به آپارتاید به منظور اجرایی الزامی به توقیف از مهاجران ژاپنی و آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم است که دیوان عالی کشور به شدت تایید در Korematsu v. United States.

“من خود را مستقیم توجه” برادلی گفت راث “به زمان دیگری در تاریخ در Korematsu تصمیم گیری که در آن دادگاه گفت که نیاز به اقدام بزرگ بود و زمان کوتاه بود و توجیه و من به نقل از, ‘نصب و راه اندازی با هم و قرار دادن تحت محافظت تمام کسانی که از اصل و نسب در مجمع مراکز در طول جنگ جهانی دوم است.”

برادلی پس از آن ضمنی که نخل ممکن است نیروی Wisconsinites به اردوگاه های اقامت اجباری در Korematsuاگر دادگاه نیست ، “می تواند وزیر” او پرسید راث “در این گسترده هیئتی از قوه مقننه یا قانونگذاری-مانند قدرت, منظور مردم از خانه های خود به مراکز که در آن آنها به درستی اجتماعی فاصله گرفته به منظور مبارزه با این بیماری همه گیر?”

جناح راست از دادگاه به نظر می رسید کاملا جدا از بحران است.

راث اقدام به توضیح است که البته اگر یک وزیر سعی کردم به گله مطیع قانون Wisconsinites به مراکز بازداشت آنها می تواند شکایت برای نقض آزادی های فردی خود را. اما برادلی به نظر می رسید شوکه شده توسط این گزاره که ساکنان ممکن است مجبور به رفتن به دادگاه برای حفاظت از حقوق خود حتی اگر این است که چگونه ما در قانون اساسی دموکراسی به طور معمول تابع. او همچنین در مقایسه با کروناویروس به آنفلوآنزای فصلی گفتن راث: “نتیجه منطقی استدلال خود را وکیل است که [خرما] می تواند در مرحله انجام و این هر فصل آنفولانزا هر سال به دلیل آنفولانزا جان ده ها هزار نفر از مردم در امریکا هر سال که یک بیماری مسری.” (در coronavirus بسیار مرگبارتر از آنفولانزا از این رو پالم را در مراحل شدید به آن داشته باشد.) این اولین بار نیست Bradley است را رد کرد و به شدت از ویروس; در ماه مارس او مخالف دستور توقف noncriminal منصفه نوشتن این بود که “لازم است برای محافظت از مردم است.”

دیگر محافظه کار قضات درمان راث با برابر اهانت زمانی که آنها را توهین به خود را لیبرال همکاران. کلی در ضمن نشان داد که هیچ فروتنی در مورد این واقعیت است که او فقط از دست داد صندلی خود را در یک زمین لغزش. “موقعیت خود را” کلی خواسته راث با کفر “است که وزیر می تواند شناسایی رفتار است که در غیر این صورت جنایی و او می تواند همه توسط خودش نشستن در صفحه کلید کامپیوتر, نوشتن شرح رفتار و آن را جنایی. درست است؟” (دوباره چه پالم در واقع بود و پیاده سازی مجلس قانونگذاری پروتکل “برای کنترل شیوع و همه گیر.”) او همچنین بارها و بارها خود را قطع همکاران زن و قطع عدالت ربکا Dallet بیان کرد: “خانم Dallet لطفا به من اجازه می دهد به رفتار خود من سوال است.” (Dallet را به عنوان “عدالت” که دیگر نمی خواهد در این مورد به صورت کلی در یک ماده از ماه.)

رئیس دادگستری صبر Roggensack بیشتر سعی در جلوگیری از همکاران او از صحبت کردن در بیش از یک دیگر اما به نظر می رسد او را ندارد این بیماری همه گیر به طور جدی ، در یک نقطه راث ارائه فصیح بحث مقایسه coronavirus به “آتش سوزی گسترش در سراسر دولت است.” در حال حاضر آتش است “سوختن”; اگر دولت “شروع به بلند کردن این محدودیت ها,” او گفت:, “این رفتن تا پاپ.” به عنوان مثال راث اشاره Brown County, Wisconsin—که در آن فقط دو هفته COVID-19 موارد “رسید و تقریبا ده برابر از 60 به حدود 800.”

Roggensack سپس شروع به پریدن کرد. “این شد با توجه به بسته بندی گوشت می آمد هر چند” او گفت راث. “که در آن Brown County رو شعله ور شدن. آن را فقط به طور منظم مردمی در براون کانتی است.” به عبارت دیگر “به طور منظم مردمی” لازم نیست به نگرانی در مورد کوروناویروس بنابراین به عنوان مثال ثابت می کند هیچ چیز نیست. (معلوم نیست چرا Roggensack معتقد است بسته بندی گوشت نمی خواهد انجام این بیماری در بازگشت به خانه به این “به طور منظم مردمی” اگر فاصله سیاست ها برداشته می شوند.)

آنت زیگلر و برایان Hagedorn دیگر محافظه کار قضات نیز صدا تردید از نخل باشد. (Hagedorn حداقل خواسته راث واقعی سوالات حقوقی و نه از تستها به صورت فاکس و دوستان.) دو لیبرال قضات Dallet و عدالت ان والش Bradley تلاش خود را به دادگاه بازگشت به واقعیت فایده ای نداشت. برادلی بارها و بارها پرسید که چه “نوع انشعابات و یا هرج و مرج خواهد بود” اگر دادگاه به جان نخل را ترک دولت با هیچ بیماری همه گیر طرح است. راث پاسخ داد که چنین تصمیم گیری خواهد بود “کاملا ویرانگر و فوق العاده غیر عاقلانه” اجازه می دهد مردم “به ریختن به خیابانها” و گسترش “خارج از کنترل ویروس با هیچ سلاح برای مبارزه با آن هیچ درمان هیچ واکسن هیچ چیز نیست.”

جناح راست از دادگاه با این حال به نظر می رسید کاملا جدا از بحران یک بار دیگر بی تفاوت نسبت به زندگی انسان در خطر است. آنها مورد علاقه انتزاعی از مفهوم “آزادی” بیش از هر Wisconsinite بتن علاقه به زنده ماندن این اورژانس فریم نخل به عنوان یک مستبد خارش به ظلم و ستم به شهروندان به جای یک متخصص بهداشت در تلاش برای متوقف کردن ویروس مرگبار در مطابق با قوانین دولت و اساسی است. ویسکانسین دیوان عالی کشور ممکن است در تقسیم بین محافظه کاران و لیبرال ها. اما شاید عمیق تر در بخش بین قضات که احترام به قانون و قضات که قربانی زندگی در محراب از تعصب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>